Skocz do zawartości

UB TeaM by TaQ


Takichi

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek:   w czerwcu 16 :)Kontakt (GG/e-mail/steam): 43759832/[email protected]/takichi6Kiedy zaczynałeś grę w cs: ze 2,5 roku będzie już.Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Sporeee. Nieraz byłem adminem,głównie na cs-classic :)Ile masz wolnego czasu?: Czasu mam dużo. Średnio mogę być dziennie po 5 h na kompie,podkreślam.Mogę. Nie zawsze jestem,bo są też inne zajęcia.Dlaczego starasz się o to stanowisko?:   Myślę,że podołam zadaniom,jakie to stanowisko za sobą niesie. Staram się o to stanowisko,aby pomagać niesłusznie zbanowanym graczom.a także innym graczom a Ub TEaMUżywałeś jakiś hax'ów? (Jeśli tak to jakich): Kiedyś,bardzo dawno temu ,jak zaczynałem grałem na wh,ale to daleka przeszłość.Wymagania- 50 postów  ---> będzie ponad- 50 godzin na forum ---->   może być minimalnie mniej,natomiast na serwerze (FFA) jestem bardzo często.- Minimum 15 lat --->   zaraz 16 .:)- Minimum 2 miesiące na forum ----> To prawdopodobnie też spełnione wymaganie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutko na forum jesteś :)

Ale znam cię długo i wiem że w 100% ogarniesz.

Na tak, tylko popraw aktywność na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalbym mu szanse może i nie ma takiej aktywnosci ale zawsze można dac Okres Próbny ja osobiscie jestem za takim okresem czyli na TAK ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Za mało czasu spędzasz na forumJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności