Skocz do zawartości

ComeBack Skillerixa (Chill94)


WilkuZmC

Rekomendowane odpowiedzi

JA:KOLOR zielony                                                                                                                                                                   Chill94;KOLOR żółty

 

 

 

 

Witam

 

Siema

 

Na początek przedstaw , ile masz lat gdzie się uczysz i jakie masz zainteresowania.

 

Nazywam się Adam mam 19 lat i uczę się w technikum gastronomicznym

Interesuje się sportem głównie grami zespołowymi a szczególnie piłką nożną

Gram na pozycji Bramkarza.

 

Wróciłeś na naszą serwerownie po pewnej przerwie.Powiedz pod jakim nickiem graleś i dlaczego wróciłeś??

 

Grałem pod Nickiem Skrillex. Wróciłem ponieważ mam sentyment do tej sieci :wink: Spędziłem tu dużo czasu i poznałem wielu ludzi.

 

Pisałeś ,że grasz w piłkę nożną.Robisz to zawodowo czy amatorsko?

 

Grałem w klubie ale teraz gram amatorsko ze względu na mój wiek. Musiałbym grać już zawodowo w seniorach.

 

Teraz kilka pytań związanych z CS

 

Ile już grasz w CS.
i jak się zaczęła twoja przygoda z cs-em?

 

Oooj nie powiem Ci dokładnie bo nawet nie wiem. Około 5 lat z przerwami. Zaczęło się tak, że w szkole organizowany był turniej 2 vs 2. Zapisałem się i dostałem takie bęcki, że do dzisiaj to pamiętam xD Gram od tamtej pory bo spodobała mi się ta gra.


Na jakich serwerach najczęściej grasz?

 

Najczęściej gram na Codach. Nie wiem czemu xD Lubie też TP mod.

 

Tez lubie grac na CodModach a jaka jest twoja ulubiona Bron  i jaka mapa.

 

Ulubiona mapa? Jest kilka. Na pewno Inferno, DD2 Nuke i train. Co do broni lubie M4 i AWP oraz Deagla.

 

 

Jakie masz plany związane z naszym forum będziesz składał jakieś podania na Wyższe rangi ?

 

Oczywiście :turned:  Chcę powrócić do "starej" funkcji moderatora. Może mi się to uda :turned: Czas pokaże.

 

Życzę powodzenia

 

Teraz pytanie dla Płci pięknej jaki jest twój "Status na Fejsie"?

 

  

Wolny :thumbsup:

  

 

To będzie chyba koniec dzięki za wywiad masz szanase pozdrowić znajomych

 

 

  Również dziękuje :wink: Oczywiście pozdrawiam Pana Redaktora i wszystkich graczy Cs-Classic :turned:

 

 

 

Mały edit Tematu "ComeBack SKRILLEXA (Chill94)"

  

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci nie będę dawać warna, ale zmień kolor, bo czerwony tylko dla Moderator wzwyż.

A co do wywiadu to na forum mamy lepsze, ale like na zachętę.

 

 

ZMIENIAJ KOLOR!!!!!!!! :D

 

@EDIT

 

o najważniejszym zapomniałam, wywiady robimy z osobami z rangą Redaktor wzwyż (znaczy z vip wzwyż, ale my nie mamy na forum rangi vip) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Brak AktywnościJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności