Skocz do zawartości

Pierwsza girl admin na serwerze cod mod :D


Aguska87

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: ProCodMod
2. Nick: Aguska87
3. Imie: Agnieszka
4. Wiek: 16
5. Znajomosc Amxx(0/10): 9 ( Bylam adminka na 3 serverach wiec obsluge mam w malutkim paluszku ) 
6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak ( Ale nie uzywam bo wstydze sie mojego glosu :<)
7. Skladka obowiazkowa (Tak/Nie): Tak ( Macie wielkiego + bo jeszcze na premki co 3 miesiace wydaje po 50 zl )
8. Czas spedzony na forum: prawie 8 h ( ale sie nadrobi )
9. Opisac siebie: Jestem zadbana nastolatka ktora wstydzi sie swojego glosu :< . Potrafie rozmawiac po angielsku ( plynnie ) po polsku ( plynnie ) po portugalsku ( Slabiutko ale cos umiem ) Bardzo pragne zostac tutaj adminka poniewaz ten cod mod byl pierwszy w polsce i chciala bym sie do czegos przydac 
10. Dlaczego chcesz zostac adminem serwera: Chce sie do czegos przydac i byc z swojej pracy dumna  . Chce pomagac bo nie raz nie ma admina na serwerze a z 3 osoby na haxach leca  wiec chciala bym ich ogarnac i tak wiem ze mam 15 h na game tracker ale cos sie popsulo bo gram od przedwczoraj dzisiaj cala noc SkrecamLolki moze to powierdzic i Ja Adik owszem to potwierdzi . Wiec mam okolo 35 h . Game tracker mi przestal dzialac wczoraj . 
11. Linki do reklam: 
 
12. Co zrobisz gdy:
-Ktos uzywa dopalaczy: Aim/sh ? Demko i Permik dla koleszki / kolezanki . Wh ? SS , i demko ( jesli mial anty ss to demko mowi samo za siebie ze ma wh ) No i perm .  
-Gdy ktos naduzywa micro: Ostrzerzenie , kick , ban 5 - 30 minut . 
-Naduzywa Kultury na serwerze: Kick , ban 5 minut , ban 1 h . 
13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):Steam ale gram ns bo mi steam lagguje troszke ( jesli trza to moge wejsc na steam i grac na steam ) 
 
Jeszcze mialam poczekac jeszcze 2 i pol h ale mnie LinuX wkurzyl i bylam zdeterminowana zeby napisac te podanie . Chce poprostu ogarnac te bachory . 
 
I nie piszcie jakiegos spamu o poprzednim podaniu bo juz go nie ma . To jest nowe aktualne i ostatnie .
 
Podziekowania dla osob ktore daly mi tak   :)
 
Tu nie o warny chodzi tylko o umiejetnosc bycia adminka / adminem .
 
Siwy ale menda jestes , wszystko zrobisz zebym nie byla adminka ale teraz ci sie nie powiodlo , buzka mi pozwolil napisac drugie podanie . I czym mi na to odpowiesz ? . Mam 4 tak a 2 Nie . Przewaga liczewna . Ale wszystko zalezy od buzki . Wierze w siebie i wiem ze JunioR DiabloX , fresh i lod we mnie wierza :) to sie liczy najbardziej . 
 
Madziqqq , buzka mi pozwolil na napisanie 2 podania wczoraj pod warunkiem jak napisze 15 reklam i przegram 30 h to mnie przyjmie 
 
Nie siwy nie jestes menda bo mi dasz na nie tylko jestes menda bo zrobisz wszystko zebym nie byla adminka . I ty nie masz tu nic do gadania moj drogi . Buzka powiedzial i to jego zdania '' Zrob 15 reklam i 30 h przegraj to cie przyjme" . Prosze cie bardzo to byl quote z gg.
 
Rybak . oj rybak najpierw mowisz ze nie lubisz oceniac ludzi potem popatrzysz na Siwego i z tego sie robia klony siwego . Bindow mam 12 , pod f kazde moze nie raz dam paluszka wyzej to klikne f1 zamiast 1 .
Dopiska do up . Rybak nie spodziewalam sie tego po tobie . Poprostu przydupas siwego . To na tyle . 
 
Siwy , sory ze ci to napisze ale nikt cie tu nie chce . Jak ty kazdemu rozkazujesz krytykujesz wszystko rzadzisz sie wszystkim jak to by byl twoj serwer to ok mozesz to wszystko robic ale Jestes tylko MODERATOREM nic wiecej . 
 
Prosze o warna dla Monka za nie potrzebny spam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia, PODANIA PISZEMY CO TYDZIEŃ.

 

Zasady obowiązują, podania co tydzień to co że ci -_ - pozwolił, inni czekali ty też poczekasz.

Moje zdanie NIE

powody

- nie ogarniesz

- chcesz adma tylko dla szpanu, z tego co widziałem już na COD'zie

- 4 dzień jesteś u nas

- nie odróżniasz czita od czystego gracza, i mi tu nie kituj na PW że ci się sok wylał i samo się napisało "aim" -.-

- w ostatnich dniach (np. wczoraj) rzadko na serwie byłaś, jak tak to tylko afk na UNA. 

- 3 dni na serwie, gracze jej w ogóle nie znają może z 4 graczy, bo zasuwa na XXL.

 

Ja jestem "mendą" bo ci dałem NIE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podania co tydzień, co ty sb myślisz że dostaniesz admina, dlatego że jesteś dziewczyną? 

Dopiero co dołączyłaś do sieci.

Na NIE 

 

@EDIT

 

Jeżeli mówisz ze - _ - ci pozwolił to nie widzę przeszkód, wymagania spełniasz tylko krótko jesteś z nami, ale dobra niech będzie, na tak.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na NIE z tych samych powodow co Siwy czyli min.

 

-admin dla szpanu , juz masz pobindowana cala klawiature i wysylasz to na serwerze

- nie ogarniesz

 

@edit 

 

Ludzi oceniac nie lubie ale ty sie poprostu nienadajesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie NIE .

-Nie ogarniesz.

-Nie umiesz rozróznic czystego gracza od czita.

-Adminów cod jest i tak dużo.

 

 

PS: Zauważ czy Ciebie ktoś lubi.

 

  - to że jesteś dziewczyna nie oznacza że bedziesz jechac na taryfach ulgowych.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE!

 

Powody:

 

-Nie ogarniasz

-Nie wiesz co to jest ,,CZIT"

-Mamy dac ci admina za to ze ejstes dziewczyna i kupujesz u nas premki -,-?

 

Kobieto ile ty masz Lat? nie rozumiesz zeby podanie skladac co dwa tygodnie?, ledwo podanie na Admina ci zamkneli a ty juz NEW piszesz, to ze jestes dziewczyna nie znaczy ze mamy ci odrazu przyznac admina -,-

 

PS: Wlasnie zalapalas u mnie wielkiego ,, -"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Wyjaśnione. Podanie przyjęte, ale poczekam na wuwunia. Jeśli on będzie chciał to dodamJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności