Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Do survivora można było by dodać ze 2 granaty zamrazające oraz 3x skok, bo czasem gdy zombie przybija do sciany wtedy surv nie ma zadnych szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
zp_surv_speed 250 // Speed
zp_surv_gravity 1.25 // Gravity (0.5 = half)
zp_surv_glow 1 // Glow effect
zp_surv_aura 1 // Halo effect
zp_surv_painfree 1 // Pain shock free
zp_surv_ignore_frags 1 // Whether to earn frags
zp_surv_ignore_rewards 1 // Whether to earn ammo packs
zp_surv_weapon "weapon_m4a1" // Survivor's weapon (given by default)
zp_surv_unlimited_ammo 2 // Unlimited ammo for Survivor [0-disabled // 1-BP ammo // 2-clip ammo]

Proszę bardzo, to są mniej wiecej cvary na survivora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Szybkość poprawię i postaram się dodać jeszcze podwójny skok.

 

Jeszcze pytanko jedno, czy chcecie jakąś dodatkową klasę PREMIUM ? Chodzi mi oczywiście o zombie bo jak wiemy jest VIP który w gruncie rzeczy pomaga tylko ludziom.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkość poprawię i postaram się dodać jeszcze podwójny skok.

 

Jeszcze pytanko jedno, czy chcecie jakąś dodatkową klasę PREMIUM ? Chodzi mi oczywiście o zombie bo jak wiemy jest VIP który w gruncie rzeczy pomaga tylko ludziom.

Tak. Mógłby też być sklep dla vipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na razie myślę czy ją dodawać i jaka ona miała być, na pewno musiałaby mieć nową umiejętność a tutaj wpadłem na pomysł z przyciąganiem gracza do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A vip np niemoże miec Skina takiego jak Admini mają tylko inna modele ? i to samo jak zm ma korone czy coś

Dla zm to trochę bezsensu. Ale dla człowieka to dobry pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

ja proponuje dodać żeby ns i steamy siebie słyszeli i żeby mogli gadać doda to do gry troche smaku widziałem to na paru serwerach i było fajnie 

Mogę dodać vl ale informuje że wasze lagi wzrosną dwukrotnie, ten dodatek konwertuje z jednego kodeka dźwiękowego, na drugiego kodeka, co powoduje ciągłe "informacje" zapychające serwer. Jeżeli rozmawiają dwie/trzy osoby to jeszcze można przeżyć, ale jeżeli będzie w tym samym czasie rozmawiać 4/5 osoby to zlaguje i was i innych graczy.

 

Nic na to nie poradzę że Steam ma nowe kodeki, nie dodam wam tej łatki bo zjebie grę i serwer spadnie przez lagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poczytaj sobie o tym "dodatku" i sprawdź sobie też sam serwer. Skoro teraz niektórzy gracze mają lagi, a jest to zombie to na 100% nie dodam tego.

Sama pukawka odradza dodawanie tego na zm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Calmir, ja rozumiem że Ty masz dobrego kompa i neta ale czytałeś wcześniejsze posty?
Ludzie narzekali na lagi spowodowane biciem na różnych trybach, a ty chcesz dodać HP które będzie latało po HUD i jeszcze bardziej zawalało "grę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności