Skocz do zawartości

Wasze propozycje x2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

ta bo by ktoś kupił ale serwer to by była nie gra lecz można by było expa zwiekszyć do 501 i dodać wtedy ta klase... Ale sa perki co widza nie widke i tą klase mozna zabić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja zmiany klasy: 

Klasa:Talib

Opis klasy:Dostajesz  ak, deagl'a +20 dmg  i 2 skoki

 

LUB

 

Klasa:Talib

Opis klasy:Dostajesz ak+5DMG, deagl'a +10DMG i 2 skoki ? hmmmm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dobrze i niech tak zostanie. pamietaj ze za 5000$ mokzesz kupiuc 5 monet raz na kilka rund mozesz sie wzbogacic o 10-15 + sprzedając zdobyte perki +5 takze zdobywanie monet jest prze proste.

 

dodał bym do kuponu zwiekszona/zmniejszona grawitacje, ciche chodzenie, losową kase 1000-20000% nic nic i jeszcze raz nic zeby ludziom nie było łatwo, losowe hp 10-150, losowe monety 1-25 wo o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilem ci ze nie mam pojecia czy da sie takie " bonusy zrobic " w kuponie to raczej nie prosty plugin i napewno cos sie bedzie bugowac a narazie nie ma na to czasu , puki co jest poprawiony exp w kuponie jak i normalnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A czemu dodać dolary?Właśnie po to dodaliśmy TAKI sklepik by była jakaś odmiana, pierdyliard sieci korzysta z tych lipnych sklepików dolary/monety które wg mnie są zjebane i tak większość wtedy korzysta z dolarów, u nas monety się zapisują a zawsze można kupić je za dolary

 

 

Co do /daj to znowu będzie płacz że "Dałem tamten perka, a on mi nie chce oddać. Admin zbanuj go" ^ ^Ulepszyć/dodać nowe klasy? Nowych klas nie dodamy, a jakie mamy ulepszyć skoro nikt tutaj nie podał żadnej sensownej propozycji. ^ ^

 

 

 

 

Nigdy u nas nie będzie sklepiku z dolarami, /daj to może i dodam ale połowa będzie znów płakać że przypadkowo dała innej osobie a ta nie chce oddać i będzie płacz bo chcecie tamtą osobę zbanować. Ulepszać klasy? Ulepszamy ale jakieś propozycje by się przydały  ^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję klasie "rakieciarz" dodać dual elitki/deagla, i  nie chodzi o to, że ja nią gram tylko o to że MP5 jest słaba nawet jak się wali HS. Albo po prostu dać mu + ileś dmg do MP5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo zdanie ;) Klasy są dobre , perki są dobre wszystko jest zrownowarzone kazdy by chcial dodawac nie wiadomo co ale przez to mozna latwo serwer zepsuc i moze to wszystko stracic swoj klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

dodał bym do kuponu zwiekszona/zmniejszona grawitacje, ciche chodzenie, losową kase 1000-20000% nic nic i jeszcze raz nic zeby ludziom nie było łatwo, losowe hp 10-150, losowe monety 1-25 wo o tym myslicie?

 

 

Tutaj niektóre rzeczy wykorzystam, postaram się to zrobić potem

Będą losowe monety, dolary, HP oraz dodam tam jeszcze ciche chodzenie (grawitki nie chce dodawać bo to już trochę za dużo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycje zmian:

 

dodał bym antyflesha od swojego teamu ( bo gdy dziecko rzuca flesha na oczy to jest dosyć irytujące...)

dodał wpis w konsoli o tym kto daje bana

zmniejszyl mozliwości "cichego" on z 1/1 na 1/2 z kosy, dlaczego? bo gracze skarżą się na tą klasę i ja ich rozumiem... bo gdy zabije cie cichy 3 razy pod rząd to jest dosyć irytujące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

http://amxx.pl/topic/585-no-team-flash/

takie coś mogę wgrać

 

 

Co do bana to nie dodam, jest amxbans na forum :)

Co do ostatniego to nie jest pewien, musiałoby się wiecej osób wypowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie rozumiem tych zali o klase ktora maja  3 osoby grajace, ja cichego zawsze widze sa oczy diabla, a to czy bedzie mial 1/2 czy 1/1 niczego nie zmieni a dalej beda takie komentarze takie jest moje zdanie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności