Skocz do zawartości

Wasze propozycje x2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

malcio jak nie mozesz tego uzyc jak runda trwa 1:40 min?czy 1:30 nie wiem,to 15 sekund to nie jest duzo:)poza tym jak sie nie myle ZMIANY miały byc na 3 sezon a wy teraz juz zmieniacie pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorzy to potrzebuja troche wiecej kultury dlaczego klasa rakieciarz od poczatku ma po 15 sekundach i nikt nic do tego nie ma :)? ty grasz classiciem i odrazu masz waty, mozna zmienic na kazdej klasie po 10 sek tak jak jest na zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to to się poprawi..

 

Classic - 10 sekund

Zabijaka - 10 sekund

Rakieciarz - 10 sekund

zestaw rakieciarza - 10 sekund 

tak sie zrobi,  a wypuszczanie nastepnej rakiety po 1 uzytej po 2-3sekundach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierscien expa ulepszyc mozna co do klas od lvla to sa klasy od lvla , reset to reset jak jest reset to jest reset wszystkiego i tak jest na kazdym serwerze , pozatym nie da sie tak zrobic ze ta wypracowana klasa ci zostanie po resecie. Bo nie ma takiego pluginu jest jedynie takie cos ze bierzesz klase na ktorej masz lvl a pozniej ta od lvla. Tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poprawione te wasze błędy z rakietami

 

Denerwuję mnie te żale, jakby to była moja wina że nie mam czasu i nie sprawdzam wszystkich propozycji i czasami coś zrobię źle bo muszę to zrobić szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mozna wogole 1/1 z kosy usuwac i robic z cichego zabojcy NOZOWNIKA? proponowal bym usunac owej klasie niewidzialnosc 20/255 zmieniajac na 100% i zostac przy 1/1 z kosy ;] bo cod mod bez klasy z 1/1 to nie cod. a cod mod ze zmniejszona widzialnoscia postaci to prawie jak Diablo mod.

 

nie czytalem wsyzstkich postow ale ktos zaproponowal klase krowa +10dmg... o boze przeciez macie obronce...

po co ulepszac klasy? klasa clasic tak jak i terminator sa do siebie podobne, klasa talib terro tez, moze pomysmy nad tymi czterema klasami co z nimi zrobic zeby fajnie sie nimi gralo.. oczywiscie niewidzialnosc odpada .

 

nastepna rzecz jaka odkrylem to bug po ktorym mamy -20 wytrzymalosci co ustepuje po relogu...

Perk: Notatki Zmarlego.Opis: Dostajesz HE [90dmg+int], +20 do inteligencj

wytlumacze to w nastepujacy sposob ze item ktory wam przedstawilem powinien dodawac 20 int, zamiast tego dostajemy 20 wytrzymalosci... po wyrzuceniu/sprzedaniu itemu mamy -40 wytrzymalosci;/ ale w jaki sposob nsza wytrzymalosc spada dwukrotnie? moze dlatego ze najpierw dodala nam wytrzymalosc a po wyrzuceniu perka odejmuje nam niby z podstawowej wartosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

placza bo nie chce im sie uciekac przed klasa ktora ich moze zabic w bezposrednim starciu na noze... wystarczy trzymac go na odległosc i nic ci nie zrobi ;] a niewidka mu tylko w zblizaniu sie do kogos pomagala za bardzo i dlatego ludziom sie nie spodobal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

Mi się teraz podoba cichy taki jaki jest,co do podejścia ?teraz ma, nie podwójny, lecz potrójny skok! Dzięki któremu jeśli sobie wypatrzy ofiarę przy odrobinie umiejętności zawsze zada ten jeden cios, a prawie niewidzialny model sprawia, że drugi cios też z łatwością można zadać. Jeśli oba nie wejdą to najwyraźniej Bóg już tak chciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy zabojca zostaje jaki jest teraz ZADNEJ zmiany juz nie bedzie na posty na temat tej klasy nie bedziemy reagowac wogole. Notatki zmarlego sie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No ja mam pomysł na he też zrobić po 10 sec bo graja klasami co maja po 1/2 he i poł respa wybija

Coś tam dodałem

Sprawdź na next

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można byłoby dodać awanse . Po nabiciu danego lvl dajmy 80 ,dostajemy klasę ,która jest lekko wzmocniona ,czyli np ,dla Snajpera ,zamiast 25 dmg to 50 , a przed nazwą dopisane [PRO] . Jest to fajne urozmaicenie ,  i byłoby łatwiej nowym graczom ,bo Ci którzy wbili np Snajperem 80 lvl i mają awans , mają też większe szanse na zabicie większego lvl'a . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności