ktx

Stały Bywalec
 • Content count

  922
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5
 • Time Online

  23d 18h 9m 29s

ktx last won the day on July 13

ktx had the most liked content!

About ktx

 • Rank

Informacje o Profilu

 • Nick
  ktx 梅
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

15548 profile views
 1. ktx

  Nie widzę sensu, jeśli ktoś by wygrał pojedynek i wybrał sobie zabawę, to następnego dnia, zanim CT by ją dało, każdy by to kupował. Według mnie naostrzenie noża wystarczy.
 2. ktx

  Bogatym i nieszczęśliwym. Masz pieniądze, to możesz wykupić sobie SVIP'a na jailbreak'u i być szczęśliwym. ~sklejek
 3. ktx

  Według mnie, kamizelki powinny zostać. Tym bardziej, gdy jest jedna lub dwie osoby w CT, na 20 TT, to ciężko to ogarnąć, a kamizelka jest zawsze jakimś wsparciem.
 4. ktx

  Spełnienia marzeń! 🎉
 5. ktx

  Bocik ma spore doświadczenie oraz duży staż. Spełnia większość wymagań oraz przestrzega regulaminu. Tak.
 6. ktx

  Raczej, że datę mojej śmierci. Wiedziałbym kiedy umrę, dlatego jak najbardziej ceniłbym czas. W dodatku w przedostatni dzień, dobrze bym się przygotował.
 7. ktx

  1. Twój Nick: ktx. 2. Kto zawinił? (admin/gracz): Gracz. 3. Nick oskarżonego: ✪BesteR♛ 4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:1:151498420 5. Data i godzina zdarzenia: 2018-07-11, 10:30-11:00 6. Mapa: Nie znam dokładnej nazwy. 7. Opis sytuacji: Bester, podaje info na pw podczas chowanego i zwykłych dni oraz wyzywa i prowokuje, dowody załączam poniżej. 8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): SS na dole. 9. Wynik/numer rundy/czas: - Bester - co ty za głupoty piszesz, nie potrafisz nawet dobrze zdań składać i praktycznie nic się z tego nie da zrouzmieć. Po pierwsze, ten chat nie jest z pw, tylko z gameme, a info podlega serwerowi, bo nie raz dostałem bana za info na pw. To tyle, pozdrawiam i czekam na ukaranie tego toksycznego gracza. XDDDD - Kolejni co czytać i pisać nie potrafią. Nie byli przy sytuacji, jakiś sprinter w ogóle co nie gra, sie udziela. Dał info na pw, oraz wyzywał. Majk ale tego jest więcej, nie rozumiesz? Poza tym co to jest 15 minut gaga.
 8. ktx

  1;0 Anglia
 9. ktx

  4:2 - Dla PL
 10. ktx

  Nie. Kolejny, po jednym dniu gry, składa podanie na admina. Do tego podanie rozpisane, jakby palce Cię bolały. A dowód na aktywność podsyłam niżej:
 11. ktx

  Nie. Bzdury w podaniu, między innymi, że często bywasz na serwerze czy, że masz 5k godzin w cs'ie. Poza tym, brak spełnionych wymagań, a przede wszystkim, aktywność pokazana na dole, wynikają z twojego GameMe.
 12. ktx

  Estetycznie + za spoilery
 13. ktx

  +1 za spoilery