Skocz do zawartości

Lato UB - Próba Druga.


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 18
Kontakt (GG/e-mail/steam): GG: 40377037 email: [email protected] Steam: lolipop995
Kiedy zaczynałeś grę w cs: Powiem tak, gram już w csa ponad 5 lat.
Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Doświadczenie mam bardzo duże :-)
Ile masz wolnego czasu?: 4-5h dziennie, teraz idą wakacje to cały dzień nawet :D
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Dlatego , że chciałbym odbanowywac ludzi czekających na UB. Mam duże doświadczenie, spełniam wszystkie wymagania. Lubię dawac UB i bawic się w rozpatrywanie demek / ssów i takich tam.
Używałeś jakiś hax'ów? (Jeśli tak to jakich):
Przypomniałem sobie ;D

- Ecc, kiedyś na NSIE tylko ECC używałem wiecęj nic.

 

Edit: A tak w ogóle do czego mi wiedziec jak się gra na cheatach? :) Nie to, że nie wiem bo grałem kiedyś na ECC przez bardzo długi okres. Więc TaQ masz dziwne zdania ;[


Wymagania

- 50 postów - Spełnione !
- 50 godzin na forum - Spełnione !
- Minimum 15 lat - Spełnione !
- Minimum 2 miesiące na forum - Spełnione !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE

Może i jesteś dłużej na sieci ,ale dopóki nie było Coda 350 lv ,to ani świstu nie było , mało siedzisz na forum . Poza tym niedawno dostałeś range Admina ,na Codzie nie wszystko na raz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nieostatnio wróciłeś po przerwie, grasz tydzień i już się starasz o ubteam. Pograj trochę więcej udzielaj się w tematach na forum i za 2/3 tygodnie złóż podanie wtedy będe na tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Za krótkoJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności