Skocz do zawartości

Wasze propozycje x2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

 1/1 napewno nie , 1/1 z noza ma  klasa premium i tak zastanawiamy sie nad tym czy tego nie zmienic na 1/2 bo na hard cod'a 1/1 cokolwiek to jest lekka przesada.Co do klasy ktora opisal Pawelek mozna cos nad tym pomyslec jesli znajdzie sie gdzies podobny plugin na " blyskawice " to sie doda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/modele i masz normalnie to po 1. po 2. 30 lvl na start gowniany ? tssa:) polowy graczy by nie bylo jesli by miel izaczynac od 0 i nikogo by zabic nie mogli. Tak czy siak serwer full stoi caly dzien wiec? = podoba sie innym " jednostki " takie jak ty zawsze widza jakies ALE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest okej. nie mam zastrzeżeń... 

 

Proponuje klase premium nazwa "Speedhacker" 1/1 z noża bardzo duża prędkość poruszania się, ale żeby zabić 1/1 z noża to trzeba prawym przyciskiem myszy, gdzieś posiadam taki plugin. Koszt tej klasy by wynosił 30.75 sms na miesiąc bo ogólnie klasa jest dobra i sie sprawdza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać asysty bo to troszkę wkurwia jak ty bijesz typka i mu np. zostało 15 hp i inny typek z teamu dobija ci go :>

I żeby za asystę dostawać polowe expa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiej klasy NIE BEDZIE NIGDY , to hard cod nie jakies 45k jak pisalem duuuuzo razy..... Asysty zabojst dozrealizowania. Pogadam Z h@ i sie zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekka zmiana klasy:

 

Klasa: "Fighter[Premium]"

Opis klasy: "Posiada: M4A1+[10dmg], 1 dodatkowy skok oraz eliminator rozrzutu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnijcie sie z tymi eliminatorami rozrzutu bo każda klasa już ma ten brak rozrzutu

 

 

to jak praktycznie każda klasa ma eliminator to czemu Diabel nie ma ??

 

Diabeł:

 

brak rozrzutu, M4 +12DMG, 2 skoki, brak niewidzki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIABEL JEST I BEDZIE TAKI JAK BYL BO Z TEGO CO JA WIDZE GRA TA KLASA MINIMUM 5 OSOB ZA KAZDYM RAZEM JAK JESTEM NA SERWERZE I NIE KAZDA KLASA MA ELIMINATOR I BRAK ROZRZUTU BO ANIOL MA OGRANICZONY ROZRZUT A WIESZ CO TO DAJE ? PRAKTYCZNIE NIC. TYLKO JEDNA PREMKA BEDZIE MIALA CZYLI FIGHTER

 

- PODAJ MI 1 POWOD PANIE BRUNO DLACZEGO ZMIENAIC KLASE KTORA MA GRYWALNOSC OGRMNA TO RAZ DWA , NIE JEST ANI ZA "PRO" ANI SLABA ?? BO INNE KLASY MAJA? Klasy nie maja byc takie same :) diabel jest byl i bedzie taki bo: Ma grywalnosc jest wyrownany pod inne klasy, tak samo jest teraz z Aniolem tez jest DOBRY , a fightera sie dopracuje.

 

 

CO DO CIEBIE BLAZE:

 

- Asysty zabojstw 

- Zablokowanie perku Kamuflaz na diable(zeby niebugowalo niewidki)

- oraz pare drobnostek

 

W NOCY TO CO NAPISALEM BEDZIE ZROBIONE CZYLI JUTRO JUZ BEDZIE TAK JAK MA BYC

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dodano asysty:
-Dostajemy połowę expa + exp za atak za zabranie przeciwnikowi 50 hp

-Dostajemy fraga i kasę

-Musisz być żywy by otrzymać nagrodę

 

2. Zablokowac na klasie Diabel perk "Kamuflaz" oraz " Plaszcz harrego " zeby nie mogli wydropic zeby im nie bugowalo niewidki
 
3. "Notatki zmarlego" Nie dodaja granata 
 
5. Perk "Wsparcie Sanitarne" zmienic leczenie 10 hp co 5 sekund na 20 hp
 
 
 

Nie mam ostatnio czasu zajmować się siecią i robię wszystko w nocy (mam wtedy chwilę czasu) więc z góry przepraszam za "czas oczekiwania"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare propozycji perkow : 

 

Perk: "Zamachowiec"

Opis perku:"Uzywajac klawisza C wybuchasz zadajac 200obrazen"

(Uzycie perku dostepne po 10 sekundach od rozpoczecia rundy)

 

Perk: "Dotyk Aniola"

Opis perku: "Strzelajac w wroga masz 1/LW max 1/10 szansy na zeslanie blyskawicy z ktorej wrog otrzymuje 150dmg"

 

oraz klasa:

 

klasa: "Fighter[Premium]"

opis klasy: "Posiada xm/mp5navy,bezlikammo,2 apteczki,1skok"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co taki perk który wybucha bedzie bez sensu np. koleś gra generałem ma zamachowca (perk) na mapie cs-wiocha respi się na respie oni go zabijają a on wybucha  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TY UMIESZ CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM KOLEGO ?  

"Uzywajac klawisza C wybuchasz zadajac 200obrazen"(Uzycie perku dostepne po 10 sekundach od rozpoczecia rundy)

 

zeby uzyc tego perku trzeba nacisnac KLAWISZ C ZEBY ZADZIALAL MUSI MINAC 10 SEKUND OD ROZPOCZECIA RUNDY .................  WIEC JAK KTOS MOZE WYBUCHNAC JESLI GO ZABIJA ...........

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem idiota i nie wymyslam czegos co zepsuje rozgrywke na serwerze patrze raczej szeroko pasmowo na to co bedzie teraz pozniej i jak ktos wbije max lvl... takze zanim sie ktokolwiek wypowiada niech poczyta dokladnie O SO CHOSI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hope jestem za,fajna nuta idealna na serwer:)ej a moze jakis perk np  APTECZKA MISTRZA? masz ten perk dajesz C masz z niego 250 hp +swoje HP to jak blaze ma 300HP  i ma ten perk to razem 550 hp:Pl(blaze jest przykladem) po prostu START RUNDY klikasz C i masz dodatkowe 250 hp,albo zeby nie bylo za latwe to masz ten perk i masz z niego 1/2 1/3 1/4 szans na runde ze sie doladujesz o 250 HP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności