Skocz do zawartości

Na Admina


BrzozaBTV

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer:Cod Mod2. Nick:Exotic3. Imię: Kuba4. Wiek: 155. Znajomość Amxx(0/10): 7,5/106. Mikrofon(Tak/Nie):Nie7. Składka(Tak/Nie):Raczej Tak 8. Czas spędzony na forum: Użytkownik od 13 Dec 20129. Opisać siebie:Nie zbyt wysoki,skromny,miły.10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera:Bardzo podoba mi się serwer,w 2012 roku byłem adminem na cs-classic,lecz z powodu niewielu czasu zrezygnowałem.11. Linki do reklam:Zrobię reklamy.12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy;Jeżeli ktoś używa dopalaczy jak:WH to robie screeny,jak AIMA banuje od razu,nakręcając filmik jak on gra.Podobnie z przypadkiem SH. -Gdy ktoś nadużywa micro;2 upomnienia-Kick-ban 5-15 minut,jeżeli po powrocie znowu to robi to leci banik do 30 minut. -Nadużywa Kultury na serwerze; 1-2 upomnień-kick-Ban do 2 godzin. 13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):Niestety non steam ponieważ ukradziony,może uda mi się załatwić 2Ostatnio dużo nie gram bo trochę mało czasu ale niedługo znowu powrócę(Głównie gram rano) Ostatnio zmieniałem nicki.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: ReklamyJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl [unikat] | Pukawka.pl CODPodania" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności