Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

JetPack jest ok, tylko jedno moje pytanie. Czy można go używać w nieskończoność, czy przez określony czas ? 

Nie. On ma 100 energi i w 3 sec ładuje się 10 energi jeśli na nim nie latasz.

 

zp_jp_max_engery 100 // Set the max Energy for the Jetpack

zp_jp_engery 10 // Set how many Energy need the JP to fly (time interval is "zp_jp_energy_cal")

zp_jp_regain_energy 3 // Set how fast you get JP_Energy back, when you on the ground (time interval is "zp_jp_energy_cal")

 

 

Zastanawialiscie się czy lepsza m249 czy m4 dla surwa? Znalazłem super rozwiązanie! Otóż posiadam plugin który daje 4 broni dla surwa! 

 

Dodany obrazek

 

 

Plugin

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie. On ma 100 energi i w 3 sec ładuje się 10 energi jeśli na nim nie latasz.

 

zp_jp_max_engery 100 // Set the max Energy for the Jetpack

zp_jp_engery 10 // Set how many Energy need the JP to fly (time interval is "zp_jp_energy_cal")

zp_jp_regain_energy 3 // Set how fast you get JP_Energy back, when you on the ground (time interval is "zp_jp_energy_cal")

 

 

Zastanawialiscie się czy lepsza m249 czy m4 dla surwa? Znalazłem super rozwiązanie! Otóż posiadam plugin który daje 4 broni dla surwa! 

 

Dodany obrazek

 

 

Plugin

Jetpack ? Można dodać, ale tego drugiego się nie opłaca wg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobić coś takiego jak quiz. Osoba, która jako pierwsza poprawnie odpowie na pytanie dostanie losową ilość ap lub xp (przypuśćmy, że od 10-50 xp/ap). Oczywiście takie pytanie raz na mapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobić coś takiego jak quiz. Osoba, która jako pierwsza poprawnie odpowie na pytanie dostanie losową ilość ap lub xp (przypuśćmy, że od 10-50 xp/ap). Oczywiście takie pytanie raz na mapę.

Spoko pomysł ;). Jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ale po co dodawać cos co jeszcze bardziej będzie przeciążać?Pisaliśmy kilka tygodni temu odnośnie modeli przez które niektóre kompy nie wyrabiały i gracze mieli lagi, to teraz mam dodać quiz który na HUD będzie spamował pytaniami a gracze zamiast grać będą siedzieć na spect i bindowac sobie odpowiedzi ...

 

Było na 45k pół rroku temu i wyszło jedno wielkie gównoJa nie zamierzam dodawać tam 2000 pytań, tylko po to by gracze nie mogli zrobić sobie bindow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

A czemu nie?Teraz nowi gracze mają szanse się wybić i nie staną na glockach jak na 99% serwerach tego typu.

Wbijasz 10 poziom i masz już zajebiste bronie z którymi możesz dać radę sobie.Dalej musisz grać by coś osiągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności