Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Ale może lepiej dla pierwszego zombie. Wiadomo są na serwerze takie sytuacje gdzie zombie nie może zarazić, bo wszyscy się na niego rzucają i od razu zabijają go. To wyeliminowało by ten problem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że survivor ma za mało hp. Bo co to jest za gra survem jak ani jednego zoombie nie da rady zabić bo cię napierdalają z każdej strony a masz mało hp ? Zazwyczaj jak ktoś jest survem to albo "kampi" albo zabija góra 1 zoombie i pada ... albo w ogóle wyjebać surva bo nim nie ma gry .. to samo na plague mod, surv z nemkiem co ma połowe hp też nie ma szans wygrać (no chyba że kampi jak większość...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

źródło:Klik 

 

Jeśli chcesz to napisałem kiedyś taki plugin, Bomba dla pierwszego zombie

To bombę co pokazałeś akurat znam, ale nie wiem czy spodoba się graczom.Jak widać serwer stoi zajebiście w tym momencie czyli wszystko jest dobrze zrobione, tak jak napisał Magik zostaje do poprawy survivor ale ja mu dam krowę zamiast tej m4.

 

Tą bombę zarażająca też można dodać dla pierwszego zombie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krowa ? to bez sensu survivorowi trzeba wiecej HP bo krowa nic mu nie da proponowalbym zmienie z tego 650 hp na 1200 hp oraz dodanie mu 2 dodatkowych skokow w powierztu , bron niech zostanie taka jaka jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak byś mógł to dodasz więcej slotów i będzie miodzio.

Dodam jak będę miał pewnośc że wszystko będzie działało i że gracze zaraz nie znikną 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To teraz napisz bo nikt nic chyba nie chce;d

 

1. Czy dodawać EXP dla top3 mapy?2. Bomba zarażająca dla pierwszego zombie?

3. Survivor z M4A1 czy z krową? (będzie miał więcej HP)

4. Można też dodać te głowy co wybuchają.Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Moze być ale bez przesady jakies symboliczne sumy expa

2. Nie wiem jak to wplynie na rozgrywke moze byc z czasem wk.... dla graczy , ale mysle ze to lepsze niz czasem zombie jest przybijany do sciany i zabijany przez 17 osob.....

3. M4A1 POPROSTU 1X WIECEJ HP NIZ TERAZ MA, krowa nic nie wniesie  bo i tak surv ma bezlikammo , proponowalbym tez wgrac survivalowi norecoil'a.

4. NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz napisz bo nikt nic chyba nie chce;d

 

1. Czy dodawać EXP dla top3 mapy?2. Bomba zarażająca dla pierwszego zombie?

3. Survivor z M4A1 czy z krową? (będzie miał więcej HP)

4. Można też dodać te głowy co wybuchają.Co wy na to?

1. Tak, przyda się i będzie większa motywacja.2. Oczywiście, że tak. Gdy jest pełen serwer i 1 zombi, to proste, że nie ma wielkich szans.3. M4A1, dodaj mu tylko więcej HP i będzie git.4. Nie wiem, jak będą bomby zarażające to nie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ile ma teraz survivor HP (bo z tego co widzę to survivor bierze HP z liczby graczy na serwerze - więcej graczy = więcej HP survivora)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz napisz bo nikt nic chyba nie chce;d

 

1. Czy dodawać EXP dla top3 mapy?2. Bomba zarażająca dla pierwszego zombie?

3. Survivor z M4A1 czy z krową? (będzie miał więcej HP)

4. Można też dodać te głowy co wybuchają.Co wy na to?

1 Taak2Taak3 krowe4 Taak, ludzie sie skampia to zombie nie ma szans wbic, poza tym i tak wszyscy kevlary prawie mają. 

 

 

Ile ma teraz survivor HP (bo z tego co widzę to survivor bierze HP z liczby graczy na serwerze - więcej graczy = więcej HP survivora)

chyba ma 100 hp za 1 gracza, a przydałoby sie zeby miał 300-400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 2k, chociażby wystarczy pewnie na zabicie jakiegoś zombie bez kampienia. A jak wszyscy zombie go otoczą to i tak nie ma szans uciec ;).

@Edit:Albo można dać Surviorowi No Recoil i dać mu 1k hp albo 1,5k hp. Moim zdaniem to jest dość dobre rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czaje czyli jak jestes zoombi to działa vip ? ta np + 5 skokow wiecej hp 1/12 po zrespieniu sie otrzymuje Pake to by mozna było dodać do vipa tego za 11 zl i 23 czlowiek+  to co ma zoombi to co ja napisalem fajne to by moglao być  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również można dodać jakąś specjalną klase dla Zombie, między innymi jakąś dla VIP/Adminów. By miał również jakiś inny skin, to by było dobre urozmaicenie :).

A to? Moim zdaniem to jest również dobry pomysł :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Teraz pogram trochę na serwerze, i sprawdzę jak się sprawuje taki Survior 2k hp + No Recoil, i tu dam znać. Pozdrawiam.

@Edit: Teraz sobie gram i coś się zbugowało. Survior miał ponad 30k hp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności