Jump to content

ZbigniewStonoga

Użytkownik
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Time Online

  5d 21h 32m 4s

Everything posted by ZbigniewStonoga

 1. Twój nick: Pandoskonaly Nick podejrzanego*:K.R Dane podejrzanego [SID]* :STEAM_1:0:542452064 Data (dzien, gg:mm) zajścia: 13.04.2020 8:35 Twój dowód*:http://414339.node43.pukawka.pl/dem-cs_wiocha_go_big-1586759584-1586761148.zip Rodzaj cheata*:Aimbot Nazwa mapki:cs_wiocha_go_big Czasy podejrzanych akcji*:Cała mapa IP /Nazwa serwera: codmod 201
 2. @offen to że człowiek trafił do wojska i służył w wojsku za czasów gdy do władzy doczłapał się sławny akwarelista to nie znaczy że był nazistą i złym człowiekiem. Teraz tak inaczej ustawia se nick rommla może nie dlatego że chce se smieszkować z wojny itd tylko dlatego że był geniuszem taktycznem że był jednym z lepszych marszałków polowych wojny (Był marszałkiem polowym nie generałem) i można powiedzieć że jest jego autorytetem? Może w przyszłości będzie chciał zostać kolega wyżej jakimś wybitnym wojskowym jego pokroju. Gdy byłem na serwerze adminem parę razy widziałem albo kolegę wyżej albo kogoś kto akurat miał identyczny nick i grał długo żaden z was mimo że również byliście na serwerze wtedy nie mówił nic o zmianie nicku bo propaguje z 2/3 pamiętam takie sytuacje jak były a teraz nagle wam się wzięło że nazizm propaguje i nie mów który kolwiek że możę nie zobaczył czy coś gdy ta osoba była pare map z rzedu jak i wy nie będe, wymieniał którzy to byli admini pojedynczo kieruje ogólnie. I podkreślę Erwin Rommel nie był nazistą, nawet nie był członkiem parti NSDAP. Był bardziej patriotą i wybitnym wojskowym który musiał służyć akurat zbrodniczemu reżimowi Hitlera. Jak rasta powiedział wyżej banujcie z wiedzą a nie banujecie typa za niby propagowanie nazizmu. Z przed dwóch dni czy tam 3 dni demko dalej jest także rommelek wstaw je niech freshman je obejrzy i zobaczy czy cos się takiego działa lub niech ofen wstawi to demko skoro uważa że propagował nazizm .
 3. Wiek:18 Nick w mc: PanDoskonaly W czym chcesz pomóc: Gdzie będzie potrzebna pomoc będę miał możliwość taką to się pojwie.
 4. ZbigniewStonoga

  Propozycje

  @Nyro a teraz spójrz z strony doświadczonego gracza który w jakiś sposób utracił dostęp do swojego konta i lubi grać w CT musi aż 20-40h przegrać by móc znowu być w CT dla osób które nie grają dużo to nawet morze być miesiąc.
 5. Maks ty sobie teraz powinieneś odpocząć długo od admina/guarda po twoim zachowaniu najlepiej aż serwera zapomni o tym co robiłeś zachowuj się dobrze dawaj przykład i za jakiś dłuższy czas zaznaczam dopiero napisz podanie bo pisząc co chwile obniżasz tylko szansę na przyjęcie bo ja uznaje to za trolla.
 6. ● Najlepszy prowadzący na serwerze:-● Najlepszy gracz serwera: @kRR● Najbardziej aktywna osoba na serwerze: @offen● Najlepszy administrator:-● Najlepszy strażnik: @Toxic1● Osoba z najlepszym poczuciem humoru: @aassingo● Najbardziej rozpoznawalna osoba na serwerze: @SnuFFy● Najaktywniejsza osoba w dziale JB CS:GO :-● Największa gaduła na serwerze: @SnuFFy● Najbardziej denerwująca osoba na serwerze: @Doro● Najlepszy buntownik na serwerze: @kRR● Najmniej buntujący się więzień:-● Najbardziej kreatywna osoba na serwerze:-● Najlepszy gang serwera:-● Największy lizus serwera: @cyprianeq● Największy zgrywus na serwerze: @Poldek● Największy mądrala serwera:-
 7. Cóż mitrox gdy cie widziałem byłeś ogarnięty znales regulamin. Jesteś doświadczonym adminem więc to kolejny plus. Ale jak rasta pisał nie wbijaj pod wpływem bo lot zaliczysz oraz faktycznie ci mikro walilo i najlepiej jak byś je naprawił bądź zakupił nowe i myślę że będzie dobrze. Także jestem za okresem próbnym dla ciebie.
 8. Stare dobre gildie z różnymi rodzaju warpami dla urozmajcenia rozgrywki to chyba najlepsza propozycja rozgrywki. Sklepy w postaci vilagerów na spawnie gdzie można by kupić wszystko oraz wszystko sprzedać i może jako płatne magazyny za sms lub dużą ilość waluty zdobytej ze sprzedaży itemów. I tak od siebie dodam bo kiedyś widziałem fajny plugin na rzucane tnt łączyło się je ze szmaragdem i można było je rzucić na około 5 kratek .
 9. Dostałem info od doro że Cyprian podaje IP innego serwera on jest guardem wymierzyć kary nie mógł. Więc udałem się na serwer i dałem bana standardowo za reklamę czyli perm. Co do reklamy w nicku to z reguły prosi się o zmianę lub daje kicka z powodem i perm jak się nie zastosuje ale każdy admin inaczej działa a sytuacja z wczoraj nie wiem nic bo jestem na nieobecności. @Doro dla sprostowania nie podałeś mi na początku informacji ze twierdzi podał przypadkiem napisałeś mi to po tym jak nadałem bana.
 10. A ktoś ci zabrania xd ? Pytasz się graczy czy chcą monojaila czy coś i kto do ct jeżeli masz ct któe ogarnia i większość ludzi ze zgodą na mapę to ci nikt nie broni.
 11. Jeżeli coś się działo strasznego poważne łamanie regulaminu itd to służy do tego dział skarg w którym umieszczasz demko opis sytuacji i kiedy dokładnie się to działo. Dając do skarg admini mają szanse rozpatrzeć to co się tam stało na demku i ukarać odpowiednie osoby.
 12. Arab czekałem na twoje podanie potrzeba nam właśnie doświadczonego administratora w gronie po różnych perpetjach zostało nas 3 i 5 guardow no i opiekun jeden :P. Nie będę wymieniał tych wszystkich wiek regulamin itd bo to sensu niema Jestem na tak
 13. ZbigniewStonoga

  Propozycje

  Z tego co pamiętam to zabawa właśnie specjalnie niema kosy aby utrudnić CT dorwanie tt oraz aby miał szansę na ucieczkę jakimkolwiek. A ta propozycja chyba przewija się raz na jakiś czas bo nie raz ktoś już o tym trąbil.
 14. Czy tobie na uszy padło nie mam sił pisać 8 raz za co masz bana dostaniesz unbana na ct jak Przejdziesz mutacje i tyle w temacie i zakuj to sobie do głowy.
 15. Nie spełniasz wymagań 15 lat i pełna mutacja dla mnie poczekaj do mutacji.
 16. Portiz masz mutacje, ogarniasz prowadzenie bez problemu znasz regulamin, jesteś kulturalny I rozpoznawalny chętnie cie zobaczę w naszym gronie administracyjnym. Jestem na tak
 17. 1.11 To jest tylko opis karniaka jak wyglądać powinien oraz z czego można go wykonać. 4.17 Powinien być sprecyzowany aby się nie przyczepić i zmienić go na to że w celi stosuje się karniaki zawsze poza zakazami oraz pozycja buntu uznać jako zakaz za który można w celi zabić oraz pozycje buntu zawsze powinno się móc dać Do tego odemnie usunięcie możliwości blokowania dla wardena tt gdy ktoś się zbuntował dla mnie to jest gruba przesada pomimo obostrzeń jakie są wokół tego bo to zabija jaila do reszty i jego urok.
 18. Ja ci 7 razy mówiłem dostaniesz UB po przejściu mutacji myślisz że po miesiącu załóżmy nikt nie pamięta i dostaniesz ub? Kolejny raz i ostatni mam nadzieję że ci pisze, dostałeś bana na CT za masowe skargi na ciebie że prowadzisz monotonnienie do tego nirogarnianie i wejście do CT na tej samej mapie co zrobiłeś któregoś fk z rzędu, obserwowałem cie przegioles więc cie przeniosłem a ty po 2/4 rundach wbijasz do CT ponownie. Więc nie zasmiecaj podań i nie podbijaj postow tym sobie. @psikus18 ps.PIsze z telefonu sr za błędy
 19. Wywaliłem cie z ct za freekila czy tam mass fk dająć ci ostatnią szanse na poprawe więc jeden błąd i ban ct. Dostawałem na ciebie mase skarg że monotone słąbe i popełniasz błędy więc jak wlazłeś do ct na tej samej mapie co wywaliłem cie było przegięciem puki mutacji nie przejdziesz jak dlamnie ban na ct zostaje.
 20. Ta aktywność w kratkę jest taka średnia bym powiedział co do złego dnia każdy może mieć taki, są osoby nerwowe też tego nie zmienisz tak jak ja i pomimo tego jakoś jestem w tej administracji bo reszta rzeczy jest dobrze wracając do twojego podania jestem za okresem próbnym dla memka podczas którego poprawisz aktywność na stałą.
 21. Gdy pisałem ci na nie pod poprzednim podanie i radziłem abyś napisał znacznie później miałem na myśli miesiąc minimum a nie tydzień po zamknięciu podania także dalej jestem na NIE dla mnie brakuje ci wiarygodności cały czas po tamtej akcji.
 22. Freshman według mnie będziesz dobrym kandydatem na administratora tylko troszkę swój zapalnik wnerwienia przestaw dalej i będzie gito bo po za tym zastrzeżeń do ciebie nie mam. -Mutacja jest -rozpoznawalny -ogarniasz ct -znasz regulamin TAK.
 23. Żartujesz sobie tym podaniem czy co ? zaledwie 18 dni temu napisałeś rezygnacje z funkcji administratora a 8 sierpnia pisałeś pożganie z sieci. A nagle po 11 od pisania pożegnania chcesz wrócić do administracji dla mnie na NIE przecież znowu możesz sobie od tak wyjść teraz to ci proponuje poczekać znaczny okres czasu zanim postanowisz napisać podanie. Na takie rzeczy to się pisze nieobecność a nie rezygnacje. @Scroll a co to ma do rzeczy jeżeli musiałeś przerwać grę to piszesz nieobecność i tyle z powodem wtedy byś mógł spokojnie odpocząć i załatwić to co mogło wpłynąć na twoją decyzje.
 24. Jestem kompletnie przeciwny twojej kandydaturze na guarda. Twoje zachowanie wcześniej jakie pokazywałeś wprost mi pokazało z jaką osobą mam do czynienia, z osobą która nie umie się zachować z brakiem szacunku do osób starszych itp. Skoro pokazywałeś takie zachowanie i to dość niedawno w sumie, jesteś skłonny dalej do takich zachowań więc argumenty za tym że się zmienił są kompletnie bezsensu.
 25. 1.Nick:ZbigniwStonoga (Pandoskonaly) 2.Serwer: Jb CSGO 3.Ranga:Admin (Podkreślam admin ostatnio było małe nieporuzumienie :D) 4.Link do tematu:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines