Jump to content

Podanie.

Majsterrr
 Share

Recommended Posts

~Mieć ukończone 16 lat- Jest~Mikrofon (Niewymagany , ale lepiej mieć)-Jest~Steam (Niewymagany , ale lepiej mieć)-brak;/~Kultura-jest~Znajomość komend admina-byłem adminem już na innych serwach, jak coś to mogę podać gdzie.~Maksymalnie 1 warn na forum-brak~Aktywność na forum-nadrobię~Składka 11.07 złProsze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania, gdyż brakuje admina.... często grywam na serwie i widzie co się dzieje, niby jest dużo adminów, ale nie na serwie!! Gdy już jeden admin wbije całego serwa nie ogarnie , bo 100 próśb na [email protected] przez 1 min.. .

Co to jest!!!?? To jest podanie? ,,Jak by to pies zjadł to by zdechł" Wielkie NIE ! ! ! !. Konto dla admina na forum się nie udziela na serwie go widuje lecz zero jakiegoś jakiś chęci do poznania ludzi i znalezieniu znajomości. Nikt nie da Ci na TAK bo nikt Cie nie zna jesteś tylko zwykłym prostym graczem, który wchodzi na serwer aby ,,zabijać". Dziękuje to tylko tyle z mojej strony jeszcze raz NIE.Pozdrawia white#

Oczywiscie ze na NIE :)-Nigdy Ci na servie nie widziałem xd hahaha-Podanie napisane niestarannie, nie do wzoru.-Przeklinasz -Dołaczyles na forum 3 dni temu xdJESZCZE RAZ NA NIE !ps. Prosze o zamkniecie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy