Skocz do zawartości

Ss które mi się nie zapisały


gustlik

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================[AMXBans] You have been banned from this Server![AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-Classic.xaa.pl[AMXBans] Reason: 'Wstaw screeny na cs-classic.pl'[AMXBans] Duration: 'permanently'[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:33311989'[AMXBans] Your IP: '109.199.24.3'[AMXBans] ========================================Nie mam nigdzie ss co jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha - Tyle z mojej strony. Ale tak na prawdę to w sumie jest możliwe lecz bez jaj ! To się zdarza tak rzadko jak dziewice w Polsce. Więc nie wkręcaj że ich nie masz, nie jesteśmy tak głupi żeby ci w to uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Panowie,nie wiem czy jest jeszcze moj post o pierwsze UB gdzie tez ich nie mialem!!tez nikt mi w to nie wierzyl!a zobaczcie teraz jesli mialem tylko ss'y za moment sa na forum...wiec ja jestem w stanie uwierzyc ze ich nie masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam steama nigdy nie czitowałem a zależy mi na ub bo fajny serwer a chciałem sam zęby mi zrobili ss'y bo jakis gościu mówił ze mam czity i admin mi zrobił te ss'y a okazało się że się nie zapisują ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SS'y ktora sie nie zapisuja hmm , napewno gdzies sa , moze ty tak tylko mowisz zeby dostac UB bo cheatujesz ?

To jest możliwe że mu się nie zapisały Też tak mam na innym serverze Szukałem tych ss 5 programami Nie ma wgl ich na kompie a w amxbans mam bana i ss Więc chłopak mówi prawde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności