Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Dodałem tą blokadę, tylko że ona działa tak żę podczas gry nie można zmienić, a jak gracz wyjdzie i zmieni nick to wejdzie normalnie.

Powtarzałem setki razy że istnieje rezerwacja nicku (żeby potem nie było płaczu że ktoś gra na waszych nickach)

 

Co do modeli, miałem dodać na początku nowe modele ale przypomniałem sobie co działo się wcześniej, połowa graczy na serwerze narzekała i po chwili wychodziła przez modele, czemu?Bo ich kompy tego nie ogarniały i połowa latała z 1FPS'em z takimi klatkami że druga połowa płakała żeby ich zbanować.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem tą blokadę, tylko że ona działa tak żę podczas gry nie można zmienić, a jak gracz wyjdzie i zmieni nick to wejdzie normalnie.Powtarzałem setki razy że istnieje rezerwacja nicku (żeby potem nie było płaczu że ktoś gra na waszych nickach) Co do modeli, miałem dodać na początku nowe modele ale przypomniałem sobie co działo się wcześniej, połowa graczy na serwerze narzekała i po chwili wychodziła przez modele, czemu?Bo ich kompy tego nie ogarniały i połowa latała z 1FPS'em z takimi klatkami że druga połowa płakała żeby ich zbanować.

Rozumiem teraz , dzieki za wytlumaczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja bym zwiększył sloty, ponieważ dostać się na ten server to cud.

 

PS: Mógłbym zrobić mapke na server.

zrób

 

Co do slotów nie powiększę do nowego sezonu bo w tym są błędy i przy większej ilości slotów gra jest bezsensowna, jeden zombie vs 24 ludzi ^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slotow jest dosc mozna w przyszlosci zrobic max 21 i bedzie idealnie wiecej slotow nie potrzeba bo bedzie masakra. A ta pake dla pierwszego zombie mozna dodac ale w next sezonie najlepiej bo teraz za duzo by bylo sprzeciwow zapewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po co wprowadzac cos co nic nie wnosi do rozgrywki poza problemami ? , gracze beda na txt itd. Ja wole dawac mniej banow niz przez glupie dodatki co 3 gracz mialby byc banowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Najlepiej dodać Złote Ak które sie kupuje za ap i musisz mieć ten poziom co ta broń i tak samo z m4 i wszystkimi broniami,żeby można było kupic złote tak za 30-50 ap

Te bronie maja chore DMG jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie będzie żadnych broni do kupienia

 

 

Poprawiłem teraz te skrzynki  co spadają (usunąłem zabieranie AP oraz spolszczyłem to)

 

W następnej wersji będzie:Poprawiony SVIP (przegrzewanie się broni)Poprawione QuestyDrobne poprawki w broniach, zmiany ustawienia (szybki exp do 10 lvl'a, potem typowy HARD EXP)

Na 99% też dodam kupowanie nemesis/survivora za 80 AP

Poprawione mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bazooka zadaje maly dmg poniewaz mozesz strzelac z niej co chwile i nie kasuje ci sie jesli przezyjesz runde... a pipe bomb masz jedna dlatego zadaje wiecej. Bazooka zadaje 300-600 dmg pipe bomb - 1k + i tak jest dobrze, tak powinno byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo to bez sensu bazooka niech zostanie taka jaka jest , bo jak wspomnialem po uplywie rudny masz ja caly czas jesli bedzie walic po 1k zombie znow beda mialy niewyrownane szanse jak to jest teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności