Skocz do zawartości

OutlaW prosba o Admina


Gość OutlaW

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: CoD MoD  350 2. Nick: OutlaW3. Imię: Andrzej4. Wiek: 16 rocznikowo 17 5. Znajomość Amxx(0/10):96. Mikrofon(Tak/Nie): Tak7. Składka(Tak/Nie): Moge zapłacic8. Czas spędzony na forum: Mało9. Opisać siebie: Jestem ogarnietym 17-to latkiem interesuje sie straza.10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Chcem pomoc istniejacym admina pozatym grywam nocami i nieraz admin noca sie przyda11. Linki do reklam: Nie mam ale moge zrobić12. Co zrobisz gdy:-Ktoś używa dopalaczy; jezeli wiadomo ze wh aimbot banuje jezeli domyslenia ze cos posiadaja robie ss'y-Gdy ktoś nadużywa micro; Prosze o ogarniecie mikra jezeli nie poskutkuje to kick a jezeli wroci i znowy bedzie naduzywał ban na 5 min-Nadużywa Kultury na serwerze; Poprosze o ogarniecie sie .13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Non Steam ale zamierzam kupic jakiegos steama

 

 

Jeżeli są jakieś zastrzeżenia to moge nawet dostać Admina na okres próbny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto do podania.

Brak reklam.

Minimum 30h na serwerze - masz 18.

'Chcem' - blaaa. Moja polonistka by Cię zabiła.

+ Wypowiedź w swoim podaniu - x2 - SPAM.

Nie przekonałeś mnie tym podaniem.

 

"NIE"

 

 

@edit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto do podania.

Brak reklam.

Minimum 30h na serwerze - masz 18.

'Chcem' - blaaa. Moja polonista by Cię zabiła.

Nie przekonałeś mnie tym podaniem.

 

"NIE".

Powiem Ci tak w każdym rejonie mowi sie inaczej xD    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOCZKO GOŚCIU, CHCE GRAĆ NOCAMI KIEDY ADMINÓW NIE MA, WIDAĆ GADA DOBRZE I POWAŻNIE.

JESTEM ZA TYM ŻEBY DOSTAŁ ADMINA BO W NOCY DUŻO JEST GRACZY LUBIĄCYCH WBIĆ SZYBKO LVL I CHYBA WIEMY CO MAM NA MYŚLI I NIE DAJĄ GRAĆ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i niektore wymagania nie spełnione ale pograj sobie nocami gdy nie ma zadnego Admina to moze ogarniesz klimat o jaki mi chodzi dlatego mowie jeżeli coś moge dostać nawet na okres probny. A co do reklam na ts3 moge reklamowac na ich forum i wiecej osób moim zdaniem wpadnie niz na reklamach innego serwa cs , ponieważ jezeli tam graja to beda grac dalej moze  2 z 10 osób przejda do was a takto na ts3 każdy co jakis czas szuka innego cs a jezeli im sie spodoba to zostaja xD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem byc na tak ale taki Nutral bo jestes spoko i tylko dlateg 

 a dlaczego nie TAK bo:

-konto do podania praktycznie

-malo godzin na serwerze

-wypowiadasz sie w swoim podaniu

-reklamy sie odrazu robi nwm czemu kazdy mowi ze dorobi XD  CZYLI NEUTRAL/brak wymagan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na NIE 

-reklamy ( nie pisz że moge zrobić tylko masz zrobić !!! bez reklam podanie powinno byc zamknięte )

-na serwerze nie kiedy cie widuje ale to za malo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: BRAK REKLAM? BRAK ADMINAJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl [unikat] | Pukawka.pl CODPodania" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności