Jump to content

yuki

Stały Bywalec
 • Content Count

  1,024
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9
 • Time Online

  29d 4h 23m 50s

yuki last won the day on December 19 2019

yuki had the most liked content!

Community Reputation

456 Zaawansowany

About yuki

 • Other groups Donator
 • Rank

Informacje o Profilu

 • Nick
  yuikeh
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

18,832 profile views

 1. yuki

  Propozycje

  Mały błąd przy wymianie 6 bluntów na 30-dniowego SVIPA. Pisze "Wymieniłeś 5 bluntów na SVIP 30 dni!", zamiast 6 bluntów. Ale jest dobrze, bo zabiera 6 bluntów. //kolejny edit, zbugowany hs day, czasami można sojusz, a czasmi jest bez sojuszy. //mimo tego, że wybierasz noscope scouty, i tak można scopować.
 2. Nazwa zabawy: Bhop Day Utwór: Bhop Song
 3. Nick na serwerze: z1xu Link do gameme: Klik Ilość przegranych godzin: 6h
 4. @SnuFFy nie rozumiem co w tym złego? XD Co ma zmienić w podaniu, wiek, imię, znajomość sourcebans? To samo w "Parę słow o sobie" w podaniu poprzednim napisał, że ma na imię Rafał, to tutaj musi zmienić, że ma na imię Damian, lub że miał 20 lat a ma 34? A punkt "Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem", to normalne, że każdy chce ogarnąć "młyn" na serwerze. // usunęli mu wypowiedź, lub ukrył Co do podania, aktywności jakiej niesamowitej nie ma, ale godzinka dziennie jest. Do tego duży staż, bo jesteś jednym ze starszych graczy, mutacja oraz doświadczenie. Tak.
 5. Aktywność jest dobra, kultura też jest w porządku, tylko ten mikrofon. Ale myślę, że 30 zł w portfelu masz i w mieście media exeprt, więc to nie przeszkoda. Tak.
 6. yuki

  Propozycje

  Stworzenie jednego regulaminu, zawierającego wszystko co potrzebne, który będzie aktualizowany na bieżąco przez opiekunów. [ Jeden regulamin w dziale "regualaminy" nie jest aktualizowany ] Zbierzcie się w końcu całą administracją i ustalcie wszyscy jedną wersję. Każdy admin i strażnik mówi co innego. [ Gdzie zaczyna się gr, czy jak zginie prowadzący jest pozycja buntu w celi ] Usunięcie zbędnych map i zabaw. Usunięcie z ruletki "Jesteś niewidzialny na radarze" Naprawić sterydy. [ Nie działają ] Nowa zabawa: Zabawa w wersji angielskiej nazywa się "Murder Mystery", polska wersja "Tajemnica morderstwa" Możliwe, że ktoś zna tą zabawę z innych gier. Na początku rundy, losowanie są 3 "klasy" Morderca [ Zadaniem mordercy jest eliminowanie niewinnych, tak aby detektyw nie zauwyżał tego i go nie zdemaskował ] Nóż, zabija na hita. 100hp. Normlana prędkość. Detektyw [ Jego zadaniem jest zdemaskować mordercę i go zabić ] Zeus [ 1 strzał ] 100hp. Prędkość zwiększona o 25% od mordercy Niewinny Nóż. 1 hp. Normalna prędkość. Jeśli zabawa przyjmie się dobrze i będzie chęć ze strony opiekunów i Karola, stworzę szegółowy opis zabawy pod !zabawa, aby każdy wiedzial o co chodzi. Kolejną sprawą jest to, że na początku rundu każdemu na chacie wyświetla się kim jestem [ Morderca, detektyw, niewinny] Szansa na otrzymanie: Morderca [ Gracz: 3%, VIP 4%, SVIP 5% ] Detekytw [ Gracz 7%, VIP 8%, SVIP 10% ] Niewinny [ Po prostu reszta ] Trzeba również zablokować na czas zabawy, aby w prawym górnym rogu, nie pokazywało się kto zabija. Wtedy zabawa nie ma sensu, bo widać kto jest mordercą itd. To tylko propozycja, jeśli chciałbyś tą zabawę na serwerze, wiesz co robić. (y)
 7. Nick na serwerze: z1xu Link do gameme: Klik Ilość przegranych godzin: 6h DODANE
 8. Nick na serwerze: z1xu Link do gameme: Klik Ilość przegranych godzin: 6h DODANE
 9. yuki

  Propozycje

  Propozycja tak naprawdę dla większości bez sensu. Ale dla mnie jako dla daltonisty, ma sens. [XD] Proponuję zmienić jeden z wybranych kolorów [zółty, zielony] na [niebieski, lub do wyboru]. Nie potarfię odróżnić tych dwóch, co podczas zabawy wojny gangów jest naprawdę dużym utrudnieniem. Czasami nawet w niektórych pomieszczeniach myli się ten kolor, zwykłym graczom.
 10. Totalnie Cię nie kojarzę, pograj trochę na serwerze i daj się poznać z dobry strony. Aktualnie, nie.
 11. Nick na serwerze: z1xu Link do gameme: Klik Ilość przegranych godzin: 6h dodane
 12. Nick na serwerze: z1xu Link do gameme: Klik Ilość przegranych godzin 11h Dodane
 13. W ciągu jednego dnia gry, potrafiłeś się kilka razy krzyczeć na kogoś bo robił coś źle. Nie rozumiesz tego, że na serwerze grają też nowi gracze, którzy się dopiero uczą. W dodatku często po śmierci wyzywasz lub krzyczysz bez powodu. Na ten moment jestem na nie.
 14. Nagroda: NoLife Ilość postów: 939 (ilość dni: 26)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines