Skocz do zawartości

Może teraz? :D


Chill94

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Adam


Wiek: 19 lat


Staż na forum: Od 3 czerwca.


Doświadczenie w moderowaniu: Bardzo duże. Miałem moda na classicu przed zmianą silnika. Miałem też moda na kilku innych sieciach oraz własną sieć.


Ile czasu możesz poświęcić dla forum ?: 3-5h dziennie.


Dlaczego właśnie Ty: Jestem miły, kulturalny, ogarnięty. Ludzie na forum mnie lubią (chyba xD). Na pewno dam radę.

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wymagania:

 

 

1. Brak Warnów(Obowiązkowo)  Jest
2. Musisz mieć +16Lat (Obowiązkowo)  Jest
3. Minimalna Ilość postów: 150.(Obowiązkowo) Jest
4. Minimalna Ilość czasu spędzonego na forum: 50h. (Obowiązkowo) Jest
5. Ilość czasu jaką możesz poświęcić na forum: 3-5h dziennie. (Obowiązkowo) Jest
6. Podstawowa znajomość zasad języka polskiego,i trzymanie się ich. (Obowiązkowo) Pewnie, ze jest :D
7. Staż na forum: powyżej 2-3 miesiący (Obowiązkowo)  Tutaj akurat brak :( 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK chociaż Cię nie znam, ale czytając Twoje podanie jestem skłonny podjęcia tej decyzji ;)

- Wymagania

- Kultura 

Nic dodać nic ująć

 

Powodzenia w akceptacji ;)

 

Pozdrawiam SkalnyPatataj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy

1. Brak Warnów(Obowiązkowo) Jest
2. Musisz mieć +16Lat (Obowiązkowo) Jest
3. Minimalna Ilość postów: 150.(Obowiązkowo) Jest
4. Minimalna Ilość czasu spędzonego na forum: 50h. (Obowiązkowo) Jest
5. Ilość czasu jaką możesz poświęcić na forum: 3-5h dziennie. (Obowiązkowo) Jest
6. Podstawowa znajomość zasad języka polskiego,i trzymanie się ich. (Obowiązkowo) Pewnie, ze jest  :D

 

Minusy

7. Staż na forum: powyżej 2-3 miesiący (Obowiązkowo)  Tutaj akurat brak  :(  
 

No jesteś najlepsza osoba na to stanowisko wiec tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja tutaj nie widzę żadnej poprawy, Time Online 2d 18h 14m 26sStrasznie mało jak na prawie miesiąć przebywania z nami, nie zamierzam patrzeć na komentarze bo są tak idiotyczne że czasami aż mi się śmiać chce.

Człowiek pisze z wami na SB i gra na serwerach, "przyjaźnicie" się z nim i wygląda to tak:

1/4 osób w tym temacie daje tak bo go lubi, a reszta pisze to samo co poprzednicy by nabić sobie te 2/3 posty.

 

Powiedz mi co takiego zrobiłeś, czemu miałbyś dostać moderatora?Masz redaktora i twoja aktywność ostatnio jest zerowa, czyli masz w dupie tamtą rangę i potem będziesz miał w dupie moderatora.

Ja tam nie widzę powodu dla którego miałbyś dostać rangę, bo twoja aktywność na forum jest widoczna tylko na shoutboxie.A jeśli dalej będzie wyglądała sprawa z tymi waszymi "opiniami" to zablokuje temat (będzie tylko dla mnie - do komentowania) i ja sam będę wybierał osoby które się nadają na dane stanowisko bo to co się tutaj dzieje to KPINA.Nikt nawet nie podał sensownego powodu dla którego kolega powinienem dostać moderatora.

(możesz się obrażać lub nie, ale taka jest prawda)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, świętą prawdę wygłosił. Masz racje, widziałem na nie których sieciach, to tylko H@ wybiera moderatorów czy tam ub team. Po prostu administracja (Moderator +) decydują o tym. Mają np na forum odpowiedni dział ukryty dla moderatora+ tam daje podanie i moderatorzy+ oceniają. I po tym podlicza sie głosy ile tak ile nie i tyle.

 

"Wymagania spełnione"

Na prawdę spełnione? Bo jednak 2-3 miesięcy nie ma...

Posty są bezsensowne.

 

Dlatego Karol masz racje.

 

Niestety skrillex, sorry ale jestem na nie, lubię Cię, lecz wymagania to wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za spam ale Karol odpowiem Ci bo tego wymaga kultura.

 

 

Póki co masz rację nie zrobiłem NIC. Postaram się to zmienić. Może i aktywność słaba w wywiadach ale dzieje się tak tylko dlatego, że w robocie siedzę po 10-12 godzin. Zostało mi jeszcze 2 tygodnie i kończę zlecenie bo robię w budowlance. Dokładniej ocieplenia.

 

Nie mam zamiaru się obrażać, bo nie mam dziesięciu lat... Aktywność na SB? - Od czegoś trzeba zacząć po tak długiej nieobecności. Aktywność na serwie? - Gram bo lubię i po to, żeby zabić czas.

 

Po ostatnie, to gracze są dla sieci a nie sieć dla graczy. Głos każdego powinieneś brać pod uwagę, no ale nie będę Ci mówił co masz robić. Jeśli ludzie mnie lubią to jest jedynie plus dla mnie.

 

 

 

Ode mnie tyle. Traktuj to jak chcesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tutaj nie chodzi o to czy cię lubią, po prostu nie trawię spamowania i idiotycznego komentowania

Nikt z osób wypowiadającej się w temacie nie podaj żadnego porządnego powodu dla którego miałbym dodać ci modka, jedni dali tak bo cię trochę znają, a druga połowa dała tak bo reszta dała tak, a posty przecież trzeba nabić.Dlatego zamierzam ustawić podania na modka tylko dla mnie i tylko JA będę decydował o tym kto będzie modkiem. Nie mam zamiaru patrzeć na ten spam

 

 

Co do modka, to jak skończysz robotę to zobaczymy czy naprawdę zasługujesz na tą range

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności