Skocz do zawartości

Daniel_TSH - weteran ADM :D


Daniel_TSH

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer:  Cod 350 LV ( później 45k )

2. Nick: Daniel_TSH
3. Imię: Daniel aka LeOn
4. Wiek: 24 lat
5. Znajomość Amxx(0/10):  śmialo moge powiedziec 8-9/10
6. Mikrofon(Tak/Nie):  Tak
7. Składka(Tak/Nie):  Narazie nie bo biede klepie :D
8. Czas spędzony na forum:  Na starym forum dużo, tutaj nie zerknełem nawet :D
9. Opisać siebie:  Pewnie więkoszosc, mnie nie zna. ale starzy gracze musza mnie pamiętac z 45k, Wyluzowany student z Bialegostoku, Obecnie na magisterce :)
10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera:  Bo byłem już, i chyba nikt nie narzekał, ale mialem dosc długa przerwa, żęby nie -_- to bym pewnie nie zaczał :D
11. Linki do reklam:  w swoim czasie :)
12. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy;  perm od razu :D
 -Gdy ktoś nadużywa micro; kick, potem ban
 -Nadużywa Kultury na serwerze;  ban
13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):
STEAM ofc, :)  STEAM_0:0:36434509

 

Pozdrawiam starych wyjadaczy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Stary byk

Ja jestem na TAK, był adminem dość długo ale musiał zrezygnować z powodów prywatnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniak "na NIe mało godzin na serwerze" ja na tym servie już grałem jak ty testy po podstawówce pisałeś :P:P a śmiechem żartem godziny to nie problem. Stara ekipa dobrze o tym wie :) a z powodów osobistych nie gralem przez ponad pół roku, jak nie dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam cie , sralala bylem kiedys adminem i bylem zajee....... wymagania to wymagania 

 

1.REKLAMY

2.GODZINY NA SERWERZE

3.KTOS UZYWA DOPLACZY-PERM ODRAZU , NIE BO DEMKO , SSY PERM ( DEMKO SIE ROBI ZAWSZE BO HLTV UFAC NIE MOZNA)

 

 

NIE SPELNIASZ PODSTAWOWYCH WYMAGAN

 

JESTEM NA NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka :), tak dawno ciebie nie widziałem, co u Ciebie slychac :>  Rybak, szczerze to ja mam wyjeb.. na  Twoje zdanie,dla mnie jestes jedna z tych płotek ktora pogra na tym serwie 1-2 resety i odejdzie ! WIERNI DO KOŃCA i tylko dla cs-classic. nie ważne ze mialem przerwe, ważne że wracam. kto mnie znał to mnie znał, leszcze którzymnie nie znają obecnie, sie poznaja na mnie :D

 

 

 

kolejnt Blaze- wstawia mi watny za spam we własnym podanie ? ty myslisz ze jestes fajny? jeżeli twoim zdaniem , normalna wymiana zdan ze znajomymi z którymi sie nie mialo kontaktu, i nawet jesli we własnym podanie. ktore napisale ze względu na -_- bo powiedział "napisz podanie" to dla mnie jest żałosne.

 

jestem tutaj dla ludzi! i ludzie sa dla mnie! nie musza mnie wszyscy lubic i kochac, rozumiec ze ktos moze miec inne zdanie, i jako ze jest nowy to pisze NIE!.

 

Ale nigdy nie popelniłem błędu jako adm. w sprawach serwa jestem postrony, nigdy nie bylo ktos lepszy ktos gorszy i tak zostanie . a wiec obecnie mam w dupie wasze zdanie.

 

Jesli nie dostaje adma, to i tak bede tu gral póki -_- nie postawi 45k :)

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH STARYCH WYJADACZY, PAMIETAM O WAS !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl [unikat] | Pukawka.pl CODPodania" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności