Skocz do zawartości

`wtF? ;> na admina???


tomeki9

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: COD

2. Nick: `wtF? ;>
3. Imię: Tomek
4. Wiek: 15 
5. Znajomość Amxx(0/10): 5-6
6. Mikrofon(Tak/Nie): NIE
7. Składka(Tak/Nie): TAK ( od zaraz :P )
8. Czas spędzony na forum: 10H
9. Opisać siebie:gram w piłkę nożną i lubię grac w cs  :D Odróżniam Skilla gracza od hacka .

10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Dużo czitów l l Myślę że się przydam :P
11. Linki do reklam: 

http://deagle.pl/index.php?/topic/652-cs-classicpl-wbija%C4%87-pro-serv/

http://www.cs-glue.pl/viewtopic.php?p=1911#1911

http://cs-polska.pl/index.php?/topic/1378-cs-classicpl-wbijac-pro-serv/

http://forum.cs-reklama.pl/viewtopic.php?p=29218#29218

12. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy; Jeśli jest Aim/SH - banuje od razu z demkiem żeby nie było żadnych wątpliwości na zawsze ,, WH- robie ss-y
 -Gdy ktoś nadużywa micro; Upominam jeżeli to nie pomaga dostaje kicka go , jeśli nadal to nie pomaga to banuje na 5 minut  :D
 -Nadużywa Kultury na serwerze; Upominam , jeśli nie pomaga to gracz dostaje bana od 5 do 30minut  :D
13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): 
STEAM_0:1:45500479 ( czyli Steam )

Pozdrawiam `wtF? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tak po 1 matt znasz wymagania administratora ?  udzielanie sie na forum (NIE JEST AZ TAK WAZNE) a wy tylko o te forum czy on skalda podanie na ub moderatora czy na admina w grze na prosze was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~Wiek 15+ (ale z mutacja najlepiej)- JEST~Mikrofon(nie wymagane aż tak)- Nie ma ale nie jest aż tak ważny~Minimum 30 godzin gry na Serwerze-- JEST~Ogar -- Nie wiem~Kultura -- JEST~Obsługa amxmodmenu w jednym palcu -- 5-6 jest~Użytkownik pisząc podanie powinien mieć ZERO WARNÓW NA FORUM -- Nie ma ~Aktywność na forum(nie jest ważna aż tak) -- Zaglądaj cześciej na forum i dział CoD~Oczywiście kreatywność i umiejętność ogarnięcia serwera -- Nie wiem~Reklamowanie Serwerów -- JEST~Składka (7,38 zł)-- JEST

 

Jestem na TAK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozak, myślę że nie powinieneś się wgl nie wypowiadać w tych tematach.

u wszystkich na tak, nie patrząc i nie myśląc co może z tego wyniknąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak

+Widać że ci zależy

+Długo na serwerze

+Wiek

+Amxx

+Mutacja

+Składka

+Steam

+Potrzebni admini

 

Warto dać szanse koledze czas na forum i ilość postów da się nadrobić :)

 

Masz u mnie wielkie TAK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na NIE !

-malo czasu spedzonego na forum

-rzadko cie na forum widac nie udzielasz sie

-wymagania ...

 

mattFTW Adminowanie nie polega na siedzeniu na forum tylko na serwerze... Zgodze sie z Tobą bo admin powinien wiedziec co sie na forum dzieje, ale bardziej patrzymy na online w grze.

 

Jestem na TAK nie mam zastrzezeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK !!wy tylko kurde chcecie ten czas na forum koles sklada podania na adma do CS1.6 a nie na moderatora !!wiec wezcie sie ogarnijcie poza tym trzeba admow nowych bo to co robia ci rybak itd to to jest dramat mozna pisac do nich po 10 razy a oni to maja w du***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Przyjety, Pisz na PW Do H@Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl [unikat] | Pukawka.pl CODPodania" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności