Skocz do zawartości

Wasze propozycje x2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej(*)

Proponuję dodać taki motyw z mapkami, iż dana mapa, dajmy na to de dust 2 grana w tej chwili nie może być nominowana przez kolejne 3-6 map. na serwerze gra sie tylko 4-5 map, a jest ich sporo więcej. To by rozwiązało problem powtarzających się ciągle map bez dodawania nowych, bo i tak nie będą one brane pod uwagę przez graczy :)

Pomysł jest surowy, można go  przy kolorować w dowolny sposób  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk Krytczne Naboje powinien być dodany  to jest w sam raz perk

M4a1 Z Przemuty ma 1/8 na zabcie kolesia

Ak47Shot ma 1/10 z ak47 na zabicie kolesia

Damage Neo dodaje 30 obrazen do każdej broni i jest drudny do zdobycia tak jak płaszcz Harrego

 

 

 

1/3 na zadanie zwiekszonych obrazen przeciwnikowi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

przeciez jezeli mapa byla grana to o ile sie nie myle nie mozna jej nominowac w przeciagu 4 nastepnych map takze nie wiem po co ten post

 

rzeczywiście, tyle grania a nie zauważyłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

M4a1 Z Przemuty ma 1/8 na zabcie kolesia

Ak47Shot ma 1/10 z ak47 na zabicie kolesia

 

 

 

 

1/3 na zadanie zwiekszonych obrazen przeciwnikowi :D

TO NIE JEST cod 45k !!! zrozum to,,,, na COD 350 lv bronie same z DMG większym do Broni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie nominacji proponowalbym zwiekszycc do 6 bo jest tak:EldoWestDustInfernoEldoWestDust2Nuke. I tak w kolko a na serwerze jest ponad 40 map... a wy placzecie, ze malo map, malo map. A najlepiej byloby usunac mozliwosc nominowania...____________________Wysylane z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to dobrze napisal sumekler jakby ustawic jakies porzadne mapcykle np dzienny i nocny byloby lepiej a nie w kolko 5 map co z tego ze ktos nominuje inna mape jak zobacza np dd2 i od razu to biora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie nominacji proponowalbym zwiekszycc do 6 bo jest tak:EldoWestDustInfernoEldoWestDust2Nuke. I tak w kolko a na serwerze jest ponad 40 map... a wy placzecie, ze malo map, malo map. A najlepiej byloby usunac mozliwosc nominowania...____________________

Albo zrobic że na koncu mapy nie ma vote na wybranie MAP tylko lecą one po kolei 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam gralem fbi i dla mnie byla dobra ale teraz nie widac nikogo zeby gral ta klasa mozna jak przerobic w jakis sposob lub zastapic inna klasa @Edit a wiec tak klasa fbi posiada ump oraz glocka z ktorym ma mniejsza widocznosc a proponowal bym zrobic ump +5 dmgdgl +5 dmg ( mniejsza widocznosc np o 50 %)he (na poczatek rundy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To podaj jak ty ją widzisz ^ ^

Bo komentarz w stylu "Trzeba poprawić bo nikt nią nie gra' wedle mnie jest zaliczany do spamu (SPAM = WARN)

 

Z mapami niedługo to poprawię (do max jutra)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja tam bym nic juz nie zmieniał ! ;d Serw jest zajebis*y taki jaki jest ! i połowa serwa sie zemną zgadza . Mapki jest ich rybak mówił z tego co pamiętam "8" stron "chyba" ale wiem że dużo ! a to że wy nominujecie ciągle Westa , DD2 , Nuke , aztec ! to juz wasz problem .

Klasy klas jest dużo i tak ludzie grają albo "Partyzantem" "FBI" "Rakieciarzem" i dużo osób też gra diabłem ! po co nowe klasy ? Perki jest dużo fajnych i ciekawych perków nie potrzeba ich jescze więcej , TYLE ODEMNIE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zadna premka wiec ogar... 15 dmg? 2 skoki ? lepszy niz diabel ^.^ ktory ma tylko 55/255 widzialnosci + m4 15 dmg:), bedzie taki jak napisalem i to starczy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności