Jump to content

z1xu

Stały Bywalec
 • Content Count

  995
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8
 • Time Online

  27d 21h 53m 56s

z1xu last won the day on August 2

z1xu had the most liked content!

Community Reputation

444 Zaawansowany

About z1xu

 • Other groups Donator
 • Rank

Informacje o Profilu

 • Nick
  z1xu
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

17,482 profile views

 1. 1. Najbardziej aktywna osoba na forum: @SzeregowiecPL 2. Najbardziej pomocny użytkownik: @Shino 3. Największy spamer: 4. Największe poczucie humoru: @Peter 5. Największa mądrala na forum: 6. Najbardziej poważna osoba: @Mrs. Quake 7. Najbardziej kreatywna osoba: @Mrs. Quake 8. Najbardziej pracowita osoba (OPIEKUN SERWERA): @RyKoS 9. Najlepsza osoba z "uchem" do muzyki: @WhiteBlood 10. Najlepsza osoba z "ręką" do pisania: 11. Najaktywniejsza osoba w Hyde Park: @Agnes 12. Najbardziej rozwinięty serwer CS:GO: COD MOD
 2. z1xu

  Propozycje

  Jakieś nowe zabawy, bo wszystkie się już przejadły. Zamiast tych praktycznie nie używanych „snow war, ziemniak”. - one shot, one kill ( wszyscy 1hp i deagle, rewolwery ) - awp / scope day ( chyba wiadomo, hp normalne, bez pistoletów, z kosa żeby normalnie biegać, ale nie można zabić z niej ) - knife day ( all 1hp, only kosy ) To tylko propozycje, myśle że najciekawsza propozycja to nr 1.
 3. Nick na serwerze: z1xu Link do gameme: Klik Ilość przegranych godzin: 6h
 4. z1xu

  Propozycje

  Mały błąd przy wymianie 6 bluntów na 30-dniowego SVIPA. Pisze "Wymieniłeś 5 bluntów na SVIP 30 dni!", zamiast 6 bluntów. Ale jest dobrze, bo zabiera 6 bluntów. //kolejny edit, zbugowany hs day, czasami można sojusz, a czasmi jest bez sojuszy. //mimo tego, że wybierasz noscope scouty, i tak można scopować.
 5. Nazwa zabawy: Bhop Day Utwór: Bhop Song
 6. Nick na serwerze: z1xu Link do gameme: Klik Ilość przegranych godzin: 6h
 7. @SnuFFy nie rozumiem co w tym złego? XD Co ma zmienić w podaniu, wiek, imię, znajomość sourcebans? To samo w "Parę słow o sobie" w podaniu poprzednim napisał, że ma na imię Rafał, to tutaj musi zmienić, że ma na imię Damian, lub że miał 20 lat a ma 34? A punkt "Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem", to normalne, że każdy chce ogarnąć "młyn" na serwerze. // usunęli mu wypowiedź, lub ukrył Co do podania, aktywności jakiej niesamowitej nie ma, ale godzinka dziennie jest. Do tego duży staż, bo jesteś jednym ze starszych graczy, mutacja oraz doświadczenie. Tak.
 8. 1. Twój Nick: z1xu 2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin 3. Nick oskarżonego: Fryta 4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:1:62920015 5. Data i godzina zdarzenia: 2019-07-30, około 17:45 6. Mapa: jb_dust2_v47_cscfix 7. Opis sytuacji: Fryta wyzywa, oraz krzyczy na admin voice. 8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): Klik 9. Wynik/numer rundy/czas: To była jak zginął po zabawie, przewiń szybko i oglądaj tylko zabawy. @Gemciu - to było 2 dni temu, zapomniałem o tym i nie pąmiętam rundy X D?
 9. Aktywność jest dobra, kultura też jest w porządku, tylko ten mikrofon. Ale myślę, że 30 zł w portfelu masz i w mieście media exeprt, więc to nie przeszkoda. Tak.
 10. z1xu

  Propozycje

  Stworzenie jednego regulaminu, zawierającego wszystko co potrzebne, który będzie aktualizowany na bieżąco przez opiekunów. [ Jeden regulamin w dziale "regualaminy" nie jest aktualizowany ] Zbierzcie się w końcu całą administracją i ustalcie wszyscy jedną wersję. Każdy admin i strażnik mówi co innego. [ Gdzie zaczyna się gr, czy jak zginie prowadzący jest pozycja buntu w celi ] Usunięcie zbędnych map i zabaw. Usunięcie z ruletki "Jesteś niewidzialny na radarze" Naprawić sterydy. [ Nie działają ] Nowa zabawa: Zabawa w wersji angielskiej nazywa się "Murder Mystery", polska wersja "Tajemnica morderstwa" Możliwe, że ktoś zna tą zabawę z innych gier. Na początku rundy, losowanie są 3 "klasy" Morderca [ Zadaniem mordercy jest eliminowanie niewinnych, tak aby detektyw nie zauwyżał tego i go nie zdemaskował ] Nóż, zabija na hita. 100hp. Normlana prędkość. Detektyw [ Jego zadaniem jest zdemaskować mordercę i go zabić ] Zeus [ 1 strzał ] 100hp. Prędkość zwiększona o 25% od mordercy Niewinny Nóż. 1 hp. Normalna prędkość. Jeśli zabawa przyjmie się dobrze i będzie chęć ze strony opiekunów i Karola, stworzę szegółowy opis zabawy pod !zabawa, aby każdy wiedzial o co chodzi. Kolejną sprawą jest to, że na początku rundu każdemu na chacie wyświetla się kim jestem [ Morderca, detektyw, niewinny] Szansa na otrzymanie: Morderca [ Gracz: 3%, VIP 4%, SVIP 5% ] Detekytw [ Gracz 7%, VIP 8%, SVIP 10% ] Niewinny [ Po prostu reszta ] Trzeba również zablokować na czas zabawy, aby w prawym górnym rogu, nie pokazywało się kto zabija. Wtedy zabawa nie ma sensu, bo widać kto jest mordercą itd. To tylko propozycja, jeśli chciałbyś tą zabawę na serwerze, wiesz co robić. (y)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines