Skocz do zawartości

Podanko :D


PawełeK.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek:15 ale dokladnie 4 sierpnia teraz 16 bedzie !!!!!!!!!
Kontakt (GG/e-mail/steam):44331730 GG
Kiedy zaczynałeś grę w cs:2 lata bedzie temu
Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Srednie potrafie odroznic czity od normalnego gracz mialem juz admina troche ogarnelem
Ile masz wolnego czasu?:cale dnie bo wakacje są od wrzesnia mniej bo praktyki + szkola
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: No powiem szczerze nie mialem nigdy tego stanowiska chcialbym sprobowac , 1 raz moj moze NEXT albo ktos chetny by mi pomogł jak bym czegos nie wiedział !
Używałeś jakiś hax'ów? (Jeśli tak to jakich): no na poczatku jak mi kuzyn cs pokazal bo jechal na aime i wszystkim co sie dalo i tez gralem na aimie,sh,wh itd ale odrazu ban i powiedzialem ze to syff i juz przez 2 lata powiedzmy NIC bo to sie nieoplaca heh

Jak bym mogl cos od siebie jak nie chcecie nie doswiadczonego to nie ale czytalem o tym .. tak jak wspomialem jak co moze by mi ktos pomogl


Wymagania

- 50 postów Tak
- 50 godzin na forum Tak
- Minimum 15 lat no 16 bedzie Tak
- Minimum 2 miesiące na forum no od 30 maja jestem niedlugo bedzie 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi godzine dwie na forum, zbytnio się aż tak nie udziela, ale szczero zajechał nam tutaj.

Myślę że okres próbny (tydzień) mógł by sprawdzić czy podoła temu stanowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Za krótkoJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności