Skocz do zawartości

Carly grafikiem ?


Carly

Rekomendowane odpowiedzi

Podanie na Grafika :3

 

 

Nick:Mam nick Carly <3Wiek:Mam 16 lat :)Doświadczenie: Moje doświadczenie ... Hmm... No myślę,że wystarczające bo zajmuję się grafiką od roku . Nie jest to ogrom czasu,ale zawsze coś ;)Dlaczego ty:Jest mało grafików na sieci . Może nie robię prac choćby zawodowiec,ale staram się i chętnie pomogę . Uwielbiam wykonywać zlecenia,ale mam jeden raz w tygodniu takiego lenia,że nic nie mam ochoty robić :P 

Twoje prace[5]:Wstawię kilka przykładowych,wykonanych przez moją osobę zleceń :

 

http://img23.imageshack.us/img23/2052/sygnatureczkacarli.jpg

 

http://img22.imageshack.us/img22/4836/avate.png

 

http://img802.imageshack.us/img802/5839/mudzincarlowi.png

 

http://imageshack.us/a/img547/6581/zarbistocicarliheheszki.png

 

 

http://img819.imageshack.us/img819/1066/awatarcarli.jpg

 

 

 

Jest to moje pierwsze podanie . Jeśli zostanie ono odrzucone,informuję,że postaram się pokazać lepsze prace,których jest naprawdę wiele :)

 

Dziękuję :)

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co najmniej 40 postów na forum. Obowiązkowo - Spełnione
2. Aktywność w dziale "Grafika" Obowiązkowo - Spełnione
3. Odpowiednie doświadczenie graficzne. Obowiązkowo - Spełnione
4. Zobowiązanie do wykonywania zleceń. Obowiązkowo - Spełnione
5. Co najmniej tydzień spędzony na naszym forum. Wyjątki - 5 dni prawie ( mały wyjątek )
6. Brak warnów. Wyjątki - Spełnione

 

3  Nie spełnione wymagania - Automatyczne odrzucenie

 

Czyli mam tylko jeden malutki wyjątek :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem jako jeden z grafików. O przyjmowaniu grafików decyduję Paweł i Dawid. Prace nie są złe ale też nie powalają. Przyda nam się pomoc (Mi i Digiemu) w wykonywaniu zleceń dlatego jestem na tak. Bardzo bym prosił jeżeli mogłabyś się zgłosić do mnie na gg bo mam sprawę (Taki test) jeżeli by ci się chciało :D.To tyle ode mnie.

 

 

 

 

@@EDIT mały.

 

Bardzo ja panów przepraszam ale od Madzi to się proszę odwalić. Jak mnie nie było to robiła wam zlecenia.Co prawda nie jest super grafikiem ale powinniście się zachować i być wdzięczni że chce Ona wam robić zlecenia. Wam jest tak łatwo oceniać innych a wy sami to nic nie umiecie. Może następnym razem sami sobie róbcie to będzie najlepiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE

wymagania 

+ warn za wypowiedz w swoim podaniu

 

@EDIT

 

Truskawkowy, serio, tylko mógłbyś zauważyć że nie mam grafika? 

Osoby co miały od niej prace dużo razy lepsze, nie zostały przyjęte, a ona tak?

Dziwne, może najpierw czytaj co piszesz, a tak wgl ja się nie czepiam tylko mówię co myślę,

ona ma być przyjęta, no nwm ze względu tego, że jest dziewczyną, a tak wgl jej prace

nie zaskakują, do tego jeszcze wypowiada się w swoim podaniu. Jeżeli popracuje i prace będą lepsze, bedę na TAK, 

i żeby jeszcze nie było że ktoś mi napisze że wcale nie robię lepszych prac od niej, w zleceniach nie jest aktywna, dlatego jestem na nie. 

Tyle ode mnie ; ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W"J"ELKIE TAK!!!!
Osoba, która nie spełnia co najmniej 3 wymagań, nie zostanie przyjeta.

 

NIE

wymagania 

+ warn za wypowiedz w swoim podaniu

Tydzien czekałem na sygne, i 7 wyświetleń miałęm. Jeśli taka ogarnięta jesteś to zrób coś w dziale "grafika" a nie tylko wszędzie "nie". Bardzo mi się podobają Twoje prace Carly. Spełnia wymagania, jest miła.
ZASTANÓW SIĘ ZANIM SIĘ DO CZEGOŚ DOCZEPISZ!!

+ 1 warn. kolor czerwony tylko dla H@ | Blip ^

 

Edytowane przez ßĻĨ¶ ٩(-̮̮̃-̃)۶
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Prace ogarnięte robisz. :) Myślę, że można jej dać szansę skoro widać, że się stara. Co się przyczepiacie .. Nie spełnia tylko jednego wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy Ty nawet nie znasz wymagan..

Sie moge zalozyc ze nawet nie sprawdziles prac+ nie przeczytales podania Playboy Ty pewnie to samo..

a jak dla mnie ladne.

Na TAK.

Wedlug mnie takie wypoiwedzi jak

Nie, Wymagania

Nie, jak @up powinny byc nagradzane warnem.

Bo to jest idiotyczne ze kazdy pisze to samo. Nikt nie poda powodu czemu jest na Nie.

Tylko napisze Nie jak @up widac ze masz wyje**** i nawet podania nie czytasz.

Ladne prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Posiedź i poćwicz :)Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności