Skocz do zawartości

Samo$ na Grafika?


KiBoL

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Samo$
Wiek: 18
Doświadczenie: Nie jest słabe, wykonuje avatary, sygnaturki, spreye do cs'a.
Dlaczego ty: Lubię w wolnym czasie się tym zajmować i mimo że nie jestem grafikiem na forum, to wykonuje czasami prace dla naszej ekipy i członków forum. :)

Twoje prace[5]: Prace znajdziecie tutaj: http://forum.cs-classic.pl/index.php?/topic/9268-ma%C5%82e-prace-by-samo/

Nie wrzucam sprejów, bo to już jest za proste :)


Wymagania Grafika :

1. Minimum 60 napisanych postów na forum. Jest.
2. Co najmniej tydzień spędzony na forum. Jest
3. Aktywny udział w dziale "Grafika" Biorę tak często udział jak mogę.
4. Odpowiednie doświadczenie graficzne. Jest.
5. Zobowiązywanie do wykonywania zleceń. Nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, twoje prace są źle zeskanowane i przycięte i jeżeli masz robić jak Xanti i Carly za ani jednego zlecenia nie wykonują to dziękuje za taka pomoc, w prawdzie ja tez ich nie robię ale pomagam Karolowi jak potrzebuje czegoś związanego z grafika. Jestem na tak bo Madzia nie będzie robiła sama zleceń chodź za to nie jest odpowiedzialna 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEXT wszystkie wymagania spełnione -.-

A grafiką cały czas się zajmuję i staram się robić coraz lepsze.

Mała aktywność? Była by większa gdyby były zlecenia... To nie ja mam je dawać tylko członkowie forum, aby osoby takie jak ja miały zajęcie i mogły cały czas się szkoli i ulepszać swoje doświadczenie.

 

Tacy wszyscy mądrzy są, a może niech zrobi chodź coś lepszego z tych co się nie zajmują grafiką ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK 

-wymagania 

 

Powiem tak, twoje prace są źle zeskanowane i przycięte i jeżeli masz robić jak Xanti i Carly za ani jednego zlecenia nie wykonują to dziękuje za taka pomoc, w prawdzie ja tez ich nie robię ale pomagam Karolowi jak potrzebuje czegoś związanego z grafika. Jestem na tak bo Madzia nie będzie robiła sama zleceń chodź za to nie jest odpowiedzialna 

w 100% się z toba zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

Poradzi Sobie. Każdy z czasem sie uczy ;) doświadczenia nie dostaje sie odrazu ;) Dajcie mu szanse sie wykazać a nie odrazu go odrzucacie.

Jeżeli Madzia wykonuje sama zlecenia, to prawa ręka do pomocy jej sie przyda.

Każdy jest człowiekiem i wszystkiego uczy sie w życiu. Kroku po kroku człowiek dochodzi do celu.

Powodzenia w akceptacji podania.

 

Pozdrawiam SkalnyPatataj

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja widzę Carly, nie ośmieszaj się, masz grafika, a chu* robisz, zlecenia robię tylko ja i Senrox, chociaż ja nie mam grafika, ale coś robię, ja wgl nie wiem czemu masz jeszcze tego grafika, tak samo Xanti. 

Jestem oczywiście na tak, prace są nawet dobre, a przydadzą się nowe ręce do pracy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Popraw się trochę:)Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności