Jump to content

Opis zabaw na serwerach Typu JB ! : )


KaraMustafaa. ;3

Recommended Posts

Poradnik zawab JBOstatnia reakcja ostatni który wykona prawidłowo nadane przez CT polecenie wybiera osobę do zgładzenia z TT oczywiście.

Idol : Zadaniem TT jest zaśpiewanie dowolnej piosenki CT'kom jeśli Jury uzgodni że dobrze zaśpiewał nie zostaje zabity.Mecz : na odpowiedniej mapie zostaje roztrzygnięty mecz pomiędzy dwoma zespołami Terro.Przegrana drużyna zostaje zabita.

 

Quiz :TT'owi zostaje zadane pytanie z dziedziny którą wybrał jeśli udzieli złej odpowiedzi ginie jeśli dobrej to nadal uczestniczy w grze.

Chowany : zadaniem TT jest schowanie się jak najlepiej a CT odnalezienie ich w szybkim czasie.Ostatni znaleziony wygrywa.Dyktanto : CT rozpoczyna je słowami "Bawimy sie w dyktanto moje slowo do napisania to..."Pierwszy TT który napisze dane słowo poprawnie wybiera osobe którą CT zabije.Krwawe dyktondo : pierwsza osoba która napisze poprawnie słowo zostaje w grze a reszta ginie.Spray - bardzo ciekawa gra polegająca na jak najwyższym zrobieniu spray'a na ścianie lub jak najniżej.Wyścig - zostaje wybranych paru terro. Na komende CT wyścig sie rozpoczyna ostatni terro zostaje zabity.Saimon (Sajmon jak kto woli) - najpopularniejsza i najciekawsza zabawa na JB która dostarczy nam wiele śmiechu i miło spędzonego czasu.Tą zabawę rozpoczyna się poprzez wypowiedzenie danych słów "Bawimy sie w Sajmona"Nie jakieś "rozpoczynamy, gramy bo to tylko dla podpuszczenie TT ;)Tu przykładGramy w Sajmona, Sajmon mówi kucnąc, podskoczyć 10 na 12 TT wykonuje polecenie i dostaje banie. proste wystarczy dobrze słuchać a o pomyłke łatwo.Koniec zabawy ogłaszamy poprzez "Sajmon mówi koniec zabawy w sajmona"Żadne "koniec zabawy w sajmona" bo to kolejna podpucha.Najlepiej w tej zabawie zmylić terro dlugimi i zawiłymi tekstami w których zgubią rachubę i łatwo padną np"Bawimy sie w Sajmona, Sajmon mówi podskoczyć,Sajmon mówi kucnąc, Sajmon mówi bawimy się w ostatnia reakcje, Sajmon mówi ostatnia rekacja podskocz jeśli ktoś podskoczy pada.[/color]

 

Mam Talent : pokazujemy jakiś talencik ,który ma się spodobać CT w przeciwnym razie kulka w łeb.Pierwsza reakcja :Pierwszy TT który wykona polecenie prawidłowo wygrywa i wybiera TT do zabicia.

Kulki :  CT z przez siebie wybranej broni wyszteliwuje losową ilość ammo ,a zadaniem TT jest podanie przybliżonej lub dokładnej ilości znajdującego się ammo.Wiem że mało ale napisałem tylko te co znam !

Pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

fajne ale malutko ich tych zabaw jest w piz........ grałem troszke ale znudzil mi sie ale nie powiem ze chciałbym zobaczyc taki serwer na cs classic :D 

Link to comment
Share on other sites

Skopiowany był z innej serwerowni nawet jak sam pisales na innej to go tu niemozesz wkleic teraz zminiles kolejnosc i bez kolorow na moje nie powinnien byc zaliczony   usunelem linka skad skopiowal bo nie bede reklamowal jak co pw

Link to comment
Share on other sites

On był napisany nie dawno jaki stary ! a tak wogle jak pisałem z Magikiem , to mi powiedział tak : KaraMustafa obyś tylko tej serwerowni nie reklamował , więc mój poradnik moge skopiować i wkleić prosze jak sie nie podoba to edytuje i napisze od nowa !

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy