Skocz do zawartości

Skarga Atv Krasik


GrabarzWzk

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Grabarz^^wzk

2.Nick admina/gracza który zawinił: Atv Krasik
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 1.06.13 15.34
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  niemam dowodów ani swiatkow ale na serwerze widziałem admina laki oraz admina - _ -oni to potwierdzą 
6.Opis sytuacji: grałem normalnie na cod modzie i wpadł mi płaszcz harryego nagle mnie zbugowało mialem 0 hp i nie mogłem się ruszyć ,  zmieniałem staty w hp wszystko i klase na terminatora a chwile pózniej mnie wywalili nie zdążyłem się nawet zrespić . dostałem Kicka za to ze miałem płaszcz harryego ... 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cie zobaczyłem w 1 rundzie to byłeś już zbugowany  i nie mogłem cie zabić . W 2 zostałeś aby ty  i nadal nie mogłem cie zabić więc cie kickłem ..  dodam że w 1 Rundzie pisałem żebyś wyszedł i wszedł na serw bo to bug ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Brak dowodówJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl [unikat] | Pukawka.pl CodSkargi" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności