Skocz do zawartości

[UB]Speedhack ??? Cos sie pomylilo adminowi


Cool3R.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Cool3R.

Powod bana : Speedhack

Serwer : Cod 350LVL

Wyjaśnienie : Nieweim za co dostalem bana, ale pamiętam ze w tamtym momęcie mnie zlagowało. ... Niech admin się zastanowi czasmi co robi ... Gram na tym serwerze od tygodnia i mi się spodobał. Nabiłem 101lv, więc bez sensu mi by było biegać z SH. Proszę o UB

Demka jeszcze nie ma ale  zobaczcie 10:10 cos takiego  Mapa : de_dust2

 

Wycinek z Consoli :[AMXBans] ===============================================[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze![AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl[AMXBans] Powod: 'Speedhack'[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:974605989'[AMXBans] Twoje IP: '188.47.57.17'[AMXBans] =======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak oczywiście  nie pouczaj mnie  to jest 1 rzecz 2 to taka że to nie był lag tylko sie odwróciłem i odrazu  na drugiej scianie byłeś nawet na lagach sie tak nie biega  kolego jeszcze slepy nie jestem większoć serwera potwierdzi moje zdanie  a jak nie to poszukam demo z hltv :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieciakiem to chyba ty jesteś... Admin nie zawsze ma racje - i masz potwierdzenie mówisz że mam Sh i jestem dzieciakiem ...

Sam się pierwszy ogarnij, a po co mi posty na admina ani na vipa nie startuję ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKIE SH? MONKA WEZ SIE OGARNIJ , chlop ma 100 kondy + lagi konkretne co widac jak gra a jak mu skakal ping do ponad  400 czego czasem nie widac na hltv , i go odlagowywalo to znajdowal sie tam gdzie przebiegl na lagu(wiec takie cos wyglada normalnie jak tp sh, ale nie w tym przypadku gdzie widac ze oskarzony ma caly czas lagi i mu ping skacze , ub sie nalezy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności