Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Niemam pojęcia czy to jest trudne do wgrania ale bym proponował tak

wgrać monety z killa a za te monety by było tak

ulepszony deagl

ulepszone mp5

ulepszone m4 ( np 200 monet)

ulepszone ak

ulepszony famas

duzo wiecej dmg do tych broni

(do kupienia) oczywiscie te bronie mozna za te monety kupic dopiero jak sie ma taki lv np ak od 20 to na 20 mozna kupic ta broń

i jak np są ueklpszone te Bronie to inny model musi byc http://cs.gamebanana.com/skins/122315 np takie aka i tam sa odrazu dowloadery

  Mogło by to bardzo urozmaicić grę  .......

 

2 propozycja to powrót za monet powiedzmy max jest 21 lv chyba to za 2k monet mozna wrócic na 1 lv   co wy na to :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AP nie beda sie zapisywac, bo jak  dla mnie to durne i nie ma tej " rywalizacji " na poczatku mapy o przetrwanie co ty gadasz truskawkowy przeciez JEST GUN XP MOD , masz dana bron jak wbijesz dany poziom i tak jest najlepiej. Tutaj chodzilo o kupowanie " ulepszonej broni " na dana runde zaluzmy masz odblokowanego dgla kupujesz lepszego ktory zadaje z 50 dmg wiecej , ale czy to ma sens to ja nie wiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mnie interesuja inne serwery ^^ ? albo inne sieci ? co to u nas ma byc tak samo jak gdzies jest? bezsensu.. trzeba cos swojego wymyslic a nie " paczka z neta " moze takie cos h@ zrobi ale narazie gra sie przyzwoicie i jak dla mnie idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poprawiono HP zwinnego zombie

 

Co do monet -> NIE

Co do zapisu AP -> NIE (Wtedy byłoby to samo co wcześniej)

Poprawiono /bron (co 600 sekund)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie cod mod pawelek xD... klasy zombie są dobre dobrze dograne jest w nich wybor :) zawsze mozesz kupic 1k hp co runde to tez czasem pomoze zarazic kogos nie widze potrzeby zeby dodawac jakies inne klasy lub robic ich wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko o ta jedną pytam bo ja grałem niedawno na zm i własnie byla tam pielęgniarka nawet jej dupe było widać ale zawsze było zgranie szło sie nią jako 2 i leczyłem tego przede mną  w w tunelu XD ...... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Map na serwerze jest grubo ponad 30 takze nie wiem czy jest sens dodawac nowe, poprostu nominowanie map wymagalo poprawienia z tego co wiem karol juz to poprawil wiec napewno nie bedzie  monotoni na serwerze gdzie beda grane ciagle te same mapy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym zmiejszyć koszt Noktowizora z  15 ap na 1/2 ap. Na kilku mapach nie da się grać, bo nic nie widać. Prosze zobaczyć:
Kolor noktowizora również pozostawia wiele do życzenia, radze zmienić wartosci na takie cos:

Dodany obrazek

 

zp_nvg_hum_color_R 10// Human/Spectator custom nightvision color (red)
zp_nvg_hum_color_G 255 // Human/Spectator custom nightvision color (green)
zp_nvg_hum_color_B 230// Human/Spectator custom nightvision color (blue)



Pozdrawiam, Truskawkowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności