Skocz do zawartości

Powrót Skrillexa?


Chill94

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Adam

 

Wiek: 19 lat

 

Staż na forum: Na tym koncie mam może ze 20 dni... Ale na starym miałem ponad pół roku. Może weźmiecie to pod uwagę :)

 

Doświadczenie w moderowaniu: Bardzo duże. Miałem na tej sieci Global moderatora przed zmianą silnika na IPB.

 

Ile czasu możesz poświęcić dla forum ?: Bardzo dużo. Nawet 8 godzin dziennie.

 

Dlaczego właśnie Ty: Jak już wspomniałem miałem taką rangę już na tym forum. Jestem miły, pomocny, ogarnięty i kulturalny. Na pewno pomogę moderatorom utrzymywać porządek na forum. Wiem, że teraz nie spełniam wymagań, ale może dacie mi szansę pokazać się z mojej lepszej strony.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche za szybko, ale że ogarniałeś i teraz coraz więcej siedzisz na forum jestem na TAK mimo wymagań (te konto). 

Może ci karol połączy i będzie. 

 

TAK

- ogarniesz 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TakOgarnie

Yyyy... ok? Ty go nawet nie znasz ale zawsze spooko ;d 

 

Ja jestem oczywiście na duże TAK, bo dawniej kiedy miałeś tą posadę, moim zdaniem byłeś w tym najlepszy. Moderator zawsze się przyda, a szczególnie taki, który wszystko ogarnia :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że na tak.

Miał Globala na "poprzedniej edycji" classic , dobrze sie sprawował , nie stwarzał problemów i milo się z nim pracowało.

 

Widze ze "stara ekipa" powraca xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Za szybkoJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności