Pan Kamil

VIP
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 10h 9m 9s

About Pan Kamil

 • Rank
  Świeżak
 • Birthday 01/17/1995

Informacje o Profilu

 • Nick
  Kamil ツ
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  NewDiabloMod CS:GO
 • Lokacja
  Kutno
 • Zainteresowania
  POP, Rozmowy z kobietami, Kultura romantyzmu i renesansu.
 • Steam Custom URL
  http://steamcommunity.com/id/tomhankss/home

Metody kontaktu

 • Snapchat
  k.rucinski

Recent Profile Visitors

306 profile views
 1. Brak pomysłu na status.

  1. Show previous comments  6 more
  2. Pan Kamil

   Pan Kamil

   Jak to? A kieszonkowe od rodziców?

  3. Paweł.

   Paweł.

   PRZEJADŁEM 

  4. Pan Kamil

   Pan Kamil

   To bardzo dobrze.  To ja ci podaruje VIPa w prezencie 

 2. Ja mam ferie kiedy nie idę do pracy i na studia. Łódzkie ma od 29 stycznia.
 3. Wszystkiego co najlepsze.
 4. Dobra morderczka. Miło się rozmawia.
 5. Nie gram. Aczkolwiek z chęcią pograłbym, pod warunkiem, że znajdzie się większa ilość osób.
 6. Sprawiedliwość sięgnie każdego, którzy działa wbrew prawu.

 7. Twój nick: Kamil ツ Nick podejrzanego*: Op0rNiK0W Dane podejrzanego [SID]*: STEAM_0:1:117971012 Data (dzien, gg:mm) zajścia: 13/01/2018 , sobota, Twój dowód*: http://556292.node97.pukawka.pl/dem-de_rats_1337_v2-1515847500-1515848760.zip Rodzaj cheata*: WallHack Nazwa mapki: de_rats1337_v2 Czasy podejrzanych akcji*: #1: 2:51- Wie, gdzie typ jest, strzelił przed wychyleniem TT #2: 3:30 - Dobry no zoom #3: 3:37 - Patrzy na TT'ka na "kranie" przez ściane #4: 4:20 - Wie ze TT jest w windzie #5: 8:20 - Modelowo przez karton #6: 9:05 - Sprawdza po modelu respa TT #7: 9:50 - Prezyjny strzał, aż za bardzo #8: 13:40 - Obrót niczym na "aimlocku" #9: 14:49 - Idealnie skanuje model IP /Nazwa serwera: NewDiabloMod Dodam, że trudno jest uchwycić inne akcje, gdyż celowo "kampi" w większości map/gier, co może sugerować, że po prostu się "kryje". Prosiłbym, ale ocenę wydały 2-3 osoby, by mieć pewność, że dany gracz ma/nie ma "cheatów". Pozdrawiam.
 8. Pisząc te wszystkie sugestie opierałem się na danych z tematu, który znajduję się na forum, oraz danych pod komendą /klasy na serwerze - jeśli są jakieś niezgodności to przepraszam, nie byłem świadomy, że takowe istnieją. Jednak, chcę wiedzieć, co macie do powiedzenia odnośnie moich sugestii, jeśli będą pozytywnie rozpatrzone liczę, że zostaną wprowadzone na serwer.
 9. naP limaK
 10. Miła, kulturalna osóbka. Idealna osoba do rozmów w nocy.
 11. Cześć, chciałbym zaproponować lekki balans w niektórych klasach, tak, aby nie było takich przypadków, że gracze się zniechęcają do gry, gdy widzą, że dana klasa postaci jest wręcz nieśmiertelna. #1: Lord De Seis: Jak wiadomo, jest to klasa premium, więc teoretycznie powinna być "lepsza", ale w taki sposób, aby móc umiejętnie ją wykorzystać, a przy tym, winna być zbalansowana. a) Zaproponowałbym zmniejszenie regeneracji zdrowia z 13 do 9/8 - regeneracja HP jest dość silna jeżeli umiejętnie wykorzystujemy możliwość schowania się po starciu z przeciwnikiem, gdy ten nas obił do niskich wartości HP i możliwości zregenerowania HP, co w kontekście innych klas daje nam dużą przewagę. #2: Zjawa a) Widoczność - Proponowałbym zwiększenie bazowej widoczności do 70/75 PKT, gdyż po rozwinięciu za manę (3krotnie) przy obecnej bazowej wartości czyni go wręcz niewidzialnym z możliwością posiadania broni -> a co za tym idzie, mając dobre miejsce na mapie ma ogromną możliwość do zabijania, a sam przeciwnik w krótkim czasie nie jest w stanie namierzyć jego pozycji. #3: Duriel a) Korzenie - chciałbym zaproponować zmniejszenie długości trwania zakorzenienia z bazowych 3 SEK do 2/1,5 SEK -> jest to dość długi czas unieruchomienia a co za tym idzie, osoba, która zostaje złapana, tak naprawdę jest łatwym kąskiem dla przeciwnika, który ma teoretycznie łatwiejszą szansę na trafienie głowy i zdobycia natychmiastowego kill'a. #4: Mag a) Zamrażające Pociski - aby być obiektywnym, tutaj też można by zmienić długość trwania unieruchomienia do 2/1,5 SEK z bazowych 3 SEK. @edit: Racja, nie wziąłem pod uwagę faktu, iż ładowanie pocisków na Durielu trwa troszkę dłużej, za co przepraszam. Pomysł ze zmniejszeniem do 5sek ładowania brzmi dobrze, jednak długośc trwania "stun'a" dalej wnioskowałbym o zmniejszenie do 2-1.5SEK
 12. Pan Kamil, Mielno 2017
 13. Nie znam. Aczkolwiek mogę poznać.
 14. 1. Twój nick: Kamil ツ 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): NewDiabloMod 3. Ranga: Administrator 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 15. Posiadam Samsunga S8, jestem zadowolony z zakupu. Spełnia moje wymagania w każdym nawet najmniejszym calu. Polecam, pomimo ceny.