Skocz do zawartości

Podanie.


Majsterrr

Rekomendowane odpowiedzi

~Mieć ukończone 16 lat- Jest~Mikrofon (Niewymagany , ale lepiej mieć)-Jest~Steam (Niewymagany , ale lepiej mieć)-brak;/~Kultura-jest~Znajomość komend admina-byłem adminem już na innych serwach, jak coś to mogę podać gdzie.~Maksymalnie 1 warn na forum-brak~Aktywność na forum-nadrobię~Składka 11.07 złProsze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania, gdyż brakuje admina.... często grywam na serwie i widzie co się dzieje, niby jest dużo adminów, ale nie na serwie!! Gdy już jeden admin wbije całego serwa nie ogarnie , bo 100 próśb na u@ przez 1 min.. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest!!!?? To jest podanie? ,,Jak by to pies zjadł to by zdechł" Wielkie NIE ! ! ! !. Konto dla admina na forum się nie udziela na serwie go widuje lecz zero jakiegoś jakiś chęci do poznania ludzi i znalezieniu znajomości. Nikt nie da Ci na TAK bo nikt Cie nie zna jesteś tylko zwykłym prostym graczem, który wchodzi na serwer aby ,,zabijać". Dziękuje to tylko tyle z mojej strony jeszcze raz NIE.Pozdrawia white#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze na NIE :)-Nigdy Ci na servie nie widziałem xd hahaha-Podanie napisane niestarannie, nie do wzoru.-Przeklinasz -Dołaczyles na forum 3 dni temu xdJESZCZE RAZ NA NIE !ps. Prosze o zamkniecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności