Skocz do zawartości

Wielki Znak [?]


AraToS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Serwer jest skończony, jeśli masz dużo czasu to zajmij się reklamom. Ja już setki razy pisałem że od tygodnia mam urwanie głowy, a wszystkim na raz się nie zajmę.

Jak tak zależy to zawsze możesz zaprosić kumpli i grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha.., Dobry z tego kolegi agent xDD, Dal jedna reklame i reszta należy do was Buhahahahahhaa.., jak to zobaczyłem to poprostu jeb%em, Nie dlugo bede mial cos na koncie to kupie reklamy na ADV i porobie troche swoich wlasnych i gdyż mam dużo czasu bede chodził i próbował reklamowac :),

A ARTOS Masz lajka za to Rozbawiles mnie na calego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A po co ci reklamy na cs-adv?Ja tam mam reklamy za darmo, tutaj nie liczą się takie reklamy

 

A zresztą, zawsze można zaprosić kumpli do gry i powiedzieć że można otrzymać VIP'a za grę i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-_-, to tak nie dziala zawolalem starych dobrych znajomych ale oni powiedzieli ze nie beda tam grac bo wejdzie studziak i taki TROL PSYCHo i sie tyraja, jakos ogarne graczy nie wiem jak ale moze sie uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#4 [ZombieExpMod 4.3]Cs-Classic.pl[MISJE] | Pukawka.plZombieDyskusje" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności