Skocz do zawartości

Skraga na Adminow


LuBiS`_

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Classic.xaa.pl

[AMXBans] Powod: ' ogarnij te U@ !! admin nie maszyna !'

[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Twoje IP: '178.37.74.132'

[AMXBans] =======================================

 

1.Twój Nick: `_

2.Nick admina/gracza który zawinił: Schabusss , Dawidek

3.Admin/Gracz : Admini

4.Data i godzina: 07.012.2012 21.00

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Jaaa inni gracze

6.Opis sytuacji: Przyznaje się spamiłem na u@ ponieważ Dawidek sobie gra a czterzy sobie graja z statami około 27:3 to samo dotyczy się Schaubsia admin mam siedziec na specu jak ktos go o to prosi a nie grac sobie więc nie wiem po co chciał admina dla Szpanu ?

Prosiłbym upomnieć tych adminów ?

Druga sprawa ten ban bez sens bo jak widzę ze admini nie reagują to pisze na u@ ile wlezie a oni ban na 5min ze admin to nie maszyna ale powinien siedzieć na specu i sprawdzać ludzi !!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, mnie też to wkurza jak ktoś mi ciągle spamuję, raz wystarczy napisac ślepi nie jesteśmy.... Pograc chcę a tu się nie da bo ciągle jakieś problemy to tamto sprawdź tego, tamtego... Tak samo jak powód w banie: Admin nie maszyna to też człowiek, który też chce pograc a nie ciągle siedziec na spectcie i sprawdzac każdego po kolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LuBiS`_, trochę przeginasz !! gdybyś się przyglądał co robiłem to byś zobaczył że co chwile leciały bay za ping/kulturę/mikro a to że gramy to nie znaczy że nic nie robimy !!! Admin jest po to żeby pilnować porządku ale ma prawo też się zrelaksować ! A co do Dawidka on jest H@ nie adminem. Head admin nic nie musi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady koledzy szanujmy się i nie składajmy takich skarg są bardziej istotne rzeczy do ogarnięcia . Temat zamykam i mam nadzieje ze przemyślicie sobie moje słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności