Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

Skraga na Adminow

LuBiS`_
 Share

Recommended Posts

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Classic.xaa.pl

[AMXBans] Powod: ' ogarnij te [email protected] !! admin nie maszyna !'

[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Twoje IP: '178.37.74.132'

[AMXBans] =======================================

1.Twój Nick: `_

2.Nick admina/gracza który zawinił: Schabusss , Dawidek

3.Admin/Gracz : Admini

4.Data i godzina: 07.012.2012 21.00

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Jaaa inni gracze

6.Opis sytuacji: Przyznaje się spamiłem na [email protected] ponieważ Dawidek sobie gra a czterzy sobie graja z statami około 27:3 to samo dotyczy się Schaubsia admin mam siedziec na specu jak ktos go o to prosi a nie grac sobie więc nie wiem po co chciał admina dla Szpanu ?

Prosiłbym upomnieć tych adminów ?

Druga sprawa ten ban bez sens bo jak widzę ze admini nie reagują to pisze na [email protected] ile wlezie a oni ban na 5min ze admin to nie maszyna ale powinien siedzieć na specu i sprawdzać ludzi !!!.

Człowieku, mnie też to wkurza jak ktoś mi ciągle spamuję, raz wystarczy napisac ślepi nie jesteśmy.... Pograc chcę a tu się nie da bo ciągle jakieś problemy to tamto sprawdź tego, tamtego... Tak samo jak powód w banie: Admin nie maszyna to też człowiek, który też chce pograc a nie ciągle siedziec na spectcie i sprawdzac każdego po kolei.

LuBiS`_, trochę przeginasz !! gdybyś się przyglądał co robiłem to byś zobaczył że co chwile leciały bay za ping/kulturę/mikro a to że gramy to nie znaczy że nic nie robimy !!! Admin jest po to żeby pilnować porządku ale ma prawo też się zrelaksować ! A co do Dawidka on jest [email protected] nie adminem. Head admin nic nie musi :D

Bez przesady koledzy szanujmy się i nie składajmy takich skarg są bardziej istotne rzeczy do ogarnięcia . Temat zamykam i mam nadzieje ze przemyślicie sobie moje słowa

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines