Skocz do zawartości

Opisz serwerów ( modów ) cs , według mnie :)


KaraMustafaa. ;3

Rekomendowane odpowiedzi

SJ(SoccerJam) - Mój 2 ulubiony mod : ) , gramy w piłke w cs'ie .

----------------------------------------------------------------------->

ZM(ZombieMod) - Grałem kiedyś na tych modach 24/h ;D bardzo wciągają , możemy sie wcielić albo w zoombie albo człowieka ;D ja tam wole człowieka , Mamy rózne mody zombie np Nemezis,obcymod,normalna infekcja.

Do wyboru też mamy klasy zombie typu big , raptor , szybki zombie itp , Zabijając zombie i ludzi dostajemy ammopacko za które można dokupić lepszą broń lub granaty.

------------------------------------------------------------------------>

35hp - serwery dla tych co lubią walki na noże ! - mapy tylko na noże : )

-------------------------------------------------------------------------->

Aim/AWP - Na tych modach gra sie tylko mapaki przeznaczone dla tych modów : )bardzo fajny mod ;D

-------------------------------------------------------------------------->

Paintball - Jest to mod na którym zamiast broni mamy specjalnie paintbalowe bronie.1 kulka=smierć ale można tych kulek unikać. Mnie bardzo wciągneło niewiem jak was : )

--------------------------------------------------------------------------->

CoD(CodMod) - jeden  z moich ulubionych modów polega na wybraniu sobie klasy i expieniu jej do najwyszego poziomu za zdobycie poziomu są punkty do rozdania które zwiększają możliwości klasy .

---------------------------------------------------------------------------->

DR(Deathrun) - W tym modzie chodzi o to żeby przejść określoną mape.Mamy 1 Terroryste który włączając pułapki znacznie utrudnia nam dodarcie do końca mapy.Najczęściej na tego typu serwerach jest wgrane autobh(bunnyhop)co to jest nie będę tłumaczył.Na końcu mapy zawsze znajduję się bron dzięki której możemy łatwo zabić TT.  Mój ulubiony mod ! na którym przesiedze jescze sporo czasu ! ;D

-------------------------------------------------------------------------------->

Poradnik mojego autorstwa ! Musiałem troche pomyśleć wypisałem wszystkie mody jakie znam ! ;D

jak znacie jescze jakieś piszcie w kom  !;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności