Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Vip ma więcej kasy bo dostaje ja za dobra gre w pierwszej rundzie. Jest opis tego w /vip. W praktyce tylko najlepsi gracze sa w stanie kupic awp w drugiej rundzie. Nie wiem czy musze go oslabiac bo vipow mamy duzo. Czekam na więcej opini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugiej rundzie przeciwna drużyna w przypadku przegranej gra eco, w trzeciej natomiast jeżeli zachowa może kupić już normalną broń.

 

Według mnie vip ma aż za dużo pieniędzy na serwerze.. Od kiedy go posiadam w ogóle nie patrzę na wygraną/przegraną, bo i tak stać mnie na bronie dla minimum dwóch-trzech osób :X. Może jest to dobre dla słabszych osób, ale dla innych.... no nie wiem :(

 

Co do awp, to jestem za jej zablokowaniem w trakcie trwania dopiero drugiej rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natalja i shadow mają racje, to awp w 2 rundzie mnie strasznie irytuje =/

 

@Damian

"Vip ma więcej kasy bo dostaje ja za dobra gre w pierwszej rundzie."

 

No nie wiem ... mi wystarczy zabić 1 gracza,i przeżyć rundę i już mam awp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie vip nie powinien dostawać więcej kasy ... Granaty, kevlar itp rozumiem ale jak ktoś jest oporowy (czyt. ajmi) i ma vipa to w 2 rundzie będzie mial z 8/9k gdy reszta ledwo po 3k .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli tak, to może dodamy vipowi 16k na początku rundy i żeby mógł nosić ze sobą dwa karabiny, awp, deagla i usp, tak na zaś. AAAA i może jeszcze drugie życie ? 

To na pewno zachęci do kupna go i serwer będzie mógł zarabiać :))

 

@DOWN DOWN 

 

Wiedziałem że kto jak kto ale ty polaczekkkkkkkkkk mnie zrozumiesz najbardziej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sarkazmu ajmi to tylko dyskusja, dokładnie taka sama jak prowadzimy przy kazdej "sprawie" na serwerze;) . Będzie większość na nie to zmmienimy ilość kasy dla Vipa. Nic co poparcia nie ma sie na FFA nie utrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli tak, to może dodamy vipowi 16k na początku rundy i żeby mógł nosić ze sobą dwa karabiny, awp, deagla i usp, tak na zaś. AAAA i może jeszcze drugie życie ? 

To na pewno zachęci do kupna go i serwer będzie mógł zarabiać :))

 

 

Dobry pomysł Ajmi, ale bez tego 2 życia, bo był by za mocny.

 

To może expmod dla Vipa? Mógłby szybciej biegać czy dodać sobie punkty do witalności :he

 

ale szczerze.. Ajmi nie przesadzaj, to nie pokemony, że wystarczy kupić sobie potiona i lecisz dalej :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to wypowiedź ajmiego była sarkazmem, chyba że to ja nie potrafię czytać emocji, ale to na marginesie. 

'Rapsy' w rsach średnio pasują bo tutaj najbardziej liczy się przekaz. Muzyka końcowa powinna być czymś wpadającym w ucho aby chciało się kończyć rundę jak najszybciej (oczywiście każdy słucha swojej muzyki i nic tutaj nie narzucam).

 

Polecałbym zmienić komendę /resetscore na /rs lub po prostu ją dodać - nic trudnego do zrobienia a zmienia naprawdę dużo, gdyż pisanie całego /resetscore jest dosyć monotonne.

 

Aby plugin mała mapa był aktywny, na serwerze może być max 8 graczy. Myśleliście może, aby limit zaczynał się od 10 osób. W godzinach nocnych, gracze borykają się na dużej mapie, a dwoje dodatkowych na mniejszej nie będzie jakimś wielkim problemem. Dodatkowo blokada granatów na mapach aim rozwiązałaby kolejny problem.

 

Od siebie dorzuciłbym jeszcze:

http://amxx.pl/topic/97892-kontakt-do-admin%C3%B3w/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za propozycjami n0pe!

Także wprowadziłbym zmianę co do obserwowania po śmierci,ponieważ jest to serwer FFa. Gracze będą mogli obserwować wszystkich = lepsze wykrywanie czitów i podawanie infa adminom.

Co do awp, to wasze propozycje nie mają sensu. Skoro jestem graczem i zabijam 4 osoby+rozbrajam pakę = 4800$, więc jak będę chciał zagrać awp to bedzie mnie stać bez vipa. Czułbym się wtedy pokrzywdzony. Nie każdy vip w 2 rundzie kupuje awp. Również chciałbym przypomnieć, że parę stron wstecz pisałem o ograniczeniu awp do 3-4 na team, więc wtedy każdy "hejtował" tę propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to wypowiedź ajmiego była sarkazmem, chyba że to ja nie potrafię czytać emocji, ale to na marginesie. 

'Rapsy' w rsach średnio pasują bo tutaj najbardziej liczy się przekaz. Muzyka końcowa powinna być czymś wpadającym w ucho aby chciało się kończyć rundę jak najszybciej (oczywiście każdy słucha swojej muzyki i nic tutaj nie narzucam).

 

Polecałbym zmienić komendę /resetscore na /rs lub po prostu ją dodać - nic trudnego do zrobienia a zmienia naprawdę dużo, gdyż pisanie całego /resetscore jest dosyć monotonne.

 

Aby plugin mała mapa był aktywny, na serwerze może być max 8 graczy. Myśleliście może, aby limit zaczynał się od 10 osób. W godzinach nocnych, gracze borykają się na dużej mapie, a dwoje dodatkowych na mniejszej nie będzie jakimś wielkim problemem. Dodatkowo blokada granatów na mapach aim rozwiązałaby kolejny problem.

 

Od siebie dorzuciłbym jeszcze:

http://amxx.pl/topic/97892-kontakt-do-admin%C3%B3w/

 

Muzyka jest to sprawa dyskusyjna.. mnie rapsy nie przeszkadzają.

 

Przecież wystarczy sobie zbindować /resetscore i po "monotonnym pisaniu"

 

Przy 10 osobach gra się normalnie miksy czy inne turnieje, dlaczego uważasz, że jest to za mała liczba osób i gracze się szukają po mapie? Według mnie nie trzeba tego zmieniać.

 

Myślę, że zablokowanie granatów jest dobrym pomysłem na mapach: (awp_india/aim_map/aim_map_usp), bo na reszcie map, granaty leżą na ziemi.

 

Dodałbym do tego przedłużenie spawn protection by na małych mapach nie strzelano z respa oraz linię raszu, która by odrzucała graczy na środku mapy przed czasem 1:30

 

Pomysł z kontaktem do adminów jest całkiem ciekawy, tylko wiele nie posiada GG... nie wiem czy by się przyjęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to wypowiedź ajmiego była sarkazmem, chyba że to ja nie potrafię czytać emocji, ale to na marginesie. 

'Rapsy' w rsach średnio pasują bo tutaj najbardziej liczy się przekaz. Muzyka końcowa powinna być czymś wpadającym w ucho aby chciało się kończyć rundę jak najszybciej (oczywiście każdy słucha swojej muzyki i nic tutaj nie narzucam).

 

Polecałbym zmienić komendę /resetscore na /rs lub po prostu ją dodać - nic trudnego do zrobienia a zmienia naprawdę dużo, gdyż pisanie całego /resetscore jest dosyć monotonne.

 

Aby plugin mała mapa był aktywny, na serwerze może być max 8 graczy. Myśleliście może, aby limit zaczynał się od 10 osób. W godzinach nocnych, gracze borykają się na dużej mapie, a dwoje dodatkowych na mniejszej nie będzie jakimś wielkim problemem. Dodatkowo blokada granatów na mapach aim rozwiązałaby kolejny problem.

 

Od siebie dorzuciłbym jeszcze:

http://amxx.pl/topic/97892-kontakt-do-admin%C3%B3w/

wypowiem sie jak bede w domu w piatek. Nie mam dostepu do ftp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka jest to sprawa dyskusyjna.. mnie rapsy nie przeszkadzają.

 

Przecież wystarczy sobie zbindować /resetscore i po "monotonnym pisaniu"

 

Przy 10 osobach gra się normalnie miksy czy inne turnieje, dlaczego uważasz, że jest to za mała liczba osób i gracze się szukają po mapie? Według mnie nie trzeba tego zmieniać.

 

Myślę, że zablokowanie granatów jest dobrym pomysłem na mapach: (awp_india/aim_map/aim_map_usp), bo na reszcie map, granaty leżą na ziemi.

 

Dodałbym do tego przedłużenie spawn protection by na małych mapach nie strzelano z respa oraz linię raszu, która by odrzucała graczy na środku mapy przed czasem 1:30

 

Pomysł z kontaktem do adminów jest całkiem ciekawy, tylko wiele nie posiada GG... nie wiem czy by się przyjęło.

 

Co do muzyki zgodzę się, wyraziłem tylko swój własny pogląd na to.

 

Z bindem na rsa też nie będzie problemu, choć jedna linijka w kodzie też kłopotem nie będzie, patrząc na to że co druga osoba próbuje zresetować ją za pomocą /rs.

 

Mówimy o mixach lub eslu czy o serwerze FFA gdzie 2 na 3 osoby nie wiedzą co to jest mirage ani nie odróżniają A od B?

 

Dokładniej chodziło mi o granaty które otrzymuje VIP, ale po części masz rację. 

 

O, właśnie o tym zapomniałem. Możemy tylko zgrzytać zębami gdy cały team jest wybity z respa w ciągu 2 sekund.

 

W kontakcie niekoniecznie musi być podane GG, zawsze zamiast tego można podać nick steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o mixach lub eslu czy o serwerze FFA gdzie 2 na 3 osoby nie wiedzą co to jest mirage ani nie odróżniają A od B?

 

Tylko zauważ, że na małej mapie przy 10 osobach na serwerze, robi się lekki tłok, oczywiście nie mówię tu o blokowaniu (w końcu działa przenikanie), lecz o chaosie, bo nie wiadomo kto i skąd do Ciebie strzela.. często bywa też tak, że po zmianie na małą mapę gracze wchodzą na serwer i wtedy znów trzeba wybierać dużą.

 

Mirage akurat nie jest dużą mapą i nie długo się szuka innych graczy. Pamiętajmy, że na Naszym ffa w większości to mapy znane ludziom, typu dd2/nuke/inf/tuscan/west.

Podtrzymuję swoje przekonanie, że nie ma sensu zmieniać ustawienia pluginu, który pozwala wybrać małą mapę przy max 8 osobach na serwerze. Ewentualnie można ją zwiększyć do 9, gdy w CT są tylko cztery osoby, co automatycznie wymusza grę na jednym bs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności