Skocz do zawartości

`wtF? ;> na admina???


tomeki9

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer:  COD 350lvl

2. Nick: `wtF? ;>
3. Imię: Tomek
4. Wiek: 15
5. Znajomość Amxx(0/10): 9
6. Mikrofon(Tak/Nie): Nie
7. Składka(Tak/Nie): Tak
8. Czas spędzony na forum: 6 ale zawsze wejdę :P
9. Opisać siebie: Gram w
 piłkę nożną jako Bramkarz , po za sportem lubię spędzić dużo czasu na grze w Csa . Nawet Ogarniam :P
10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Pomogę łapać czitów , Pomoc zawsze się przyda Myślę :P
11. Linki do reklam: 

http://deagle.pl/index.php?/topic/377-cs-classicpl-wbija%C4%87-pro-serv/

http://pobyku.com/topic/52889-cs-classicpl-wbijac-pro-serv/

http://cs-goplay.pl/viewtopic.php?p=9030#9030

http://onlycs.pl/viewtopic.php?p=28773#28773

http://www.cs-glue.pl/viewtopic.php?p=1911#1911
12. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy; SH , AIM Ban Na zawsze od razu. l l W przypadku WH robię ss-y

 -Gdy ktoś nadużywa micro; Upominam go, a jeżeli to nie pomaga daje mu bana na 5 min z ostrzeżeniem. :D
 -Nadużywa Kultury na serwerze; Upominam go, a jeżeli to nie pomaga daje mu bana od 5 -30 min. :D
13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Steam już chyba 2-3 lata

Myślę że się przydam na serverze . Pozdrawiam `wtF? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tak. :P  ale przesadziłes troche z tym amx, było dać 7 :P jak coś to chetnie Ci pomoge. 

 

wpadne an server w ktorys dzien ;D

 

 

Czy to Ptak??? Czy to samolot??? NNNIIIEEE to Super `wtF? ;>   :D - rozwalasz system xd  zmien na Czy to Ptak??? Czy to samolot??? NNNIIIEEE to Super Grubas spuszcza łomot ! :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aim -demko ziomus recordi jechana potem stop i z glowy !

poczytaj troszeczke poradnika o adminowaniu  aktywnos na forum ,jak to piszą adminow duzo --->>> adminow nigdy za wiele 

spam w podaniu narazuie na nie sory poczekaj troszke jescze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL To jest dziwne ,bo porównałem sobie moje podanie i podanie avesome i są prawie takie same....  A wy mi piszecie NIE ,a jemu za to samo TAK ... Nie wiem czy to po znajomościach czy jak ale to trochę Głupie.......

Porównajcie sobie wypowiedź Pawełka na moim podaniu a na podaniu avesome..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie kolejny admin ktory pisze znajomosć amx 9/10 czy w takim razie umiesz wgrywa pluginy a co gorsze pisac ?znasz sporo komend amx ktore szie wpisuje w consoli ? pewnie nie z tym podpunktem jest dziko bo albo wszyscy beda dopisywac co potrafia bo ze ktos napisze 9 albo 2 to nie zmienia faktu ze te 2 osoby moga wiedziec tyle samo chociaz sami nie wiedza . Poniżej 2/10, nie pisz podania2/10 - Wiem co to amxmodmenu, jednak potrzebuje pomocy w ogarnięciu go.3/10 - Wiem co to amxmodmenu, umiem obsługiwać się podstawowymi funkcjami.4/10 - Amxmodmenu nie ma dla mnie tajemnic.5/10 - Umiem obsługiwać sie podstawowymi komendami poprzez konsole (amx_ban/ip/id. amx_kick, amx_slay, amx_slap) + amxmodmenu6/10 - Znam większość komendy używane przez konsole + amxmodmenu7/10 - Znam wszystkie komendy używane przez konsole + amxmodmenu + amx_super8/10 - Rozumiem budowę pluginu, umiem napisac prosty plugin i go wgrać9/10 - Umiem napisać bardziej zaawansowany plugin (fakmeta, engine, HamSndwich)10/10- Umiem piśać zaawansowane pluginy , AMXX nie ma dla mnie tajemnicDodajcie coś takiego będzie łatwiej ogarnąć czy ktoś zna amx bo wszyscy jak widziałem poniżej 8 nie schodzą.I pewnie po zobaczeniu tego zmieni mu się znajomość amx na 5...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz sie kyubi nie wymądrzaj i nie podlizuj dobra ? co to ma wspólnego z podaniem ? ;) moze ogarnia na tyle ze dal 9 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

PO 1 - wypowiadasz sie w swoim podaniu czego nienawidze dodatkowo placzesz ze ktos dostal TY nie

PO 2 - 0 aktywnosci na FORUM  jak i w dziale COD'a

PO 3 - moze i godzin na serwerze masz ale ja to cie jakos nie spotykam

PO 4 - jak dla mnie adminow JEST  DOSC

 

warn dla skladajacego podanie , oraz kilku osob spamujacych tutaj

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Na razie nie jestem co do cb przekonanyJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl [unikat] | Pukawka.pl CODPodania" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności