Skocz do zawartości

Vipy-AWP india


Takichi

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano!

Piszę tutaj o sprawie,która chyba nie tylko mnie często na indii irytuje.

 

Vipy za każdego fraga mają bodajże +10hp, z AWP najczęściej jest tak (jeśli nie strzelisz w nogi),że zabijasz pierwszym strzałem.

 

Z Vip'ami jest troszkę inaczej,bo założmy ma 2 fragi i hp 120. wtedy jeden strzał żadko wystarcza(chyba,że  w głowę)

 

Jest to po prostu denerwujące :)

 

Chciałbym zapoznać się z Waszymi opiniami,Pozdrawiam TaQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to denerwuje. Ja rozumiem, że trzeba mieć z czego utrzymać serwer i dlatego nie można usunąć vipa, ale dodanie mu hp jest złym pomysłem na ffa.

Może zamiast tego hp dodać coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak Typowy chyba niewidzialnosc ;) co do vipa-nie ruszajmy go, jest dobry i niech tak zostanie. Jesli ktos chce to niech go kupi a nie bedzie marudzil. Vipy sa potrzebne, a przede wszystkim potrzebna jest kasa na serwer.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vip to Vip jest uprzywilejowany za coś (wpłata na serwer) A co to za różnica czy na Indii czy na zwykłej mapie. KUPOWAĆ VIPY!!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: WyjaśnioneJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#2 [FFA] Cs-Classic.pl [V.I.P] | | Pukawka.plFFaOgólne" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności