Skocz do zawartości

Haha admini


Gość WariaT [OcH]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość WariaT [OcH]

WariaT [OcH]haha nie mam ssow bo zostalem odrazu zbanowany za niby wh a jeszcze wczoraj ssy wstawilem i nic nie bylo smieszy mnie wasza administracja ktora gdy przegrywa banuje napoczatku niech sie zastanowia kogo banuja bo mam 6 lat stazu i admini po 10 lat mnie dobijaja mam na zieje na ub bo nic nie zrobilem[AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Schabusss <333. [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : WariaT [OcH] [AMXBans] Reason : ' Wallhack ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-Classic.xaa.pl [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' [AMXBans] Your IP : ' 46.134.218.92 ' [AMXBans] =======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana Dostałeś z powodów - pisali na U@ że coś masz - widziałem jak się patrzałeś na ściany a akurat tam był koleś - nawet jeden z adminów pisał ze coś masz ale jeżeli H@ stwierdzi że ma być UB jego sprawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WariaT [OcH]

ja nic nie mam to że znam pare miejsc skanow i umiem grac i mam refleks to wasza sprawa jakos inni ktorzy dobrze graja nic na mnie nie mowia wiec robcie co chcecie nawet wczoraj ssy mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności