Jump to content

ZbigniewStonoga

Jailbreak CS:GO
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  5d 4h 25m 23s

Everything posted by ZbigniewStonoga

 1. A ktoś ci zabrania xd ? Pytasz się graczy czy chcą monojaila czy coś i kto do ct jeżeli masz ct któe ogarnia i większość ludzi ze zgodą na mapę to ci nikt nie broni.
 2. Arab czekałem na twoje podanie potrzeba nam właśnie doświadczonego administratora w gronie po różnych perpetjach zostało nas 3 i 5 guardow no i opiekun jeden :P. Nie będę wymieniał tych wszystkich wiek regulamin itd bo to sensu niema Jestem na tak
 3. ZbigniewStonoga

  Propozycje

  Z tego co pamiętam to zabawa właśnie specjalnie niema kosy aby utrudnić CT dorwanie tt oraz aby miał szansę na ucieczkę jakimkolwiek. A ta propozycja chyba przewija się raz na jakiś czas bo nie raz ktoś już o tym trąbil.
 4. Czy tobie na uszy padło nie mam sił pisać 8 raz za co masz bana dostaniesz unbana na ct jak Przejdziesz mutacje i tyle w temacie i zakuj to sobie do głowy.
 5. Nie spełniasz wymagań 15 lat i pełna mutacja dla mnie poczekaj do mutacji.
 6. Portiz masz mutacje, ogarniasz prowadzenie bez problemu znasz regulamin, jesteś kulturalny I rozpoznawalny chętnie cie zobaczę w naszym gronie administracyjnym. Jestem na tak
 7. 1.11 To jest tylko opis karniaka jak wyglądać powinien oraz z czego można go wykonać. 4.17 Powinien być sprecyzowany aby się nie przyczepić i zmienić go na to że w celi stosuje się karniaki zawsze poza zakazami oraz pozycja buntu uznać jako zakaz za który można w celi zabić oraz pozycje buntu zawsze powinno się móc dać Do tego odemnie usunięcie możliwości blokowania dla wardena tt gdy ktoś się zbuntował dla mnie to jest gruba przesada pomimo obostrzeń jakie są wokół tego bo to zabija jaila do reszty i jego urok.
 8. Imię: DominikNick: PandoskonalyWiek: 18Znajomość SourceBans (1-10): 9/10 Zawsze można się pomylić.Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: Rozszerzył bym czas jaki przebywam na serwerze do 3-4h na serwerze dziennie jeżeli nic ważniejszego mi nie przerwieSTEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198150876977/Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków): Posiadałem [email protected] na blackhouse Co zmieniłbyś na serwerze posiadając Opiekuna?: Posiadając opiekuna zmienił bym dogłębnie regulamin aby był w 100% przejrzysty nie było w nim żadnych luk ,funkcjonowanie administracji po przez wprowadzenie nowego systemu adminów,wymagań dla każdej z rang i ilośći na poszczególnych stanowiskach tak aby na serwerze zawsze był członek administracji który będzie mógł pomagać graczom a w przypadku Strażników gdyby nie mogli kogoś ukarać raportowali wszystko do wyższych administratorów. Do tego przywrócenie spontanicznych eventów na serwerze i ogólne zwiększenie częstotliwości eventów. Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Aktualnie pelnie funkcje admina na serwerze.Dlaczego akurat Ty: Mam wiele ciekawych pomysłów jak rozruszać serwer aby było na nim coraz więcej graczy,do tego wydaje mi się ze mam dobry kontakt z graczami którzy często mówią co się dzieje na serwerze i co się im nie podoba w funkcjonowaniu serwera jak i administracji dzięki czemu po uzgodnieniu z głownym opiekunem będe mógł szybko reagować i wprowadzać potrzebne zmiany jeżeli będą możliwe i sensowne.Przede wszystkim zależy mi na serwerze aby się rozwijał oraz była na nim odpowiednia atmosfera :D.
 9. Ja ci 7 razy mówiłem dostaniesz UB po przejściu mutacji myślisz że po miesiącu załóżmy nikt nie pamięta i dostaniesz ub? Kolejny raz i ostatni mam nadzieję że ci pisze, dostałeś bana na CT za masowe skargi na ciebie że prowadzisz monotonnienie do tego nirogarnianie i wejście do CT na tej samej mapie co zrobiłeś któregoś fk z rzędu, obserwowałem cie przegioles więc cie przeniosłem a ty po 2/4 rundach wbijasz do CT ponownie. Więc nie zasmiecaj podań i nie podbijaj postow tym sobie. @psikus18 ps.PIsze z telefonu sr za błędy
 10. Wywaliłem cie z ct za freekila czy tam mass fk dająć ci ostatnią szanse na poprawe więc jeden błąd i ban ct. Dostawałem na ciebie mase skarg że monotone słąbe i popełniasz błędy więc jak wlazłeś do ct na tej samej mapie co wywaliłem cie było przegięciem puki mutacji nie przejdziesz jak dlamnie ban na ct zostaje.
 11. Ta aktywność w kratkę jest taka średnia bym powiedział co do złego dnia każdy może mieć taki, są osoby nerwowe też tego nie zmienisz tak jak ja i pomimo tego jakoś jestem w tej administracji bo reszta rzeczy jest dobrze wracając do twojego podania jestem za okresem próbnym dla memka podczas którego poprawisz aktywność na stałą.
 12. Gdy pisałem ci na nie pod poprzednim podanie i radziłem abyś napisał znacznie później miałem na myśli miesiąc minimum a nie tydzień po zamknięciu podania także dalej jestem na NIE dla mnie brakuje ci wiarygodności cały czas po tamtej akcji.
 13. Freshman według mnie będziesz dobrym kandydatem na administratora tylko troszkę swój zapalnik wnerwienia przestaw dalej i będzie gito bo po za tym zastrzeżeń do ciebie nie mam. -Mutacja jest -rozpoznawalny -ogarniasz ct -znasz regulamin TAK.
 14. Żartujesz sobie tym podaniem czy co ? zaledwie 18 dni temu napisałeś rezygnacje z funkcji administratora a 8 sierpnia pisałeś pożganie z sieci. A nagle po 11 od pisania pożegnania chcesz wrócić do administracji dla mnie na NIE przecież znowu możesz sobie od tak wyjść teraz to ci proponuje poczekać znaczny okres czasu zanim postanowisz napisać podanie. Na takie rzeczy to się pisze nieobecność a nie rezygnacje. @Scroll a co to ma do rzeczy jeżeli musiałeś przerwać grę to piszesz nieobecność i tyle z powodem wtedy byś mógł spokojnie odpocząć i załatwić to co mogło wpłynąć na twoją decyzje.
 15. Jestem kompletnie przeciwny twojej kandydaturze na guarda. Twoje zachowanie wcześniej jakie pokazywałeś wprost mi pokazało z jaką osobą mam do czynienia, z osobą która nie umie się zachować z brakiem szacunku do osób starszych itp. Skoro pokazywałeś takie zachowanie i to dość niedawno w sumie, jesteś skłonny dalej do takich zachowań więc argumenty za tym że się zmienił są kompletnie bezsensu.
 16. Nara rasta trzymaj się chłopie
 17. 1.Nick:ZbigniwStonoga (Pandoskonaly) 2.Serwer: Jb CSGO 3.Ranga:Admin (Podkreślam admin ostatnio było małe nieporuzumienie :D) 4.Link do tematu:
 18. 1. Nick:PanDoskonaly 2. Imię:Dominik 3. Wiek:18 4. Znajomość Sourcebans (1-10):9/10 5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak 6. Składka (TAK/NIE):Przez psc jeżeli trzeba na ten moment jestem wstanie 7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/527159 8. Parę słów o sobie: Mam na imię Dominik mieszkam w najpiękniejszym mieście w naszym kraju Radom :D. Aktualnie uczęszczam do zespołu szkół technicznych imienia Tadeusza Kościuszki do klasy zawodowej na kierunku operator obrabiarek skrawających wiąże z tym zawodem nadzieje na dalszy rozówj osobisty oraz zainteresowań kręcące wokół tegoż zawodu. Interesuje się historią dość ogolnie ale przede wszystkim okresem II Wojny światowej. Jeżeli można to nazwać hobby to lubie spędzać dużo czasu na komputerze grajać w gry wszelakiej maści aczkolwiek najbardziej lubie strategie i fps.9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem:Chciałbym wrócić do starej funkcji pilnowania porządku na serwerze co sprawia mi przyjemność gdy wszystko jest jak w zegareczku :D. 10. Steam_ID:STEAM_0:1:9530562411. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 1:30h-5h zależy jakie będe miał zajęcia wymuszone bądź nie wymuszone. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze w wakacje gram prawie cały dzień w wybrane dni czyli wtorek czwartek sobota od około 11 do 15 mnie niema ogólnie weekend też mniej czasu w wakacje na granie poświęcam bo wtedy wychodzę z znajomymi. Co do roku szkolnego to raczej tak standardowo po szkole oraz prawie całe weekendy chyba że wyjdę gdzieś. 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1386h na serwerze 694h 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE):Tak 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):U nas raz guarda i 2 razy admina oraz na innej sieci junior admina.
 19. Nick na serwerze:PanDoskonałyGameme:https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/527159ilość godzin:4
 20. ZbigniewStonoga

  Propozycje

  Proponuję dodanie nowego systemu pod nazwą. ,,trening,, dało by to możliwość gracza nie posiadający gangu wyrównać szansę z osobami w gangu wymaksowanym już wyjaśniam o co chodzi. Np pod Komeda.!trening otwierało by się menu ulepszenia swojej postaci wyłącznie za respekt i w przystępnych cenach dla szerego gracza na serwerze miał by tam możliwość rozwoju połowy tego co w gangu czyli hp max 10 grawitacja o 5 i szybkość o 5 poziomów itd . Ale zaraz ktoś pomyśli po co to przecież możesz to mieć plus gang i by się mijalo z celem, a otóż jeżeli się da nie wiem czy się da tak oskryptowac dlatego podczas dołączenia do gangu trening nie dawał już bonusów ale w wypadku opuszczenia gangu aby progres został przywrócony mam nadzieję że wam się pomysł spodoba Sr za błędy pisze z telefonu.
 21. Nick na serwerze:PanDoskonałyGameme:https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/527159ilość godzin:4
 22. Nick na serwerze:PanDoskonały Gameme:https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/527159 ilość godzin:6
 23. 1. Nick:PanDoskonaly 2. Imię:Dominik 3. Wiek:18 4. Znajomość Sourcebans (1-10):9/10 5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak 6. Składka (TAK/NIE):Przez psc jeżeli trzeba na ten moment jestem wstanie 7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/527159 8. Parę słów o sobie: Cześć mam na imię Dominik i mieszkam w Radomiu. Interesuje się historią grami komputerowymi oraz zawodem w którym postanowiłem się kształcić czyli Operator obrabiarek skrawających uznałem to za słuszny wybór na tle liceów oraz technik które by mnie nie przygotowały odpowiednio jak bym tego sobie życzył oczywiście ceną za to jest nie zbyt rozgarnięta klasa jednak to jest klasa zawodowa, ale 2 lata minęło jakoś żyje. Najbardozej w grach komputerowych przyciągają mnie strategi i przede wszystkim pdogatunek grand strategy, oczywiśćie sympatią daże również fps i ich symulacyjne wersje,aczkolwiek jestem wstanie grać we wszystkie gatunki niemal.9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem:Po mojej 3 miesięcznej przerwie od grania na Jb która była spowodowana problemami z internetem postanowiłem wrucić na naszą sieć i zacząć pełnić znowu rolę członka administracji zwłaszcza że w okresie wakacyjnym napływa dużo nowych graczy których trzeba nakierować poprawić oraz pilnować aby nie robili zbędnego zamętu na serwerze a wielu z nich zachowanie jest nieodpowiednie i chce ukrucić takie zachowania na ile to jest możliwe. 10. Steam_ID:STEAM_0:1:9530562411. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Zależy od okoliczność w wakacje moge dłużej w rok szkolny mniej oczywiśćie aczkolwiek 2h zawsze minimalnie powinienem wyrobić w ciągu dnia. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):W tym momencie są wakacje więc siedzę prawie cały dzień na komputerze w roku szkolnym raczej po południu jak większość po szkole 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1362h na serwerze 674h 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE):Tak 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Posiadałem [email protected] na innej sieci oraz na naszym JB guarda oraz 2x admina. PS.Tak wiem że jestem dopiero od 4 dni na serwerze z powrotem ale czas 3 miesięcy nie jest długim okresem czasu a przerwa była wymuszona i nie z mojej winy ale zrozumiem jeżeli moje podanie zostanie odrzucone z powodem zbyt szybkiego napisania. Ale jestem dobrej myśli . Edit1:Tak ogólnie rzec biorąc jaki jest sens że dużo nowych graczy i nie wg mnie to jest kompletnie bezsensu powód codziennie są nowi gracze idąc tym tokiem myślenia cała administracja ma tak jakby to powiedzieć problem z rozpoznawalnośćia 😜 jedyny sensowny powód aby pisać pod podaniem osoby która wróciła po przerwie to tylko że dana osoba już dawno była nie widziana i kto wie jak się zmieniła na gorsze więc mam prośbę jak piszecie już to nie bo za szybko to z sensownym powodem a nie bo nowych graczy ale nowi gracze są zawsze i co chwile ważne że corowi gracze znają mnie pamiętają a nie nowi gracze ja sam mówiłem nie pod takimi podaniami ale nie mówiłem że nowe osoby i dlatego nie tylko nie wiedziałem jak dana osoba się zmieniła i czy dalej to ta sama osoba bo jej mogło coś odwalic a 3 miesięczna wymuszona przerwa to nie jest dużo czasu rozumiem jak bym wrócił po roku ale na ten moment bo nowi gracze jest bezsensu kompletnie wręcz to powinien być powód + a dodatkowo mało ludzi gra rano z administracji i trzeba ich kierować jak mają grać oraz pilnować by nikt nie łamal regulaminu a często gęsto admina niema do 11-12 dziękuję. @Scroll @Czesio Głównie chodzi mi o wasze wypowiedzi.
 24. Jestem na NIE wykazałeś się całkiem niedawno nieznajomością regulaminu i chyba ty ale nie jestem pewny propagowałeś do złożenia skargi na pewnego ct w tej sprawie ale nie jestem pewny czy ty nawoływałeś, ale spowodowałeś to wprowadzając kogoś w błąd , a dla mnie przyszły admin który tak robi to nie będzie dobry admin bo w tej sytuacji pewnie byś już bana zafundował mi albo już wywalił twoim zdaniem winnego z ct i z tego co czytałem powyżej z banem na ct.
 25. Będę tęsknię huczinie już więcej osoba takiej klasy jak ty nas niezaszczyci.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines