Skocz do zawartości

Skarga na Daniell


Esc Icy Box pasha

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: dziku2.Nick admina/gracza który zawinił: (llDanieLll)3.Admin/Gracz : (llDanieLll)4.Data i godzina: 23:355.Dowody (demko/screeny/świadkowie): wszyscy gracze6.Opis sytuacji: Po pierwsze admin chyba nie umie czytac, poniewac pisz mu na u@ zeby sprawdzil kolesia to on gra dalej, pisze mu ze inni gracze sa afk to gra dalej, woli ich dobic. A po drugie zmienia mape. Zmienil mape z inferno na dd2002, jezeli gracze glosuja na mape to ta mapa powinna zostac, przeciez musieli na nia glosowac. Niech sie chlopak ogarnie! Prosze o conajmniej ostrzezenie go, a jak nie to zabrania admina...@editGowno bylo a nie jak cza. Czlowieku to albo siedzisz na spectie albo ogarniasz forum, zdecyduj sie. Ja ci pisze na u@ a Ty zanim sie zbierzesz do sprawdzenia typa to ucieka. Ale po co zmienial inferno, zrobil sobie glosowanie z dupy i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gówno Prawda !

 

 

1. gracze wszyscy podaj nicki .. to będzie powód bo jak do teraz niema żądnych konkretów 

2. było vote pamiętam ze było kabul/inferno/i cos tam jeszcze najpierw czy zostaje mapa a potem lista map !

3. zawsze jak gadam z nim na skype to mi mowi czekajcie chłpoaki z/w i wchodzi na speca i sprawdza ludzi i Zawsze kikuje afk ...

4. Oganij się lepiej ty bo składasz skarge beż żadnych powodów wszystko było tak jak cza ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Zmiana mapy była po vote wyszło że zmieniamy po 2 nie zawsze jestem na cs więc moge przeoczyć że pisałeś coś na u@ ponieważ sprawdzam forum NIe jestem robotem a staram sie tylko jak moge ale mało osób to doceniaMonka może powiesz że gr3n nie dostał bana jak mnie nie było to nie mógł dostać wbiłem zobaczyłem zobacz amxbans o której dostał nie ogarniam amx ciekawe czemu ty nie dostałeś admina tyylko ja

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga Słuszna koleś nie ogarnia w ogóle amx  do tego  nie czyta u@  patrzy jak ktoś rzuca he na respa  i nie reaguje do tego na aima robi ssy jak wuwunio :> tyle z mojej strony dziekuje dobranoc koniec imprezy * ( JEBAĆ PIS)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.nie reaguje wcale jak na kabul płakaliście bo typek walił egzekucja na respa to ile banow poszlo chyba z 5 ?

2. pokażcie jakieś dowody na niego ze zle robi bo |< |_| R // /- pisanie "noo nieogar i wgl " to sobie pisac możecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest "odelba"? Czlowieku ja bylem na serwerze i potwierdzam co pisze monka i to ze ma tam kolegow to nie moja wina. Ja pisze jak bylo.I zeby bylo jasne, nie pisze tej skargi bo Cie nie lubie czy cos, nie pisze jej dlatego ze jestem zlosliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie chciało mi się kręcić smiechu" nie było co kręcić bo mnie nie było Obrażasz na forum przeklinasz na serwie masz 13 lat nie masz ss demka i do tego kłamiesz I ty startowałeś na admina dla mnie jedna wielka żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gr3n Sor4

Po 1

 (llDanieLll) Nie było go około 15 min na serwerze . To nie gadaj że pisałeś do niego na U@ i wgl... Bo to nie prawda ..

Jak Daniel wbił na serwa to mineło z 3 min i dostałem Bana NA 30 min...

 

Po 2 : Monka ;D   " prostu Daniel patrzył sie przez 10 minut jak idiota na Gr3n Sore który rzucał he na respa"  

 

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

 

Idiota  > To Obraza  Chłopcze Zważaj Na Słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. sorki za literówke 

2. rozumiem ze skarga Mogła się wydawać słuszna ale po kminieniu nad tym wydaje sie śmieszna i bez sensu 

3. moim zdaniem monka zazdrości admina danielowi i chce mu zrobic na złość , skarga niema zadnych dowodów prócz wypowiedzi dzika 

4. gdyby nie Daniel to byście siedzieli na serwie i czekali na adma bo wam aimy lataja po serwie .Siedzi caly dzien na serwie i chyba może raz na czas wejsc na forum i zobaczyć czy jakiś Pajac nie daje mu skargi / czy siku czy na obiad. lol... to też jest człowiek i ma swoje życie nie musi siedziec 24/7 na serwie ... oganijcie ludzie OGARNIJCIE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ej ale ja to Grabarz naprawde wszystko rozumiem, sam jestem adminem na FFa i naprawde Ci mowie ze to rozumiem. Po prostu wydaje mi sie ze mapy inferno , ktora jest znana i lubiana sie nie zmienia a po drugie naprawde mu pisalem zeby sprawdzil kogos na u@ to on sobie gral, pisalem ze ktos tam jest afk i dalej sobie gral. Jestem po prostu tylko za ostrzezeniem, kazdy moze popelnic blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Na prośbę autora.Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl [unikat] | Pukawka.pl CodSkargi" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności