Skocz do zawartości

Opis zabaw na serwerach Typu JB ! : )


KaraMustafaa. ;3

Rekomendowane odpowiedzi

Poradnik zawab JBOstatnia reakcja ostatni który wykona prawidłowo nadane przez CT polecenie wybiera osobę do zgładzenia z TT oczywiście.

Idol : Zadaniem TT jest zaśpiewanie dowolnej piosenki CT'kom jeśli Jury uzgodni że dobrze zaśpiewał nie zostaje zabity.Mecz : na odpowiedniej mapie zostaje roztrzygnięty mecz pomiędzy dwoma zespołami Terro.Przegrana drużyna zostaje zabita.

 

Quiz :TT'owi zostaje zadane pytanie z dziedziny którą wybrał jeśli udzieli złej odpowiedzi ginie jeśli dobrej to nadal uczestniczy w grze.

Chowany : zadaniem TT jest schowanie się jak najlepiej a CT odnalezienie ich w szybkim czasie.Ostatni znaleziony wygrywa.Dyktanto : CT rozpoczyna je słowami "Bawimy sie w dyktanto moje slowo do napisania to..."Pierwszy TT który napisze dane słowo poprawnie wybiera osobe którą CT zabije.Krwawe dyktondo : pierwsza osoba która napisze poprawnie słowo zostaje w grze a reszta ginie.Spray - bardzo ciekawa gra polegająca na jak najwyższym zrobieniu spray'a na ścianie lub jak najniżej.Wyścig - zostaje wybranych paru terro. Na komende CT wyścig sie rozpoczyna ostatni terro zostaje zabity.Saimon (Sajmon jak kto woli) - najpopularniejsza i najciekawsza zabawa na JB która dostarczy nam wiele śmiechu i miło spędzonego czasu.Tą zabawę rozpoczyna się poprzez wypowiedzenie danych słów "Bawimy sie w Sajmona"Nie jakieś "rozpoczynamy, gramy bo to tylko dla podpuszczenie TT ;)Tu przykładGramy w Sajmona, Sajmon mówi kucnąc, podskoczyć 10 na 12 TT wykonuje polecenie i dostaje banie. proste wystarczy dobrze słuchać a o pomyłke łatwo.Koniec zabawy ogłaszamy poprzez "Sajmon mówi koniec zabawy w sajmona"Żadne "koniec zabawy w sajmona" bo to kolejna podpucha.Najlepiej w tej zabawie zmylić terro dlugimi i zawiłymi tekstami w których zgubią rachubę i łatwo padną np"Bawimy sie w Sajmona, Sajmon mówi podskoczyć,Sajmon mówi kucnąc, Sajmon mówi bawimy się w ostatnia reakcje, Sajmon mówi ostatnia rekacja podskocz jeśli ktoś podskoczy pada.[/color]

 

Mam Talent : pokazujemy jakiś talencik ,który ma się spodobać CT w przeciwnym razie kulka w łeb.Pierwsza reakcja :Pierwszy TT który wykona polecenie prawidłowo wygrywa i wybiera TT do zabicia.

Kulki :  CT z przez siebie wybranej broni wyszteliwuje losową ilość ammo ,a zadaniem TT jest podanie przybliżonej lub dokładnej ilości znajdującego się ammo.Wiem że mało ale napisałem tylko te co znam !

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiowany był z innej serwerowni nawet jak sam pisales na innej to go tu niemozesz wkleic teraz zminiles kolejnosc i bez kolorow na moje nie powinnien byc zaliczony   usunelem linka skad skopiowal bo nie bede reklamowal jak co pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kto to Jo[K]eR. ?  to była moja sieć serwerów ale zeszedłem na Opiekuna serwera !! a ten poradnik jest mój sry za reklame !

Prawie wszystkie poradniki są moje lub B@ryły !

a ja poprostu mój poradnik napisałem i skopiowałem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On był napisany nie dawno jaki stary ! a tak wogle jak pisałem z Magikiem , to mi powiedział tak : KaraMustafa obyś tylko tej serwerowni nie reklamował , więc mój poradnik moge skopiować i wkleić prosze jak sie nie podoba to edytuje i napisze od nowa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności