Skocz do zawartości

Wasze propozycje x2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej(*)

Grałem dziś archaniołem i nie wiem czy to jednorazowy bug, ale  w opisie jest jasno napisane "brak rozrzutu" a rozrzut jest jedynie zmniejszony i zauważyłem, że z perkami ct/tt rozrzutu rzeczywiście nie ma ; ) mogli byście także zmienić apteczkę, klasy nie perku, na inny klawisz niż na e ? strasznie często zużywa się ja nadaremno razem ze spadochronem, proponuję "f/v" lub "g"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do tego 'X" z rakietami to nie wiem czy to dodawać czy nie bo jedna strona mówi "DODAJ", a druga płacz "Nie dodawaj bo potem gorzej się z tego korzysta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

Ale masz dwie rzeczy pod jednym klawiszem, to kretyńskie rozwiązanie dla mnie, oni płaczą, a 90% pewnie tego nie używa. A co z rozrzutem u mojego archanioła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pomysł jest asysta jak ktoś dobje ale nie daje fraga mogłibyście tak zrobić ze za asyste daje monete i fraga bo na innym serwie jest ino tam monet nie ma

bo zabije 3 ludzi i dostanie 1 fraga bo mi 2 dobil i ze ja i on dostaje fraga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest ograniczony rozrzut zamiast jego brak to sie to poprawi, co do tego uzywania umiejtnosci klasy ja tego nie komentuje robcie jak chcecie ale dla mnie lepiej jest pod "e".

 

Asysty nie beda dawac fragow i monet. Daja expa i to zostaje. A inne serwery to inne serwery to jest cs-classic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

JATOJA używasz w ogóle tego ? 

A mogę jako margines społeczeństwa sobie zmienić? jest jakiś bind czy coś ? :D

 

Rybak, a tak z czystej ciekawości nie da rady zablokować możliwości użycia apteczki w powietrzu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma szans napisac takiego pluginu... moze tworca "codmoda" dal by rade ale niestety dla nas nie pracuje. Mozna zmienic ten przycisk jesli tak to ludzia przeszkadza faktycznie czasem rzuci sie rakiete gdy sie nie chce lub uzyje apteczki to od was zalezy czy bedzie pod " x " czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy mają klase z apteczką lub rakietami wiedzą o co chodzi i napewno chcieli by zmiany bo ułatwiło by to grę, a reszta marudzi jak to zawsze bo coś się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Asysta nie liczy się jako frag 

Wyglądałoby to tak:Razem zginęliście 300 razy, a razem macie ponad 600, a nawet 800 fragów

Nie, na pewno nie dodam dodatkowych fragów bo to idiotyzm, nie będzie to już realne. Jak można dostać fraga za gościa któego się tylko uszkodziło lub "prawie" zabiło (ktoś dobił)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asysty od poczatku byly stworzone z mysla o tym zeby dostawac exp a nie NULLA bo ktos nam zabil do niczego innego jak pozniej ranking by wygladał ? 50k fragow top 1 a top 15 5k fragow, tak tak moze nie liczyc sie do top 15 ale i tak staty u niektorych wygladaly by 200/20 co jest smieszne i bezsensowne. Po co to? dostajecie EXP'a a to na COD modzie sie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja jest zmniejeszenie dmg w rakieciarzu i classicu bo rakieta bierze 190 hp a chcialbym zeby brala 110 hp i do tych klas dodac po 5 DMG do CLASSICA I RAKIECIARZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 hp maksymalne 300-190 = 110 , teraz gracze nie padaja ani na jedna rakiete ani na jedna mine. I tak ma być 190 dmg cos robi klasy z 110 dmg beda mialy kogos na 3 rakiety ktorych nie masz? pozatym klasa CLASSIC ma wbudowane [5dmg] TYLKO TEGO NIE PISZE :) , kiedys na poczatku mowilem wszystkim co ma ta klasa ze ma m4[5dmg] , 1 rakiete. i w tym sezonie nic w tych klasach nie bedzie zmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym wy gadacie ludzie kompletnie nie chce mi sie was sluchac...wymyslilem kolejny perk

Młot THORA

uderzasz w ziemie zadajac wrogom na obszaze x(300+int) zadajac przeciwnikowi 75+int obrazen;) zeby go mozna było uzyc tylko raz na runde.

 

mozna tez wymyslec duzo innych fajnych modełow ktore sie uda uzyc raz na runde, trwajac zaledwie 3-6 sec.

 

np: skarpety boga przez 5 sec jestes szybszy o 50+int/2 (+kon)

wechikuł czasu teleportujesz sie w wybrane miejsce

mozna dodaac duzo wesołych perkow

np dynamit zadawal by na obrzasze podonym do mlota 150+int obrazen i ktoras z klas by go mogla wkoncu miec... to by zamiatala system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

jak ty wyobrażasz sobie ten wehikuł czasu ? xD sorka, ale żeby natychmiast się teleportować musiał byś wybrać jakieś miejsce w 0.01 sekundy, sorki ale ja czasu realnego nie potrafię zatrzymać, może ty :D 

 

a co do tego młota myślę, że był by on za dobry, chyba że dodać opóźnienie czasowe, otóż po jego użyciu w ziemie uderzasz dopiero za 4 sekundy czy jakoś tak :D

Ale nie wiem czy to już nie przegięcie jak na CoDa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności