Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Nie jest to wcale takie trudne. Za Vipa mogę zrobić. 

Pisałem że niedługo (pod koniec sierpnia) chcę wydać nowy sezon (dalsze info masz stronę wcześniej) więc po co powiększać poziom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

1. Proponuję usunąć plugin który pozwala przechodzić ludzią przez ludzi , gdyż jest to irytujące gdyż widzisz fajną kampę , masz 50 ap chcesz pokampić z kumplami , a tu się 10 wpierdzieli . Powino być kto 1 ten lepszy .

 

2.  Proponuję zwiększyć troszkę szansę na takie plagi jak : Nemek / surv itp . gdyż są one bardzo rzadko . 

 

3. Dodać coś nowego , jakieś nowe plagi :)

 

4. Zwiększyć maksymalny lv , gdyż wiele osób ma już lv w przedzial 20-23 . Dodać Kolejne 23 poziomy , tylko , że bronie z zwiększonym dmg. :)

 

1. Ok, zrobione

2. Powiększyłem trochę

3. Nie wiem czy to potrzebne, ale przemyślę w nowym sezonie

4. W/W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.ja prpoponuje plage pol na pol polega na tym ze jest polowa nemkow i polowa surkow. i dotego zwiekszyc exp obu.

2.co do tych leveli, gralem kiedys na zm na ktorym byly bronie laczace sie za expa np famas+ak. tutaj mozna zrobic takie bronie na wyzsze lvl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak źle się gra?Na to samo wychodzi bo nie możesz wbić do kampy, a blokować i tak się nie ma gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za wypowiedzią Fresh'a . Dla mnie też źle się gra , np . Gdy jest nemek i chce się przed nim uciec nie ma jak , bo każdy blokuje.Dziś chciałem wejść do jakiejś kampy to nie mogłem , bo wszystkie były zajete i gracze blokowali . Jestem za tym , żeby znowu wgrać ten plugin .

 

Tyle ode mnie , pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowne są wasze spory bylo tak od poczatku serwera i nikt o to sie nie upominal tylko " sporadyczne " osobniki. Moim zdaniem jesli ktos sobie nie zyczy kogos w kampie robi prostą rzecz Czeka az bedzie pare zombiakow dopiero pozniej szuka kampy stawia lm'a badz dwa i po sprawie jest " sam " w kampie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak jesteś w kampie i blokujesz wejście to podchodzi taki jeden typ i od razu za tobą jest, wbija zombie i co tu on zrobi ? Ty nie będziesz strzelać bo nic nie widzisz i na tym się kończy, zombie zainfekuje tego co wbił drugi i po tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest głupi pomysł, ale można zrezygnować z bombki na start ;)

Można wprowadzić nagradzanie najlepszych osób na mapie dodatkowym expem, czyli:

1 miejsce -50 xp

2 miejsce- 25 xp

3 miejsce- 10 xp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

to nie jest głupi pomysł, ale można zrezygnować z bombki na start ;)

Można wprowadzić nagradzanie najlepszych osób na mapie dodatkowym expem, czyli:

1 miejsce -50 xp

2 miejsce- 25 xp

3 miejsce- 10 xp 

To można dodać

 

proponuję dodać bombke jump albo do extra itemow, albo poprostu za free na kazdym spawnie dla zombie ;)

Bombke zarażająca dla pierwszego zombie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można dodać

 

Bombke zarażająca dla pierwszego zombie?

to by sie przydało juz pisalem bo jak sie respi 1 zoobmi to all pod banie i bija nie mozna sie ruszyc a i  po 2 nie beda wbijac do 1 kampy :)

i jestem za exp 1m 50 itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.ja mam taki pomysl to co h@ mial usunac respienie sie na nemku

2.multi jump na poczatku rundy 

3.surek krowe zeby posiadal

4.i pogorszyc troche nemka zeby dodac mu bombe ktora zabija

5.i ta bombe z virusem dla 1 zm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje nie bombe dla pierwszego zombie itd tylko dodanie do danej klasy zombie , badz wszystkich klas zombie szansy na otrzymanie bomby po smierci np. 1/10  1/8  co to da ? napewno zmotywuje zombie do wbijania na kampy human :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności