Skocz do zawartości

Skarga na admina


Punisher

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Punisher|SBQ

2.Nick admina/gracza który zawinił: Unbeaten
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 17:55
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Pisałem z nim na u@ , ale raczej świadkiem jest gracz o nicku "Head" 
6.Opis sytuacji: Grałem spokojnie na serwerze i nagle pojawił się podejrzany prze ze mnie (nawet wcześniej) Gracz o nicku "krystalowy" widać że grał na wspomagaczach , w końcu wszedł admin (długo na to czekałem) napisałem aby go sprawdził . Popatrzał popatrzał napisał, że czysty , gracze skarżyli się że ma coś (WH) Prosili wręcz admina o ss'y dla niego , ten zaś olał to i napisał że mamy mu nie rozkazywać . Proszę o wyjaśnienie tej sprawy. Pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie jeżeli admin mówi że czysty to czysty. 

Tutaj doświadczenie ma admin a nie gracze co spierają się o te "WH".

 

Jak już go sprawdził to nie ma sensu żeby walił screeny, admin ma rozpoznać czita i wtedy walić screeny a nie słuchać się graczy a samemu nie mieć pojęcia o tym graczu, czy jest czysty czy wali na dopalaczach.

 

Skarga niesłuszna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: ZAMYKAM!Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#2 [Only DD2] Cs-Classic.pl CLASSIC] | | Pukawka.plFFaSkargi" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności