Skocz do zawartości

UB TaQ x 3


Takichi

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek:  16 :)Kontakt (GG/e-mail/steam): 43759832/[email protected]/takichi6Kiedy zaczynałeś grę w cs: 3 lata około .Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Sporeee. Nieraz byłem adminem,głównie na cs-classic :)Ile masz wolnego czasu?: Czasu mam dużo. Idą wakację,więc więcej.Dlaczego starasz się o to stanowisko?:   Myślę,że podołam zadaniom,jakie to stanowisko za sobą niesie. Staram się o to stanowisko,aby pomagać niesłusznie zbanowanym graczom.a także innym kolegom z Ub TEaMUżywałeś jakiś hax'ów? (Jeśli tak to jakich): Kiedyś,bardzo dawno temu ,jak zaczynałem grałem na wh,ale to daleka przeszłość.Wymagania- 50 postów  ---> około 65-70.- 50 godzin na forum ---->   trochę mniej,około 42h,ale pragnę zauważyć,że w tym tygodniu znacznie się poprawiło. Idą wakację,będę spędzał sporo czasu na forum jak i na serwerach.- Minimum 15 lat --->   16- Minimum 2 miesiące na forum ----> To prawdopodobnie też spełnione wymaganie :)Pozdrawiam TaQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnąłbym powiedzieć szczerze :) ,że lepiej jakbyś wbił te 50h na forum, poprawił aktywność.. niż spamił podaniami, które będą rozpatrzone tak samo ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Odpracuj warny i złóż za tydzieńJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności