Skocz do zawartości

Skarga na administracje


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:menel 2.Nick admina/gracza który zawinił:Killer_Kill_0-0. 3.Admin/Gracz :Killer_Kill_0-0. 4.Data i godzina:nie pamiętam 5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):[AMXBans] ===============================================[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Killer_Kill_0-0.[AMXBans] You are permanently banned.[AMXBans] Banned Nickname : menel[AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na cs-classic.pl '[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-Classic.xaa.pl[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 52774271 '[AMXBans] Your IP : ' 87.205.168.220 '[AMXBans] ======================================== 6.Opis sytuacji:Po wstawieniu ss-ów za rzekome czitowanie po jakimś czasie otrzymałem UB lecz gdy chciałem wejść na serwer okazało się że nadal mam bana. Po kilku nieudanych próbach pomocy odbanowania przez admina Kabza, postanowiłem napisać skargę na admina Killer_Kill_0-0 ponieważ jest niepoważny, nie potrafi wywiązać się ze swoich obowiązków. Moim zdaniem nie powinien być adminem ponieważ nie ma wystarczających umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności