Skocz do zawartości

Admin Monka


KILLUMINATI SOULJA

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: KILLUMINATI SOULJA

2.Nick admina/gracza który zawinił: Monka
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 17 june 2013 00;00-02:00 jakos tak nie pamietam dokladnie
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): to ja poprosil bym o dowody
6.Opis sytuacji:

witam wlasnie dostalem bana za "aktywnego" od admina monkiprosze o demo lub o sensowne uzasadnienie tego bana bo sam nie kumam o co w tym wszystkim chodziedit*chcialbym jeszcze dodac ze jest to juz trzeci bezpodstawny banKtos kto wydaje na ten serwer pieniadze zasluguje na taki szacunek od was???proponuje o sprawdzenie calej sytuacji z tym adminem bo to sie juz dzieje 3 raz ze dostaje bana praktycznie za nicza to ze napisalem na sayu "po ch*j banujesz ludzi za byle co " dostaje sie na tym serwerze perma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wiarygodnych świadków którzy widzieli oraz  ssy jak obrażasz admina co do aktywnego bana kłania sie amx_ip Neostrada zmienne ip  i amx_addnick tyle z  mojej strony  żal ci bo nie dostałeś admina a jakiś 13 latek tak ;)   żeby obrażać od bana na 5 minut trzeba sie pilnować piesku :> co do ssa to wrzuce rano 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie skladalem podania po drugie prosze o konkretne dowody a nie jakies amxy.. bo nic z tego nie rozumie co napisalesto ze moj koleszka ktory ma neostrade cie bluznil za to  ze banujesz wszystkich od tak o to nie znaczy ze ja mam za niego odpowiadacwydaje na ten serwer pieniadze za vipa i premke i nie pozwole zeby jakis 13latek wstawial mi perma za to ze mnie nie lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni ban minął 8 minut przed daniem perma za aktywnego więc ban nie słuszny, ale i tak musisz czekać na h@ bo z tego co mówi monka dostałeś bana na nick i jeszcze nawet nie wiem czemu ale nie moge zalogowac sie do amx bans cod moda. a więc czekak na H@ i podeślij mu link na pw jak chcesz to jak najszybciej. a co do monki to wydaje mi sie ze zrobil to zlosliwie wiec czekamy na ub i decyzje h@ co do admina. a tymczasem dostosuj sie do wzoru bo zamkne bez ub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 KILLUMINATI SOULJA   ja nie zrobiłem tego specjalnie zasłużyłeś na to jak wyzywasz mnie od pierdolonego 13 latka  a ja ci daje bana na 5 minut  i nie możesz ochłonąć admin nigdy nie ma wolnego zawsze musi dostosować sie do regulaminy poza tym masz neostrade  i masz zmienne  ip więc na nick killuminati soulja jest ban addnick masz szczescie że niby ten twój kolega u którego niby byłeś też nie dostał -.- ja nie robie tego specjalnie chce żebyś sie nauczył zasad kultury tyle z mojej strony za utrudnienia cie przepraszam ale nie reaguj tak ostro luzzz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaze to że mnie nie lubisz to nie znaczy że ma tak być koleś wbija zmienia ip  ale jest na aktywnym  -.- to trzeba banować ja nie robie tego specjalnie ale niech nie reaguje tak ostro w takie sytuacje  Killuminati nie toleruje mnie bo on nie dostał admina a ja dostał i mam 13 lat tylko 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Dowodów żadnych, ban minął i poleciał drugi więc skarga słuszna, a ban nie. Ostrzeżenie. Jeśli cię wyzywa to daj mu bana na 1 dzień i podaj dowody jeśli napisze skarge.Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl [unikat] | Pukawka.pl CodSkargi" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności