Jump to content

MisZor

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  12h 54m 23s

Community Reputation

5 Neutralny

About MisZor

 • Rank
  Świeżak

Informacje o Profilu

 • Nick
  MisZor
 • Płeć
  Nie Określono

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zauważyłem dzisiaj buga na wsparciu ogniowym, że czasem podczas wystrzeliwania rakietki ona zatrzymuje się i nie leci. Po zrobieniu screena odkryłem że dzieje się tak, jeżeli na kucaka chcemy użyć rakiety. Sprawdzałem to i normalnie stojąc rakieta leciała, po kucnięciu zatrzymywała się w głowie. Wrzucam zdjęcie jako taki niby dowód. Chciałbym się jeszcze zapytać czy można zrobić aby rakiety przelatywały przez sojuszników ponieważ mogą oni je blokować.
 2. Mając zestaw szpiega przeciwnicy widzą nas na radarze
 3. Jeżeli chcecie znerfić medyka to dajcie mu cooldown na apteczki aby nie mógł rzucać wszystkich w ciągu 1 sekundy a np. rzuca apteczkę i zanim rzuci kolejna musi poczekać albo aż 1 zniknie albo 2 sekundy. Mocny nerf ale wtedy medyk byłby prawdziwym supportem a nie terminatorem który ma 300 hp i leczy sobie 200hp na sekundę. Z drugiej strony każda klasa wyexpiona jest dobra nawet obserwator którym gra 1 osoba na cały serwer na takim 80lvl będzie mocny i co wtedy też nerfy będą?
 4. Dodanie Generałowi aby po zabójstwie dostawał pełny magazynek
 5. Rodzaj Buga-(Klasa/Perk/Inne): General [P] Opis-(Co się dzieje z daną klasą,perkiem bądź inną rzeczą): Nie wiem czy to jest bug czy tak ta klasa ma działać ale ta klasa nie ma DMG. Grając nim dzisiaj strzeliłem w głowę + 2 hity w ciało a zabrałem 130hp( przeciwnik nie miał nic w wytrzymałość anie nie miał perku) potem ktoś z famasa zbrał mi 150hp w 5 strzałach kiedy ja mu 130 w 6. W klatę ta klasa z m4 bije mniej niż 20hp na strzał kiedy już PMy mają więcej obrażeń.
 6. MisZor

  Konkurs

  Gdy byłem jeszcze w brzuchu mojej kochanej Mamy pomyślałem sobie że za 18 lat pogram na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl przez moje krótkie życie dążyłem do tego aby spełnić to marzenie. Od małego gdy miałem rok żyłem aby za 17 lat zagrać na tym serwerze. W wieku 2 lat marzyłem o tym aby za 16 lat zagrać na serwerze, który mnie przykuje do siebie swoją miłą atmosferą. Gdy miałem 3 lata powiedziałem że za wszelką cenę zagram na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl za 15 lat. Kiedy skończyłem 4 lata wykrzyczałem że za 14 lat zagram na najlepszym COD MODZIE w CS:GO. W wieku 5 lat poszedłem do przedszkola i moim młodym kolegom powiedziałem że za 13 lat będą mogli mnie spotkać na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl. W przedszkolu w wieku 6 lat wciąż mówiłem kolegom że za 12 lat będę grał na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl. W 1 klasie w wieku 7 lat ,gdy potrafiłem już pisać i czytać napisałem w zeszycie będę grać na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl za 11 lat. Gdy skończyłem 8 lat oznajmiłem mojej całej klasie że za 10 lat będę wchodził na serwer COD MOD Cs-Classic.pl i będę tam grał ponieważ jest tam miła atmosfera a ludzie którzy tam grają są dla Siebie mili i pomocni. W wieku 9 lat na chodniku kredą napisałem za 9 lat zagram na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl. Gdy miałem już 10 lat i wiek dwucyfrowy zapisałem w pamiętniku za 8 lat zagram na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl. Kończąc 11 lat w swoim pierwszym telefonie w notatniku zapisałem za 7 lat zagram na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl. Mając 12 lat ustawiłem budzik w telefonie że za 6 lat zagram na COD MODZIE Cs-Classic.pl. Mając 13 lat z nowymi kolegami wybraliśmy się na wycieczkę rowerową podczas której mówiłem im że zagram na najlepszym COD MODZIE w CS:GO na COD MODZIE Cs-Classic.pl. W wieku 14 lat zdecydowałem się oznajmić moim rodzicom że za 4 lata zagram na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl. Mając 15 lat byłem grzecznym chłopcem który wciąż marzył o zagraniu za 3 lata w CS:GO na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl. W wieku 16 lat podczas pierwszej imprezy wzniosłem toast za to że za 2 lata zagram na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl. W wieku 17 lat w technikum przyjaciołom powiedziałem że został już tylko rok aby zagrał na serwerze COD MOD Cs-Classic.pl. Dzisiaj kiedy już jestem pełnoletni i mam prawo jazdy mogę jeździć samochodem i krzyczeć przez okno że GRAM NA NAJLEPSZYM SERWERZE COD MOD W CS:GO NA COD MODZIE CS-CLASSIC.PL I ZAKUPIŁEM TAM PREMIUM aby móc się rozkoszować tym że po 18 latach czekania, ciągłego dążenia do tego aby zagrać na tym serwerze udało mi się i teraz mogę razem z innymi tworzyć miłą atmosferę na tym pięknym i cudownym serwerze. PS Chciałbym wygrać VIP-a, ponieważ premium ostatnio zakupiłem, na super premium nie chcę grać z powodu tylko 2 klas które nie przypadają mi do gustu. Natomiast na VIP-ie mógłbym udoskonalać moją ukochaną klasę - Furiat ❤️
 7. Moim zdaniem za mocne, ponieważ wyobraźmy sobie sytuację w drużynie gdzie są 3 osoby z 100+ lvl i mają po 300hp w drużynie jest 3 medyków, którzy cały czas ich leczą i wskrzeszają a na dodatek będzie gracz z 10lvl kampił i strzelał w nich aby ich uzdrowić. Przeciwna drużyna mogła być zabić go tylko natychmiastowym zabiciem inaczej wątpię żeby zginął a nawet jak zabiją to medycy wskrzeszą.
 8. Nazwa perku: Noktowizor. Opis: Widzisz niewidzialnych ( np. jak elitarny kuca to my widzimy go nadal normalnie ).
 9. Na tak: - aktywny, - pomocny, - kulturalny,
 10. Dodanie El Pistolero menu z wyborem broni a usunięcie możliwości kupowania oraz 800$ co rundę. Zmiana z 1/11 na 1/7-8 oraz dać mu +3dmg z pistoletów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines