Skocz do zawartości

skarga na miculex


Bez Spiny

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: lisek

2.Nick admina/gracza który zawinił: Miculex

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 18:10 dnia 5.12.12

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Świadkowie to :`LJF | Smalec , (BHP) _CoollMee_ , WaRninG !? , Oskar Magik i jeszcze dużo osób ale nie chce mi się ich wymieniać

6.Opis sytuacji:: Admin jest nie ogarnięty ponieważ był na servie grał , nie widzial za ludze nie przestrzegają regul. czyli skracają. Grał sobie i nic nie robił . Oni skracali na mapce dr_2010 i ja wchodze na serwer i zaczełem banować ludzi a miculex chyba z 5 osób zbanowanych (+ albo -) dopiero po 5 min zbanował ich jak ja zaczełem banować. Admin ten powinien dostać upomnienie takie jest moje zdanie. Mogą to potwierdzić osoby wyżej wymienione tylko smalec nie dostał bana a reszta dostała od mnie a Miculex nic z tym nie zrobił bo chyba myślał że tak szybko dochodzą. Dziekuje Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na serwa 5 sekund przed tobą, zbanowałem typka i zacząłeś sam all banowac i mowic ze ja nie banuje... jak ty banujesz to chyba nie ja a wszedlem 5 sek przed toba moze to kazdy potwierdzic.... moim zdaniem skarga nie słuszna ale decyzja nalezy do h@.

 

[ Dodano: 2012-12-05, 18:34 ]

a 2 sprawa to banuje tych którzy skracaja. Na arcticu wszedłem na innym nicku i banów sie posypało. Niech smalec powie bo sam dostał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba napisał że ma znajomość amx 7/10 to chyba musi umieć dawać bana , ja też już musiałem umieć jak mi pisali na U@ albo darli się przez mikrofon to wiesz ja juz 1 dnia umiałem a on jest w moim wieku to Pozdro

 

[ Dodano: 2012-12-05, 18:41 ]

No nie dałeś bana dla waringa bo ja mu dałem bo nie ogarniałes nawet jak ludzie ci pisali na U@ albo przez mikro przyczeli (sory za spama ale tego 2 tekstu nie zauważyłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to ja bana nie umiem dawac ? hehe ok.

 

[ Dodano: 2012-12-05, 18:52 ]

dobra chcecie to dajcie mi warna, zabierzcie adma, ale ja znam swoją prawdę. lisek, nie było cie wczesniej na serwie i dawałem bany za skracanie, kolejke. Ale ok jak tam chcecie.

 

[ Dodano: 2012-12-05, 18:58 ]

Ale chyba napisał że ma znajomość amx 7/10 to chyba musi umieć dawać bana , ja też już musiałem umieć jak mi pisali na U@ albo darli się przez mikrofon to wiesz ja juz 1 dnia umiałem a on jest w moim wieku to Pozdro

 

[ Dodano: 2012-12-05, 18:41 ]

No nie dałeś bana dla waringa bo ja mu dałem bo nie ogarniałes nawet jak ludzie ci pisali na U@ albo przez mikro przyczeli (sory za spama ale tego 2 tekstu nie zauważyłem)

jak ludzie pisza to tez trzeba sprawdzic, wiesz? bo potem by bylo ze zbanowalem za nic. Ludziom sie tez nie wierzy na 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bede go ocenial co do banowania bo ja teraz gram malo wiec nie widze jak adminuje ale ja tylko powiem ze on sklamal w swoim podaniu napisal AMX 9/10 a sprawdzalismy go z groobym to nam pluginu napisac nie umial to jest klamstwo wogle sie dziwie ze nie sprawdzono jego umiejetnosci AMX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niby jestem świadkiem? Heh, nie mieszajcie mnie w takie głupoty, a Miculex. nic nie zrobił. Takie jest moje zdanie. Temat do zamknięcia + kosz ^^

Pozdrawia `LJF | Smalec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smalec Byłeś wtedy Na serwie i co ty pierdolisz za głupoty za przeproszeniem bo człowieku on wbił 10 min przed mną i ja zaczełem dopiero banować ale on chyba grał normalnie i nie zwracał na to uwagi albo nwm . Ja dałem bana dla waringa i innych graczy człowieku chyba jak patrzałem w info o servie to wdzialem twój nick i obok pisało ile siedzisz na serwie i pisało że 10 min to pzdr. Ja wbiłem i dopiero ja zaczełem banować ludzi.Jak chcesz -_- albo krypton dajcie to do kosza ja wiem co piszę wieć dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smalec Byłeś wtedy Na serwie i co ty pierdolisz za głupoty za przeproszeniem bo człowieku on wbił 10 min przed mną i ja zaczełem dopiero banować ale on chyba grał normalnie i nie zwracał na to uwagi albo nwm . Ja dałem bana dla waringa i innych graczy człowieku chyba jak patrzałem w info o servie to wdzialem twój nick i obok pisało ile siedzisz na serwie i pisało że 10 min to pzdr. Ja wbiłem i dopiero ja zaczełem banować ludzi.Jak chcesz -_- albo krypton dajcie to do kosza ja wiem co piszę wieć dziękuję :)

pomyliłeś sie o jakieś 9.50minut .... wszedlem maksymalnie 10 sekund przed toba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd w ogóle Miculex ma adma? -,- Gra nie caly tydzien i odrazu dostał spoko ... ;3

 

Checie mieć nieogar to miejcie :D

wiem tyle że teraz koniec spamu niech wypowie się -_- / Krypton ! :P

 

Poza tym Anog55 Człowieku znajomość amxx 9/10 nieoznacza że piszesz perki do cod moda.. chodzi np. o to że wiesz do czego dana komenda na serwie służy ...

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem z funkcji adma. lisek, mam nadzieje, że ci ulżyło :)

 

Pozdrawiam, Miculex.

 

[ Dodano: 2012-12-06, 14:43 ]

lisek a Tobie też jak widać w skardze na ciebie błąd się zdarzył , dałes perma za kolejke czy tam coś... Ale dobra mnie juz to nie obchodzi za dużo, to tyle z mojej strony nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem on się nie nadaje na admina, bo ja tez miałem taki przypadek jak lisek z miculexem. I właśnie :shock: skąd on ma admina :shock: jak ja go może z 3 razy na serwie widziałem a gram codziennie po parę godzin ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem on się nie nadaje na admina, bo ja tez miałem taki przypadek jak lisek z miculexem. I właśnie :shock: skąd on ma admina :shock: jak ja go może z 3 razy na serwie widziałem a gram codziennie po parę godzin ...

no malo gram? chyba ty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności