Skocz do zawartości

Admin by TaQ


Takichi

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania: ~Wiek 15+ (ale z mutacja najlepiej) ---> 16 i po mutacji :D~Mikrofon(nie wymagane aż tak)  ---> oczywiście,że jest.~Minimum 30 godzin gry na Serwerze ---> tego może nie być,ale grywam coraz częściej na BF2,podziele to teraz także z FFA :)~Ogar ---> sami oceńcie.~Kultura ---> Moim zdaniem jest.~Obsługa amxmodmenu w jednym palcu ---> w najmniejszym :D~Użytkownik pisząc podanie powinien mieć ZERO WARNÓW NA FORUM ---> 0!~Aktywność na forum(nie jest ważna aż tak) ---> Jest,ostatnio coraz większa,ponieważ staram się też o UB TeaM~Oczywiście kreatywność i umiejętność ogarnięcia serwera ---> oceńcie na podstawie FFa :)~Reklamowanie Serwerów---> Będzie.~Składka (7,38 zł)---> Przy przypływie gotówki na konto oczywiście,że ureguluje :)~Only Steam (są wyjątki dla niektórych graczy)---> Steam.1. Serwer: BF2  2. Nick: TaQ3. Imię: Damian  4. Wiek: 165. Znajomość Amxx(0/10): około 8:)6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak7. Składka(Tak/Nie): Jeśli będzie konieczna to tak.8. Czas spędzony na forum: Niecałe 40h,ciągle rośnie w miare szybkim tempie.9. Opisać siebie: Jestem spokojny kulturalny i ogarnięty(tak myśle :D). Mam doświadczenie admina z FFA.10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Coraz częściej tam gram,a adminów nie ma dużo,albo nie ogarniają(nie będę wymieniał kto :D)11. Linki do reklam: Dajcie mi czas do wtorku najpóźniej,soryy za omsknięcia w czasie :)12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy; lookam,ssy,perm. -Gdy ktoś nadużywa micro; ostrzeżenie,kick,ban na 5 min. -Nadużywa Kultury na serwerze;Ostrzeżenie,kick,ban 5 min.13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Steam.

 

 

Pozdrawiam TaQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na NIE buśka pisał ze nie ma admina 2x masz admina na FFA lub na BF zrezygnujesz na FFA to bede na tak

 

 

// 

 

ersi- ale bedzie gralo bo dziś prawdopodobnie buska kupi reklame na BF i bedzie dużo graczy praktycznie tyle co na FFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE

2h na servie.

Ostatnio na servie aktywny 11 Maja. ( http://www18.speedyshare.com/9Hea7/download/TaQ.bmp )

Wgl. cb nie widziałem jak grasz chociaż ja mam ponad 30h na servie.

Nieogarniesz 2 serverów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Pisz na PWJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#5 [FFA+BF2] Cs-Classic.pl [32 odznaki] | Pukawka.plBF2Podania" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności