Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

wiem czemu, bo linijki się pomyliły i admin zamiast dać 2k hp to dodał 2000 * ilosc graczy :) 

zp_surv_health 0 // Health [0 - zombie count*base health]zp_surv_base_health 2000 // Base health [0 - use human's health]        <----ilosc HP zalezy od ilosci graczynależy zmienić na 

zp_surv_health 2000 // Health [0 - zombie count*base health]           <ilosc HP nawet gdy jest 1 graczzp_surv_base_health 0 // Base health [0 - use human's health]A z tym no-recoilem to jaja czy na serio? Bo bez vipa tu się grać nie da.. i tak ma bezlik, 2 skoki i kevlar.. może wbijcie mu noktowizor i zostawcie? .. Jeśli już chcecie coś dodać dla vipa, to dodajcie sklep dla vipów (ale tylko dla tych za 23 zł) z golden deagle (2x dmg), golden m3/ spawn of shotgun (2x dmg) i zostawcie bo serwer z 18/18 zmieni się na 5/18 z czego te 5 to vipy :(. I tak dużo osób wychodzi podczas rundy w której sam vip/provip został bo nie ma szans wbicia do niego.. + wiecej expa vipy mają ..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie jeszcze coś nowego, mam 2 fajne propozycje. 
Możnaby dodac klasę "Zombie skoczne". Posiada ona nie zbyt dużą grawitacje, lecz nadrabia to wieloma skokami jeśli jesteśmy sprytni i dobrze infekujemy :D

Opis: Dostaje skoki za infekcje.
Do tej klasy posiadam również modele.

Dodany obrazek


Dodany obrazek



Jednego pluginu szukałem ponad miesiac i byłem w stanie nawet zapłacić aby mi ktoś go stworzył, lecz na jednym "amerykanskim chyba" forum znalazłem go, lecz posiadam TYLKO plugin.amxx a nie sm;a  :(
Otoż działa następująco. Pod radarem pokazuje aktualną ilość życia naszego lm'a, gdy ktoś go atakuje to się aktualizuje stan naszej miny. Mi na botach działa, jeśli ktoś chce moge podac link.
Oto ss;y"

Dodany obrazek


Dodany obrazek



Mam nadzieję że komuś spodoba się któryś z tych pomysłów, a jeśli nie, prosze o wypowiedz ;d Szkoda tylko że sm'a tego hp-lm'a nie posiadam :(

Jeśli się spodoba, podam link do pobrania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do wyglądu to mi nie pasuje (każdy zombie u nas jest taki sam)Co do pluginu, jeśli możesz podeślij mi go na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycję mam taką by InfectBomby były droższe, albo w ogóle tylko dla pierwszego zoombie, bo denerwujące jest to, że na każdą kampę na mapce czasami rzucają po 2 bomby i nie da się grać. Jedna osoba sie na farmi i już po grze jak się zoombi stanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinny być bomby. Nie raz jest taka sytuacja, że ktoś rzuci bombe, a odrzuciło ją w wogóle inną strone,  gdyż Human'owie strzelają do Ciebie z wszystkiego. A takto jak mam załóżmy te 120 ap, to kupie sobie kolejną bombe i raczej wypali, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycję mam taką by InfectBomby były droższe, albo w ogóle tylko dla pierwszego zoombie, bo denerwujące jest to, że na każdą kampę na mapce czasami rzucają po 2 bomby i nie da się grać. Jedna osoba sie na farmi i już po grze jak się zoombi stanie..

Ale wiesz,, postaw się na miejscu zombie. Od razu ich zniechęca widok humana z autolamą, bezlikiem i 2 lm'ami.. Kurcze nie działa ten dodatek do lm'ow :( na ZPA chodzi a na 4.3 nie chce :( Zapewne z powodu innych lm'ow ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truskawkowy w takiej kampie zazwyczaj siedzi i tak jedna osoba więc bomby nie można rzucić, a po skończeniu rundy ten z AutoSnajperką z dużą ilością ap jak zostaje zoombie to już jest spam bombami i po grze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, niby tak. Ale wiesz, nie zawsze jest ktoś kto ma AutoSnajperkę, 2 lm i nieskończoną amunicją. A jak są to jest ich mało, a zresztą jak w 1 rundzie zdobędzie te przykładowo 35 ap, to i tak mu starczy na 1 runde to i tak może spalić taką bombe, bardzo łatwo. To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mniejsza z tym ^^. Bron m3 jest bardzo żadko używana. Proponowałbym "Ożywić tę część rozgrywki i dodać Extra Item: Sawn-Off Shotgun v0.4.5   który zadaje 2x większe dmg od zwykłego, i dodać go np za 25-30 ap. Plugin znajdziesz   --->Tutaj :) Co myślicie o Extra item Antidote bomb? :) Wdg mnie to bardzo fajna sprawa i proponowałbym dodac ją za 30-40 ap :) Jbc Pisali że bd działać na 4.3, (mi na ZPA 1.6.1 jak zwykle wszystko działa)  link do pobrania:Tutaj :)
Autor:Sn!ff3R + @bdul
Pozdrawiam Truskawkowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to tej bomby " AntiDotum Bomb " to jest genialny pomysł! :) Humani by ją posiadali, oczywiście. 35 ap to moim zdaniem rozsądna cena, tak jak bomba infekcyjna. Pozdrawiam Rikey ;).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również można dodać jakąś specjalną klase dla Zombie, między innymi jakąś dla VIP/Adminów. By miał również jakiś inny skin, to by było dobre urozmaicenie :).

Rozpatrzy ktokolwiek? Dobre urozmaicenie dosyć moim zdaniem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Rozpatrzy ktokolwiek? Dobre urozmaicenie dosyć moim zdaniem ;).

Nie dodam klas dla VIPÓW, niestety

 

Co do bomby można dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Shota niestety nie dodam.

Co do jetpacka to za 85 AP mógłby być.

 

 

 

Myślę tez nad resetem, w  gruncie rzeczy EXP mam przygotowany a prawie all poprawki już wgrałem, więc na razie czekam na waszą decyzję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podsunąć pomysł, aby na serwerze był dodany jetpack który można kupić za ap.

 

Pozdrawiam :D

Przepraszam, ale mógłbyś czytać posty wcześniej? Minimum jedna strona, bo akurat to ja napisałem ;_;.A co do Truskawkowego, jego propzycji jestem za . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam super jetpacka, który pokazuje nawet ile dmg zadaliśmy komu :)
Dodany obrazek

Poza tym w normalnych bazookach nie dostajemy ap za zadanie tych 500 dmg, a tutaj dostaniemy 1 :))

Posiadam tylko amx :(
Można pobrać go

Wdg mnie super pomysł z resetem, z bmb anti i jp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności